Skocz do zawartości

Recommended Posts

 

 

  Pawel7, dnia 16 Sie 2013 - 20:42, napisał: Można w końcu przypisać różne poziomy dźwięku dla konkretnych zadań ? nie (przynajmniej nie znalazłem tego nigdzie)

Jak dla mnie nadal jest to niedorzeczne rozwiązanie i jeden z dużych minusów Windowsa Phone.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

Jeśli chodzi o ustawienia przeglądarki (IE10), to pojawiła się w końcu możliwość zmiany wyszukiwarki, w Windows Phone 7 było to niemożliwe i wszyscy byli skazani na używanie Binga. Teraz nie ma problemu z wybraniem Google’a, który działa w naszym kraju znacznie lepiej od wyszukiwarki Microsoftu.

Chodzi tylko o wyszukiwarkę IE10, czy ten trzeci przycisk pod wyświetlaczem też się da tak zmienić?

 

 

Swoją drogą, wczesniej chdziło mi o Paypal, nie Payback, mój błąd :P

Edytowane przez Tabalan
Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

 

 

Ze względu na to, że jest to oprogramowanie zamknięte, prawdopodobnie nie spodoba się on administratorom, programistom, modderom oraz innym entuzjastom grzebania w oprogramowaniu, krótko mówiąc – Power Userom.

 

 

Windows Phone 8 nie jest systemem lepszym ani gorszym od Androida lub iOS-a. On jest po prostu zupełnie inny.

 

 

przeszkadza mu to, że iOS i Windows Phone są zamkniętymi systemami, powinien zdecydować się na Androida. W obecnych czasach absolutnie każdy może znaleźć coś dla siebie.

źródło: http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/windows-phone-8-recenzja/strona/19851.html

 

I to chyba tyle tytułem mojego osobistego podsumowania, opartego o zalinkowany wcześniej przez autora tematu art z Benchmarka ;)


I tak przy okazji - czy w Windows Phone 8 można zrezygnować z Internet Explorera a używać swobodnie FIreFoxa, Opery lub Chrome? Ja na moim Androidze bez kłopotów używam Opery Mobile, z której jestem zadowolony (i mogę zawsze przełączyć się na Chrome, zwykłą podstawową przeglądarkę czy podręczną przeglądarkę - czymkolwiek by nie były [nie wiem bo nigdy nie używałem]).

Link to post
Share on other sites

 

 

Chodzi tylko o wyszukiwarkę IE10, czy ten trzeci przycisk pod wyświetlaczem też się da tak zmienić?

1) guzik nr 3 "lupa" pod ekranem służy do otwarcia Bing'a - tego nie da i nie bedzie sie dalo zmienic

2) w przeglądarce IE da ustawić google jako domyślną przeglądarkę - wtedy wpisanie tekstu na pasku adresu wyszuka go w google

Link to post
Share on other sites

Obecnie jedyna alternatywa dla IE10 jest UC Browser:
http://www.windowsphone.com/en-au/store/app/uc-browser/6cda5651-56b9-48b0-8771-91dbc188f873

Sam mysle nad przejsciem na WP8.
Mialem juz telefon na Androidzie i z jednej strony mialem dosc 'zonkow' mojego sprzetu.
Mam swiadomosc, ze Android przez swoja 'otwartosc' jest tez 'dziurawy'. Mam tez swiadomosc, ze Android nie zniknie z rynku, bo daje najwiekszy wybor możliwości. Za to go prywatnie cenie.

Polecam WP8 uzytkownikom, ktorzy uzywaja telefonu (poza call/sms) jak ja: poczta, internet, 4-5 aplikacji, czasem pstryknac foto czegos i moze szybki podglad dokumentow (MS Office w pakiecie).

Tym bardziej cieszy mnie zreszta nowa cena sklepowa Lumii 920: ~1400zł.
Jak tyle ma kosztowac high-end w Nokii, no to: I'm in.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
I tak przy okazji - czy w Windows Phone 8 można zrezygnować z Internet Explorera a używać swobodnie FIreFoxa, Opery lub Chrome? Ja na moim Androidze bez kłopotów używam Opery Mobile, z której jestem zadowolony (i mogę zawsze przełączyć się na Chrome, zwykłą podstawową przeglądarkę czy podręczną przeglądarkę - czymkolwiek by nie były [nie wiem bo nigdy nie używałem]).

Nie [edit: wychodzi na to, że jednak tak - odpowiedź wyżej], a w czym ci to przeszkadza skoro wydajność IE na Lumia 920 jest przy 2x1,5GHz procesorze niemal identyczna do tej w SGS4 na 4x1,9Ghz.... masz jakieś uwagi do IE w WP8? Jest w czymś gorsza od Opery czy Chroma?

LINK

 

Chyba że chodzi o sam fakt "wolnego wyboru"... w takim układzie mnie to nie interesuje - wolę BMW 3 niż wybór pomiędzy Renault Megane a Ford Focus... ale to mój wybór, dlatego mam WP8

(Piekno WP8 polega na tym ze nie musze wybierac, bo po co? W normalnym życiu mam już wystarczająco dużo wyborów i decyzji żebym jeszcze musiał się nad komórką męczyć.)

