Skocz do zawartości

Recommended Posts

Williams sie znowu nie popisal, ja nie wiem... ale brak slow na nich 

Szkoda mi leclerca troszke, pieknie zapieniczal mogl skonczyc na podium ale nie wiem czy za dlugo go nie trzymali na tych oponach....

Ricardo juz chyba 3 raz nie ukonczyl wyscigu, w sumie ja mu sie troszke nie dziwie, te miejsce powinno byc ogrodzone bo mozna sie naprawde pomylic, chwila nie uwagi i benc....no i ruskiego pociagnal tez na dno heh 

Tak czy siak, wyscig zdeka nudny 

Btw - pieknie w tym Azerbejdzanie.

Link to post
Share on other sites

Williams leży na łopatkach i w tym roku już nie wstanie. Pytanie, czy jeszcze kiedykolwiek wstanie.

Widziałem filmik jak furmanka Roberta hamuje przed pierwszym zakrętem po starcie. Rzuciło tym "bolidem" jakby w kałużę wjechał. Przez cały wyscig walczył z ustawieniami hamulców.

Do tego zespół nie zna regulaminu, a Kubicy nie chcieli w powiedzieć za co karę dostał. Do zakończenia wyścigu nie wiedział.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Williams leży na łopatkach i w tym roku już nie wstanie. Pytanie, czy jeszcze kiedykolwiek wstanie. Widziałem filmik jak furmanka Roberta hamuje przed pierwszym zakrętem po starcie. Rzuciło tym "bolidem" jakby w kałużę wjechał. Przez cały wyscig walczył z ustawieniami hamulców. Do tego zespół nie zna regulaminu, a Kubicy nie chcieli w powiedzieć za co karę dostał. Do zakończenia wyścigu nie wiedział.

Dokladnie dopiero mu dziennikarz uswiadomil bo nie wiedzial dokladnie

A widzialem ten filmik z jego bolidu, jak na starcie by jeszcze odwalil numer heh...no jaja 

Link to post
Share on other sites

te miejsce powinno byc ogrodzone bo mozna sie naprawde pomylic

Takie miejsca nie są i nie powinny być 'ogradzane' na ulicznych torach. Po dość długich prostych (szczególnie tam gdzie dodatkowo można używać DRSu) wyobraź sobie, że nie ma marginesu błędu i po przestrzelonym hamowaniu masz koniec wyścigu.

 

Baku_Circuit.png

 

Takie safety spoty masz przy zakręcie 1, 2, 3, 4, 8, 15, 16.

Przy zakręcie 5 i 6 go nie ma a jadą tam na 6. czy 7. biegu (grubo powyżej 2 paczek), teraz hipotetycznie - komuś wysiadają hamulce...

 

 

 

Co gorsza nic się nie poprawia

Jako jedyni cofają się w rozwoju. Co gorsza z wyścigu na wyścig jest coraz gorzej:

16yk4g.png

 

2x1kov.png

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

IMO świetni komentatorzy motorsportu są w Eurosporcie. WEC to przyjemność oglądania jak i słuchania.

 

Borowczyk z tym kolesiem z Polsatu od MotoGP to był duet zabijak. Jeden lepszy od drugiego.

Link to post
Share on other sites

To akurat była sesja treningowa, ale w wyścigu Mazda również nie musiałaby mu ustępować, jako że jedzie w niższej klasie - ona może jechać swoją linią, to dublujący ma sobie znaleźć miejsce.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Czym dalej tym coraz mniej mam ochotę oglądać F1... Ta szopka w wykonaniu Williamsa przechodzi wszelkie wyobrażenia, każdy wyścig to samo, zero zmian. Jedyna zmiana to coraz większa różnica między Kubicą a Russelem... Tego jeszcze nie widziałem żeby w jednym wyścigu między kierowcami tego samego zespołu była blisko minuta różnicy...

Link to post
Share on other sites

Mówisz ? dla mnie niekoniecznie , pokazał by jak by nie wyleciał z toru .  Jak już wrócił to ewidentnie zblokował hamilotona . Wystarczyło delikatnie odbić kierownicą w lewo i jeśli trzeba to odjąć gazu , a tak to poszedł "wóz albo przewóz"  . Czy kara za to była adekwatna , według mnie nie . 

 

Leclerc myślałem że będzie bardziej konkurencyjny i pozamiata Vettela , a tu du*a ;)  

 

Odnośnie Kubicy to sam już nie wiem w co wierzyć . Dla mnie jest to smutne w tym momencie .

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...