Skocz do zawartości

Superlux HD681 EVO do gier + jaka karta/wzmaczniacz


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez adivxv,

Recommended Posts

Aktualnie posiadam GameCom'y 367 oraz zintegrowanego Realteka.

 

Chciałbym podnieść ogólny poziom dźwięku z nastawieniem na gry (w tym pozycjonowanie) oraz w dalszej kolejności muzyki. Czy tytułowe SL zapewnią wystarczającą poprawę? Co do nich będzie najbardziej opłacalne: Xonar (jaki), FiiO E10, czy może co innego?

 

A może jest coś zdecydowanie lepszego w podobnym przedziale cenowym (razem z kartą) +/- 100zł do wymienionego zastosowania?

Edytowane przez stmn89
Link to post
Share on other sites

Dobrze pomyślałeś nad zestawem.O pozycjonowanie w tych słuchawkach, to jest ostatnia rzecz jaka można się obawiać, a po za tym jest to w bardzo dużym stopniu uzależnione od karty muzycznej generującą przestrzenność.  Xonar DX jest bardzo pasującym układem do EVO, FiiO nieco gorzej, choć wzmacniacz słuchawkowy powinien dodać więcej agresji słuchawkom.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

A możesz napisać tylko dlaczego akurat polecasz Xonar DX spośród całej rodziny Xonarów? Pytam z ciekawości, jestem zupełnym amatorem, mój wybór na HD681 EVO padł po całym dniu poszukiwań, gdzie na samym początku planowałem Steelseries Siberia V2 Orange Heat. :)

 

Niepokoją mnie jedynie sterowniki/oprogramowanie do Xonar DX - wyczytałem, że są z nimi problemy.

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

gdybyś miał do wydania 1700zł, to bym może i polecił ze stajni Asusa Essence ONE, bo to dość ciekawe urządzenie. Ale skoro masz do wydania okolice 250-300, to nie ma za dużego wyboru jaki by pasował brzmieniowo do tych słuchawek. No chyba, że posiałbyś 50zł więcej na Prodigy Cube :)

 

problemy zdarzają także na układach Creativa i to wcale nie jest rzadkością, więc nie przejmowałbym się takimi opiniami.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
No chyba, że posiałbyś 50zł więcej na Prodigy Cube

 

50 zł biorąc pod uwagę, że na początku proponowałem FiiO jak rozumiem? :P

Przejrzałem pobieżnie informacje na temat Prodigy Cube i jestem mocno zainteresowany, zwłaszcza, że jestem zwolennikiem zewnętrznych podzespołów. Szkoda, że wszyscy narzekają na fabryczny OPAMP, ale z tego co wyczytałem wymiana ogranicza się do wyjęcia starego i włożenia nowego, więc o ile cokolwiek nie będzie mi pasować to jeszcze ujdzie. ;)

 

Słuchawki już zamówione, wspomagacz pewnie zamówie jeszcze dzisiaj.

 

Dzięki za pomoc. ;)

Edytowane przez stmn89
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...