Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Obudowa na min. 7 wentyli

Obudowy

• Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 K.L.F

K.L.F
  • Nowicjusz

• 21 postów

Napisano 27 sierpień 2013 - 22:03

Dobry :) .

Potrzebuje pomocy przy znalezieniu obudowy na 7 wentyli. 3x z przodu, 2x na górze i 1 w środku na tylnym panelu lub od spodu. Może też być 2 z przodu 3 na górze i 1 bez różnicy gdzie w środku. Jeśli ktoś znajdzie jakąś bude na 8 lub 9 wentyli będę w niebo wzięty.

Będzie służyć do podkręcania głównie CPU GPU I RAM-u.

Cena do 800 zł.Jestem gotów 'trochę wydać' ale póżniej mieć spokój przez co najmniej 2 lata.

PS:Moja dodatkowa upierdliwa ;) prośba: Z szybą bo niedługo zaczne pracę z innym początkującym modderem. Z góry wielkie dzięki Benchmarkowcy. Do szybkiego zobaczenia.

• 0

#2 DyndaS

DyndaS
  • Mobster

• 1881 postów

Napisano 27 sierpień 2013 - 22:52

FD Arc Midi R2 jest bardzo dobrą budą oraz nadaje się do wodowania. Określ czy zależy Ci na midi tower czy może big tower.

• 0

#3 K.L.F

K.L.F
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 21 postów

Napisano 28 sierpień 2013 - 08:26

FD Arc Midi R2 jest bardzo dobrą budą oraz nadaje się do wodowania. Określ czy zależy Ci na midi tower czy może big tower.

Bez znaczenia chociaż wolę big bo mam midi i nie zawsze wystarcza.A to że jest ok do wodowania to akurat zaleta.

Bez znaczenia chociaż wolę big bo mam midi i nie zawsze wystarcza.A to że jest ok do wodowania to akurat zaleta.

PS zaleta ale w dobrąstrone ;)

• 0

#4 Darius.

Darius.
  • Darek jestem...

• 961 postów
  • GG:42561447

Napisano 28 sierpień 2013 - 09:24

Może w takim razie Define XL albo czekać na Arc XL ? Od siebie na tą chwilę polecam Corsair Graphite 600T - solidna i przewiewna konstrukcja. Można umieścić sporą ilość wentylatorów (tym bardziej w opcji zdemontowania okna bocznego - 4 wentylatory). Z pewnością spełnia twoje wymogi ;) Dodatkowo możliwość obszernego rozbudowania konstrukcji LC ;)

• 0

CPU: AMD Phenom 965 BE (@4.0GHz)  MOBO:  ASRock 970 Extreme 3  RAM:  Kingston HyperX Red 2x4GB 1333MHz DDR3  HDD: WD Blue 1TB  GPU: Gigabyte GTX660OC 2GB WF2  PSU: XFX Core 550W  Case: Fractal Design Define R4 Black Window  Cooler: Thermalright HR-02 Macho 120 Rev.A  Sound: Creative Soundblaster Audigy SE + Sweex 2.1 Purephonic Red  Phones: Samsung Galaxy I5510 ; Samsung Galaxy S Advance ; Nokia N95, C3-00, X3 ; SE K800i.

#5 t.luk

t.luk

Napisano 28 sierpień 2013 - 09:40

Jak budżet jest 800 zł i liczy się wentylacja to ja sugeruję Arc XL  :)

• 0

#6 K.L.F

K.L.F
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 21 postów

Napisano 28 sierpień 2013 - 10:15

Wielkie dzięki.

Mam u was dług wdzięczności.

Do następnego razu ;)

• 0

#7 t.luk

t.luk

Napisano 28 sierpień 2013 - 14:14

No problemo, polecamy się na przyszłość :)

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Obudowy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych