Skocz do zawartości

Procek Phenom X2 550


Recommended Posts

Widać samo wcześniej Ci się przestawiło. Możesz spróbować dać na 1600 wtedy przy fsb 250 ht będzie miało 2000. Możesz popróbować zwiększyć ciut napięcie na NB i na procku, zainstalować occt i w test mode ustawić small data set, wtedy nie rusza pamięci i sprawdza sam procek, żeby sprawdzić czy ramy dobrze ustawione. U mnie np. nie ważne czy to 2 czy 4 rdzenie przy napięciu 1.425 nawet o 1 nie mogę zwiększyć fsb bo się wysypuje przy teście. Z wyższym napięciem nie startuje bo chłodzenie nie wytrzymuje.

Link to post
Share on other sites

Print screen otwierasz painta i wklej, tylko nie wiem czy w win 7 też

W windows7 jest specjalne narzędzie do robienia SS. Otwierasz, robisz zrzut ekranu i zapisujesz tak jak np. w paincie.
Link to post
Share on other sites

chcesz sie pochwalic czy jak bo nie rozumiem:P:P:P puśc cos co obciąży rdzenie 100% chocby test stailności w everescie i pokaż temp po 15 minutach:P a tak w ogóle zna ktos algorytm jak 3dmark wylicza te swoje punkcik?i bo jak dodadmy te 3 składowe co podaje odnosnie cpu i grafy to nie wychodzi taka sama suma?

Link to post
Share on other sites

mszark ależ ty jesteś wybredny Proszę oto link http://img714.imageshack.us/img714/863/ ... ority9.png

 

 

 

Dziś dotarła nowa płyta (770-ud3 rev2) odblokowałem dodatkowe rdzenie wszystko hula ;) mam teraz wynik bez podkrecania procka 15852w 3DMarku06.Mam tylko jedno pytanie nie mam monitoringu CPU ani w EVERESCIE ani w SPEEDFANIE wy tez tak macie?

Link to post
Share on other sites

a chłopie nie mam nerwów co sie okazało koles w serwisie na dodatek znajomy teści miał mi wszystko sprawdzic zaniosłem mu kompa PODOBNO wszystko sprawdził i stwierdził że płyta więc wysąłlem ja do proline wczoraj dzwonili ze ona działa nie dośc że straciem 13 zł na przesyłke to jeszcze robię z siebie idiotę wysyłając im sprzęt że niby nie działa jestem juz wkur... na maksa bo mieszkam tu tylko 2 lata a gosci których znam mają tylko laptopy i nie mam gdzie sam sprawdzic tego swojego sprzętu może ktoś jest tu na forum z okolic jastrzębia co w 30 minut pomógł by mi sprawdzic ten mój sprzęt bo ja juz nie mam słów

grafikę dałem jednemu gosciowi stwierdził że działa ram też

procek i cały komp był w tym serwisie podobno procek i zasilacz działają na innym kompie a walnieta była plyta wysłałem ją stwierdzili że działa ku.. jak sam sobie człowiek nie sprawdzi to mu nie pomogą aha dyski mam w domu 3 i to napewno nie dysk co to może byc?? błagam pomóżcie jakoś!!

TOTALNIE ZDESPEROWANY!

ja bym stawiał na zasilacz bo pogrzebałem i to znalazłem

http://www.purepc.pl/procesory/AMD_Phen ... E?page=0,3

skoro miałem odblokowane rdzenie i OC w 4x3,5 czyli procek brał w granicach 200W (grając w baterfileda) tak patrząc na te wykresy jak dodam grafike i to też po OC 625@700 993@1100

http://pclab.pl/art32994-8.html

dajmy na to 250 W to juz jest 450 W a mam zasilke 550 przez jeb... serwis pentagrama miałem kiedys 620 W to padł wentylator a nie mieli na wymiane dodamy reszte sprzętu 2 dyski itp no i biorąc pod uwage jego sprawnoś niech bedzie te 85%x550=467 mogło braknąc mocy ^^ muszę go gdzieś sprawdzic

mam nerwy no ale coż człowiek całe życie sie uczy czasami tylko ta nauka drogo kosztuje:)

musze kupic na allego to urzadzonko do mierzenia poboru mocy i zanim zaczne ostro katowac sprzet sprsawdzic ile to bierze chociaz godzinny test na 4x3,6 poszedł bez zająkniecia

ale sie rozpisałem sorry za błędy i chaos:)

Link to post
Share on other sites

a chłopie nie mam nerwów co sie okazało koles w serwisie na dodatek znajomy teści miał mi wszystko sprawdzic zaniosłem mu kompa PODOBNO wszystko sprawdził i stwierdził że płyta więc wysąłlem ja do proline wczoraj dzwonili ze ona działa nie dośc że straciem 13 zł na przesyłke to jeszcze robię z siebie idiotę wysyłając im sprzęt że niby nie działa jestem juz wkur... na maksa bo mieszkam tu tylko 2 lata a gosci których znam mają tylko laptopy i nie mam gdzie sam sprawdzic tego swojego sprzętu może ktoś jest tu na forum z okolic jastrzębia co w 30 minut pomógł by mi sprawdzic ten mój sprzęt bo ja juz nie mam słów

grafikę dałem jednemu gosciowi stwierdził że działa ram też

procek i cały komp był w tym serwisie podobno procek i zasilacz działają na innym kompie a walnieta była plyta wysłałem ją stwierdzili że działa ku.. jak sam sobie człowiek nie sprawdzi to mu nie pomogą aha dyski mam w domu 3 i to napewno nie dysk co to może byc?? błagam pomóżcie jakoś!!

TOTALNIE ZDESPEROWANY!

ja bym stawiał na zasilacz bo pogrzebałem i to znalazłem

http://www.purepc.pl/procesory/AMD_Phen ... E?page=0,3

skoro miałem odblokowane rdzenie i OC w 4x3,5 czyli procek brał w granicach 200W (grając w baterfileda) tak patrząc na te wykresy jak dodam grafike i to też po OC 625@700 993@1100

http://pclab.pl/art32994-8.html

dajmy na to 250 W to juz jest 450 W a mam zasilke 550 przez jeb... serwis pentagrama miałem kiedys 620 W to padł wentylator a nie mieli na wymiane dodamy reszte sprzętu 2 dyski itp no i biorąc pod uwage jego sprawnoś niech bedzie te 85%x550=467 mogło braknąc mocy ^^ muszę go gdzieś sprawdzic

mam nerwy no ale coż człowiek całe życie sie uczy czasami tylko ta nauka drogo kosztuje:)

musze kupic na allego to urzadzonko do mierzenia poboru mocy i zanim zaczne ostro katowac sprzet sprsawdzic ile to bierze chociaz godzinny test na 4x3,6 poszedł bez zająkniecia

ale sie rozpisałem sorry za błędy i chaos:)

 

 

hehehe. podajesz linki gdzie podany jest pobór mocy całego zestawu, i tak w pierszym linku zestaw :

* AMD Phenom II X4 955 Black Edition

* MSI 790FX-GD70

* OCZ Platinum DDR3 2x1GB PC-14400

* Ati Radeon HD4870

* Tagan BZ1300W

* Seagate 250GB SATA

W drugim linku zestaw oparty na Intel Core 2 Extreme X6800

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...