Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Zawieszanie się komputera podczas przeglądania stron

Freezy chłodzenie

Najlepsza odpowiedź suszin, 01 wrzesień 2013 - 19:25

Powracając do mojego problemu z tematu, to chyba udało mi się go pozbyć. Od dłuższego czasu używam przeglądarki Chrome i komputer się nie zawiesza.

Mam nadzieję że Mozilla poprawi ten dziwny błąd w swoich przeglądarkach. 

Myślę że problem został rozwiązany. 

ps. 

Polecam także zmianę sterowników od karty graficznej na 314.22

Przejdź do postu

• Zamknięty Temat jest zamknięty
46 odpowiedzi w tym temacie

#41 gepardmak

gepardmak
  • Maniak

• 4091 postów

Napisano 01 wrzesień 2013 - 19:32

To temperatury bez obciążenia i są jak najbardziej w porządku. Zrób test na jakieś grze. Po 10 minutach gry, grę zminimalizuj na pasek  i wrzuć temperatury. Wtedy lepiej będzie widać czy grafika się np. nie przegrzewa.  

• 0

#42 kromqa

kromqa
  • Nowicjusz

• 6 postów

Napisano 01 wrzesień 2013 - 21:06

11rdsvc.png

Tak to wygląda po 20 minutach gry w Diablo III, bez żadnej podkladki chłodzącej. Ustawienia w grze były poustawianie srednio na Wysokie i Srednie - brak niskich. Dodam jeszcze, że w momencie kiedy zminimalizuje gre i cykne fotke to temp. GPU momentalnie spada do 54 - 56 stopni. 

Chyba nie ma sensu na rozkrecanie komputera, i wymienianie pasty na procesorze?

• 0

#43 gepardmak

gepardmak
  • Maniak

• 4091 postów

Napisano 02 wrzesień 2013 - 16:19

@Up.

Temperatury są w porządku i raczej sprzęt się nie przegrzewa. Choć nie zaszkodzi przedmuchać ostrożnie(zablokuj wiatrak na czas czyszczenia)wiatraczka z kurzu i wyciągnąć odkurzaczem resztę brudu. Czy zjawisko zawieszania znikło czy nadal występuje w twoim przypadku?

• 0

#44 Cryptone

Cryptone
  • Cryptone

• 104 postów
  • Miejscowość:Pabianice

Napisano 02 wrzesień 2013 - 17:25

@Suszin
Tak jak mówiłem sterowniki 314.22 nie powodują już takich problemów jak następca 320.22 :)
Ciesze się że i Tobie to pomogło :)

Pozdrawiam.

• 1

Zmiana nicku z yamaro na Cryptone.

-------------------------------------------------------------------------------------------------

**Cryptone**

CASE: Corsair 500R Black ||| MOBO: Gigabyte GA-Z87X-D3H ||| CPU: I5 4670K  (4.3 GHz)  ||| CPU COOLER: Macho 120 + Paste MX-2 ||| GPU: Gigabyte GTX970 G1 4GB ||| RAM: Kingston KHX1600C9D3K2/8GX (8GB) ||| PSU: Corsair 620HX Modular ||| Sound Card: Soundblaster X-Fi XtremeMusic ||| MOUSE: Logitech G500S ||| LCD: Samsung Syncmaster P2250 ||| HDD: WD 1TB ||

#45 kromqa

kromqa
  • Nowicjusz

• 6 postów

Napisano 03 wrzesień 2013 - 23:31

No właśnie odinstalowałem sterownik 320.49 i zainstalowałem 314.22 jak narazie jest wszystko cacy :)

Zobaczymy co się bedzie działo później. Widze, że nie tylko ja mam ten problem ale bardzo dużo ludzi opiniujący ten sterownik pisze, że im strasznie komp freezuje i nie da sie nic zrobic.. Szkoda ze Nvidia robi takie rzeczy :( 

Dam znac po tygodniu jak sie ma sprawa u mnie :)

Pozdrawiam i dziekuje bardzo za wszelką pomoc!

No i niestety chyba wykrakałem... 

Pracowałem w programie muzycznym i w momencie kiedy z niego wychodzilem znow się zaciał na amen.. freezuje dalej bo to 2 raz, za pierwszy raz po 10 sekundach odpalil dalej ale za 2 juz niestety nie. Miałem wyłączone wszystko oprócz programu, czyli przeglądarka odpada napewno, raczej problem stoi po stronie sprzetu lub systemu..

Pomocy :(

• 0

#46 gepardmak

gepardmak
  • Maniak

• 4091 postów

Napisano 04 wrzesień 2013 - 16:23

@Up.

Użyj programu DriverEasy do aktualizacji wszystkich sterowników bez wyjątków. Trochę to będzie trwało, bo program ma ograniczenia limit prędkości w wersji darmowej, ale od czegoś trzeba zacząć. W przypadku laptopów sprawa sprzętowa jest trochę gorsza. Bo nie wiele można podmienić. Przetestuj pamięć RAM z pomocą obrazu iso http://www.memtest.org/#downiso .

• 0

#47 kromqa

kromqa
  • Nowicjusz

• 6 postów

Napisano 11 wrzesień 2013 - 13:09

Zainstalowałem wszelkie potrzebne sterowniki programem DriverEasy, 2 albo 3 zainstalowało się z niepowodzeniem bo albo mój laptop nie współpracował z nimi albo wywalał jakiś błąd. Na chwilę obecna działa, jest wszystko ok. Zobaczymy na jak długo :) 

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Freezy, chłodzenie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych