Skocz do zawartości

Obudowa na min. 7 wentyli


Recommended Posts

Dobry :) .

Potrzebuje pomocy przy znalezieniu obudowy na 7 wentyli. 3x z przodu, 2x na górze i 1 w środku na tylnym panelu lub od spodu. Może też być 2 z przodu 3 na górze i 1 bez różnicy gdzie w środku. Jeśli ktoś znajdzie jakąś bude na 8 lub 9 wentyli będę w niebo wzięty.

Będzie służyć do podkręcania głównie CPU GPU I RAM-u.

Cena do 800 zł.Jestem gotów 'trochę wydać' ale póżniej mieć spokój przez co najmniej 2 lata.

PS:Moja dodatkowa upierdliwa ;) prośba: Z szybą bo niedługo zaczne pracę z innym początkującym modderem. Z góry wielkie dzięki Benchmarkowcy. Do szybkiego zobaczenia.

Link to post
Share on other sites

FD Arc Midi R2 jest bardzo dobrą budą oraz nadaje się do wodowania. Określ czy zależy Ci na midi tower czy może big tower.

Bez znaczenia chociaż wolę big bo mam midi i nie zawsze wystarcza.A to że jest ok do wodowania to akurat zaleta.

Bez znaczenia chociaż wolę big bo mam midi i nie zawsze wystarcza.A to że jest ok do wodowania to akurat zaleta.

PS zaleta ale w dobrąstrone ;)

Link to post
Share on other sites

Może w takim razie Define XL albo czekać na Arc XL ? Od siebie na tą chwilę polecam Corsair Graphite 600T - solidna i przewiewna konstrukcja. Można umieścić sporą ilość wentylatorów (tym bardziej w opcji zdemontowania okna bocznego - 4 wentylatory). Z pewnością spełnia twoje wymogi ;) Dodatkowo możliwość obszernego rozbudowania konstrukcji LC ;)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...