Skocz do zawartości

Procek Phenom X2 550


Recommended Posts

Dzieki za podpowiedż.Coż kto pyta nie bładzi.Mam jeszcze jedno pytanie zwiazane z moim prockiem otóż podkreciłem go z 3.1 ghz na 3.8 czy to jest juz jego górna granica czy tez moge dalej krecic.Moja konf. GA-MA-790X-DS4 ; zasilacz 550W ; Phenom X2 550 ; Asus GTX275 ; geil 1066.Zeby uzyskać wynik 3.8 ghz zmieniłem napiecie na pamieci na 2.1V zmniejszyłem tez czestotliwość z 1066 na 800 .Czy sa jeszcze jakies ustawienia w biosie które nalezy przestawic?

Link to post
Share on other sites

mogę wiedziec w jaki sposob uzyskałes to 3,8? tzn mnoznik x fsb bo jak rozumiem nie masz wersji BE skoro musisz zmieniac takty ramów no i przy jakim napieciu wstaje ci to 3,8 ?? mam taki sam tylko BEu mnie chodził na 3,8 19x200 bodajże na 1,45v ale wiecej jakos nie potrafiełm z niego wydusic nawet 1,5v go nie wspomagało:(

najlepiej sprawdz u kogos czy idzie odblokowac rdzenie a potem sprzedaj ta płytke i kup ma 770ud 3 ver 2 lub jakiegos asrocka za 250 zł i bedziesz zadowolony:)

takie pyta nie poza tematem:P jak ustawic żeby pod nickiem pojawiał sie wynik 3dmark? tak jak u Ciebie hookie:)

Link to post
Share on other sites

takie pyta nie poza tematem:P jak ustawic żeby pod nickiem pojawiał sie wynik 3dmark? tak jak u Ciebie hookie:)

Panel użytkownika --> Profil --> i na samym dole masz 3DMark06:

 

Edit: @UP przecież Phenom II X2 550 to jest właśnie wersji Black Edition :rudolph: Możesz go kręcić mnożnikiem lub przez HTT. Przez tą pierwszą opcję jest zdecydowanie łatwiej, ale osiągnie się nieco niższe wyniki, przez druga trochę trudniej ale lepsze wyniki ;]

Link to post
Share on other sites

zainstaluj amd overdrive tam masz zakładke gdzie łatwo kręcic wszystkim:) albo wejdz do biosa i daj np mnoznik x17 jak pójdzie to masz BE jeśli na serio poszedl ci 245 x15,5 i napiecie na auto to gratuluje może mi ktos wyjasnic jak działa to ustawienie auto w biosie? bo z powyższej wypowiedzi wychodzi że nie trzeba nim wcale kombinowac bo samo sie ustawia ile trzeba szczerze jakos mi sie to nie widzi, to po co wszyscy by kombinowali z dovolotowaniem jak auto by samo dobrało odpowiednie:P pozdro

Link to post
Share on other sites

No powyżej 3.8 to już wypadało by zwiększyć napięcie. Możesz dać zrzuć z cpu-z przy obciążeniu żeby było widać jakie masz napięcie no i jaką rewizję.

Ja posiadam x2 555 rev. C3, ustawienia 15,5 x 250 przy 1.42v, stabilny w occt na wysokim priorytecie przy 4 rdzeniach.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...