Skocz do zawartości

2 x WD10EZEX WD Blue 1TB, Zalman 11+, przedłużka 6pin, enermax apollish 12cm


Recommended Posts

Na sprzedaż posiadam:

 

********    dwa dyski WD10EZEX Blue 1TB. Gwarancja 24 miesiące od:

1.dysk -  22.01.2013

2.dysk - 23.05.2013

link do aukcji: http://allegro.pl/wd-blue-wd10ezex-polroczny-i-trzymiesieczny-gwar-i3497200568.html

 

********   obudowa Zalman Z11 plus + gratis Akasa USB 3.0 wewnętrzne

20 miesięcy gwarancji

link do aukcji: http://allegro.pl/zalman-z11-plus-20msc-gwarancji-gratis-i3497168939.html

 

********  przedłużka 6 pin GPU czarno niebieska:

link do aukcji: http://allegro.pl/przedluzka-6-pin-gpu-i3497178569.html

 

********  Enermax T.B. Apollish 12cm Blue:

20 miesięcy gwarancji

link do aukcji: http://allegro.pl/enermax-apollish-12-cm-15-diod-led-blue-4msc-i3497203196.html

20zł - na aukcji błąd, ponieważ nie sprawdzałem aktualnych cen, a kierowałem się tym za ile kupiłem

 

 

Poprzez forum jestem w stanie sprzedać w cenie wywoławczej.

Edytowane przez rysiooo
Link to post
Share on other sites

190zł za używany WD Blue 1TB, którego idzie wyrwać nowego za 230zł  :?:

Byłbym zainteresowany zakupem 2szt WD Blue 1TB, ale nie w takiej cenie - wolę już dołożyć te 40zł na sztuce i zakupić nowe. No, chyba że padnie jakaś rozsądna oferta z Twojej strony (jak coś to pisz PM) to wtedy możemy się dogadać.

Pozdrawiam Stelek

Link to post
Share on other sites

Jeśli nie sprzedam ich po 190zł i skończy się aukcja, wtedy oczywiście obniżę cenę. Patrząc na allegro taniej chodzą WD Green co prawda. Można kupić za +/-170zł. Powiedz jaką kwotę byś proponował za oba dyski łącznie z kosztami wysyłki.

Zalman Z11+, Jeden dysk, Wentylator sprzedane

 

Pozostaje przedłużka i drugi dysk

Link to post
Share on other sites
Gość jarwi1972

Hej

Ja w sprawie Enermax-a ,widzę że kolega się rozmyślił lub coś kęci bo jak złożyłem ofertę kupna na allegro to dostałem info: Twoja oferta została odwołana przez Sprzedającego."Powód odwołania podany przez Sprzedającego:"awaria sprzętu"

Cienki ten wentyl że po kilku miesiącach Ci padł  w co ja wogóle nie wierzę .

Narta!

 

 

 

//Spam w ogłoszeniach. Do tego jeszcze ortografia.

Edytowane przez DANNY__79
Link to post
Share on other sites
Gość jarwi1972

Do danny 79 ,chodzisz do lekarza ? jaki spam ?jaka ortografia ?

Bronisz nieuczciwych ludzi ?

Kolega wystawił przedmiot na allegro a pózniej  odwołał aukcję że niby awaria .Niestety  sprzedał na benchmark.pl i to jest ok?

Zastanów się ,zbadaj temat a pózniej możesz sobie odznaczać jako spam.

Pozdrawiam


danny 79  ty chyba Pana Miodka zastepujesz ?Miodek na urlopie a danny 79  go zastępuje.PILNUJCIE SIĘ! :rotfl:


OJOJOJ może mi bana dasz co? ;)

 

 

//Spamem było zdanie w post#11, które poddałem skasowaniu - abyś uniknął bana.

Edytowane przez DANNY__79
Link to post
Share on other sites

Przepraszam bardzo, ale aukcja się jeszcze nie skończyła i widocznie jeśli tak postąpiłem to mam prawo odwołać ofertę i sprzedać poza allegro, tym bardziej że tutaj osoba kupiła trzy przedmioty jednocześnie. Jeśli coś sprzedałem poprzez benchmark.pl i w takim wypadku musiałem odwołać ofertę, żeby ludzi nie wprowadzać w błąd, to jestem nieuczciwy? Wcześniej sprzedałem na PClab.pl Macho, kupujący zadowolony - transakcja odbyła się jedynie poprzez forum, żadnych dowodów zakupu i to ja jestem nieuczciwy? Kilkadziesiąt pozytywnych komentarzy za sprzedaż to jest nieuczciwe? Wypraszam sobie takie osądy wobec mojej osoby. Jutro wysyłam towary zakupione poprzez te forum, ponieważ dzisiaj otrzymałem wpłatę i chciałbym żeby kupujący tutaj zaznaczył jak przebiegła transakcja.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...