Skocz do zawartości

Recommended Posts

Podobno to jest ukłon w stronę krajów arabskich organizujących wyścigi. Ile w tym prawdy nie wiem ale historia zna podobne przypadki ,jak np. zeszmacenie klubu Real Madryt i usunięcie z herbu krzyża na poczet tamtejszego rynku.

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

A powiesz dlaczego ?

 

Zwróć uwagę, jak trzyma kierownicę lewą ręką, a jak prawą.

 

Z drugiej strony, Kubica z powodzeniem startował chociażby w seriach WRC2 i WRC, gdzie non stop się kręci kółkiem, więc może to tylko pozory. Tylko, że siły działające na kierowcę w rajdach nijak się mają do Formuły 1, gdzie w 2017 zarejestrowano przeciążenia rzędu 9G.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

Ja bym chciał zobaczyć jak on nawraca w Monaco czy na Spa.

 

Jak był przymierzany do Renault, to któryś z włodarzy tego zespołu powiedział wprost, że nie da sobie rady w Monaco i musiałby odpuścić ten wyścig. Głównie chodziło o najwolniejszy zakręt, który jest bardzo ostry i ciasny.

Zakręt 6, nawrót przed wjazdem do tunelu.

Link to post
Share on other sites

Zobaczymy jutro po południu,jak nasz "inwalida" wypadnie. Wydaje mi się,że jednak za mało wiemy o jego fizycznych możliwościach...Ja jakoś tak mimo wszystko wierzę,że potrafi.

Edytowane przez jarrino
Link to post
Share on other sites

Szczerze to ja nawet nie zwracałem uwagi na jego rękę podczas tego przejazdu, dopiero jak przeczytałem posty poniżej to załapałem o co chodzi. :P Jak dla mnie dobrze przejechał i nie widać żeby jakoś nadmiernie ta prawa ręka mu ciążyła. Oczywiście ciężko mówić o prawdziwym wyścigu bo tutaj przejechał krótki kawałek i do tego niezbyt kręty, prawdziwym wyzwaniem byłoby Monaco i ogólnie uliczne tory bo tutaj faktycznie może być ciężko. Ja wierzę w Roberta i wiem że stać go na wiele ;)

Link to post
Share on other sites

To już drugi raz w testach gdzie R.K wykręca lepsze czasy od S.S.Nie jest to miarodajne ale jest powiedzmy 2:1. Jestem  przekonany, że jeszcze trochę pojeździ i zacznie na poważnie ich odstawiać. Nic nie stracił ze swojego talentu , może w niektórych sytuacjach pewne ograniczenia mogą się dać w znaki ale on sam mówił, że problemów nie widzi.

Link to post
Share on other sites

Ja tam już odliczam dni do 25 marca i pierwszego GP w tym sezonie :)


E//

 

F1 TV Access

Mam w swoim abonamencie sat eleven + polsaty sport, więc wszystko mam pod ręką włącznie z F2, GP3 i Porsche, ale i tak wykupię abonament na wyścig, miesiąc, żeby zobaczyć jak to wygląda od strony technicznej, szczególnie możliwość oglądania obrazu z jakiej kamery się chce :)

W PL będzie jednak dostępna pełna wersja :D

Internetowa usługa F1 będzie zawierać:

  • Transmisje na żywo ze wszystkich sesji F1 bez reklam z komentarzem w kilku językach
  • Ekskluzywny dostęp do transmisji na żywo z kamery zamontowanej na każdym z bolidów podczas wszystkich sesji
  • Możliwość personalizacji transmisji
  • Transmisje konferencji prasowych oraz wywiadów
  • Transmisje z serii towarzyszących: F2, GP3 i Porsche Supercup
  • Live Timing,
  • Dostęp do archiwalnych nagrań wyścigów

Pełen opis, źródło - http://www.cyrkf1.pl/szczegoly-oficjalnych-internetowych-transmisji-f1/

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

 

:D

 

Coraz bardziej rozbraja mnie ten Williams. Po Abu Dabi mówili ,że SS był szybszy od Roberta  .Po testach w Barcelonie natomiast Clarie powiedziała, że to nie tak iż RK był szyby, bo to ustawienia samochodu,warunki, nie ten program ,itp. Zaczynają się gubić wywiadach. Ewidentnie nie wiedzą co odpowiadać na fakt ,że ich najszybszy kierowca siedzi na ławie. Mam nadzieje ,że długo Rober tam nie posiedzi, szkoda czasu.

 
F1 pro jednak nie będzie dostępne w Polsce :/
 
 
Edytowane przez adivxv
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Czekamy  :menda:

 

A tymczasem Villeneuve znowu ma jakieś ale co do Kubicy. Tym razem zarzuca mu "zmienianie" bolidu na niekorzyść podstawowych kierowców, chcąc tym samym utorować sobie drogę do podstawowego składu  :co:

http://www.f1.v10.pl/Villeneuve,zarzuca,Kubicy,zmienianie,bolidu,Williamsa,na,niekorzysc,podstawowych,kierowcow,151540.html

Link to post
Share on other sites
A tymczasem Villeneuve znowu ma jakieś ale co do Kubicy

A ty nie miałbyś żalu, że jakiś młodociany Polak na sesji treningowej tuż po kontuzji J.V wykręca jedne z najlepszych czasów, wskazuje do bolidu i pokazuje ogromny talent ,po czym Mario Theissen mówi "Danke und auf Wiedersehen" mamy kogoś lepszego %-) .To musiało go zaboleć. 

 

Swoją droga Kubika w BMW nie miał lekko momentami. Niemcy jak to Niemcy ,woleli swojego bardziej wspierać.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...