Skocz do zawartości

Kolaboracja excel - 2 lub więcej osób równocześnie edytujących jednen plik


Recommended Posts

Cześć.

 

Mam mały problem. W pracy praktycznie co dzień pracuję w excel. W pewnym momencie do tego dołącza jeszcze moja współpracowniczka. Na koniec to wszystko trzeba połaczyć w jedną spójną całość. Sprawiało to dość dużo problemów bo często coś się przeoczyło itp. A czasem chce się też zajrzeć do tego co zrobiła ta druga osoba co by swoją część dostosować do wyniku itp. Mieliśmy wcześniej open office. No i gdzieś tam grzebiąc w internecie znalazłem możliwość kolaboracji tj. pracy kilku osób na jednym pliku w czasie rzeczywistym. Wszystko to odbywało się przez program google cloud connect. Problem był taki, że Google cloud connect działał tylko z MS Office. Więc zaczęłem maltretować kierownika o office. No i w koncu mamy office. Wracam na strone google a tam zonk - projekt cloud connect został zarzucony a jego funkcjonalność miała zostać niby wcielona w Google Drive.

 

I to jest moj problem albo ja jakos kiepsko ogarniam albo nie widze mozliwosci kolaboracji przez google drive na jednym pliku jedyna opcja to jak to bylo w open office zapisac poczekac na synchronizacje pliku i wtedy druga osoba moze sobie obejrzec zmiany.

 

Korzystał ktoś może z Cloud Connect a teraz korzysta z tego rzekomego zintegrowanego sposobu?

 

A może macie jakieś inne warte polecenia sposoby na kolaboracje?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...