Skocz do zawartości

[MULTI] Titanfall - seria


  

8 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      0
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Nie znalazłem tematu o tej grze a szkoda bo zapowiada się naprawdę fajnie, w skrócie to pierwszoosobowa sieciowa strzelanka sci-fi. W grze dostajemy m.in możliwość wielokrotnych skoków, biegania po ścianach, szybkiego wdrapywania się na budynki oraz sterowania wielkimi robotami - tytanami.

Grę tworzą dawni pracownicy Infinity Ward którzy odeszli z tego studia i założyli własne o nazwie respawn entertainment.

 

Gameplaye:

 

Relacja z gry

http://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=9180

 

 

Wg mnie gra zapowiada się super, co o niej sądzicie?

Szkoda tylko że premierę zapowiedziano na luty 2014 roku.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Będzie kozak. Urozmaicony gameplay na pewno mnie bardzo wciągnie, bo ja lubię tego typu multi. Co by nie mówić, gra na filmikach wygląda mega kozacko i efekciarsko. Dobrze, że będzie na PC bo mi się coś wcześniej o uszy obiło, że to miał być ex na XO.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

NO skakanie swobodne na przykład. Były mapy w quake czy unreal, że też się w powietrzu walczyło. Gra ma charakter arcade. COD, może nie jest jakąś grą taktyczną, ale od jednej kulki się pada. Tu, walka toczy się full contact i nawet piechur ma szanse z mechem co widać, na załączonych filmikach.

Link to post
Share on other sites

 

 

NO skakanie swobodne na przykład. Były mapy w quake czy unreal, że też się w powietrzu walczyło.

Low Gravity występuje w wielu grach :P 

 

 

nawet piechur ma szanse z mechem co widać, na załączonych filmikach.

Te filmiki są ustawione tak bardzo jak tylko można było to zrobić, widać, że to nie jest typowy gameplay z multi tylko ustawione pod publikę. Przynajmniej odniosłem takie wrażenie.

 

Poczekamy zobaczymy :D

Jestem pewien, że nie przebije UT99 :]

Link to post
Share on other sites

 

 

Te filmiki są ustawione tak bardzo jak tylko można było to zrobić, widać, że to nie jest typowy gameplay z multi tylko ustawione pod publikę. Przynajmniej odniosłem takie wrażenie.
 Może coś w tym jest, ale z drugiej strony - twórcy chcą pokazać grę z jak najlepszej strony, kto tak nie robi?
Link to post
Share on other sites
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...