 

Swoją drogą, wczesniej chdziło mi o Paypal

PayPal jest :)

 

 

 

I to chyba tyle tytułem mojego osobistego podsumowania, opartego o zalinkowany wcześniej przez autora tematu art z Benchmarka

zagiąć mnie chcesz?

Czytałem ten artykuł i wiem co tam pisze.

 

Ze względu na to, że jest to oprogramowanie zamknięte, prawdopodobnie nie spodoba się on administratorom, programistom, modderom oraz innym entuzjastom grzebania w oprogramowaniu, krótko mówiąc – Power Userom.

dlatego polecam go normalnym użytkownikom a nie programistom albo ludziom którzy lubią się bawić w zmianę ROMów czy nawet tapet na ekranie startowym... tego w WP8 nie było, nie ma i mam nadzieje że nie będzie. - ot co... taki system

 

Windows Phone 8 nie jest systemem lepszym ani gorszym od Androida lub iOS-a. On jest po prostu zupełnie inny.

nie zgadzam się z tym - dlatego napisałem, że to:

dość fajna recenzja

a nie że jest to idealna czy perfekcyjna recenzja

 

przeszkadza mu to, że iOS i Windows Phone są zamkniętymi systemami, powinien zdecydować się na Androida. W obecnych czasach absolutnie każdy może znaleźć coś dla siebie.

w zasadzie to prawda... tyle że co przeciętny użytkownik dzisiaj rozumie poprzez sformuowanie zamkniety system?

W zasadzie to że jest on gorszy - bo tak to poniekąd brzmi dla kogoś nieobeznanego w temacie...

 

WP8 nie jest ograniczony per se... on poprostu działa jak iOS - KAŻDA aplikacja musi być zweryfikowana przez Microsoft, tak jak w iOS przez Apple... Google robi TAK SAMO (tyle że mniej skutecznie).

 

Problem w tym, że taki Kowalski nie może napisać programu w domu i bez autoryzacji MS go wgrać na fona - TO ZNACZY ZAMKNIĘTY SYSTEM, a wiesz co to jeszcze znaczy? Że jest BEZPIECZNIEJSZY.

Edytowane przez ArioX
Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

masz jakieś uwagi do IE w WP8? Jest w czymś gorsza od Opery czy Chroma?

Mniej funkcjonalna i obowiązkowa. Nie lubię być przymuszany do korzystania z czegoś, co mi nie odpowiada, i to nie tylko graficznie. Zawiodłem się na IE na zwykłym pececie (szybkość działania, luki) więc nie chcę go też w urządzeniu mobilnym. No i nie lubię, jak ktoś mnie przymusza do wyboru jedynie słusznego oprogramowania. Skąd ja to znam? Czy nie z poprzedniego systemu [komunizm]? No i podpada to pod monopol. A takiego na Androidzie nie ma - mogę wybrać to, co chcę, co lubię i co wolę, choćby nawet było gorsze. Bo mogę! :P

 

Problem w tym, że taki Kowalski nie może napisać programu w domu i bez autoryzacji MS go wgrać na fona - TO ZNACZY ZAMKNIĘTY SYSTEM, a wiesz co to jeszcze znaczy? Że jest BEZPIECZNIEJSZY.

Bzdury! Zamknięty system oznacza, że nie można tworzyć wolnego oprogramowania, aplikacji wg własnych preferencji czy wg potrzeb użytkowników. No i zamknięty ma luki oraz wady, których sam nie mogę uzunąć - na Androidzie nie ma tego problemu bo w przypadku problemów czy faktu, że mi się nie podoba wizualnie - wgrywam całkiem innego moda i już. A WP8 to tylko i wyłącznie to, do czego przymusza mnie M$: przykładowo przymusza do używania jedynie słusznej przeglądarki internetowej (bo przecież inne są złe, co nie? :wariat: ).

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
Zawiodłem się na IE na zwykłym pececie

co ma jedno z drugim wspólnego? to inne programy... jeden na W8 a drugi na WP8...

idąc twoim rozumowaniem to właśnie powinieneś zainstalować Windows Phone bo przecież na komputerze masz Windows'a?.. :)  :)  :)

 

No i nie lubię, jak ktoś mnie przymusza do wyboru jedynie słusznego oprogramowania. Skąd ja to znam? Czy nie z poprzedniego systemu [komunizm]?

aleś poleciał... komunizm... WOW... wiesz co to jest komunizm? (pytanie retoryczne - jakbys wiedzial to bys takich banalow tu nie pisal)

Smartfon ma mi ulatwiac zycie i dawac od razu najlepsze rozwiazanie w ograniczonych dziedzinach - nie ma za mnie decydowac gdzie mam sie przesiedlić!

 

Piekno WP8 polega na tym ze nie musze wybierac, bo po co? W normalnym życiu mam już wystarczająco dużo wyborów i decyzji żebym jeszcze musiał się nad komórką męczyć.

to mam na myśli.

 

Ale jak kolega dodał:

Obecnie jedyna alternatywa dla IE10 jest UC Browser: http://www.windowsph...71-91dbc188f873

więc suprise, suprise - MOŻESZ zmienić przeglądarkę... "komunizm"... jak z bata strzelił  :)

 

mogę wybrać to, co chcę, co lubię i co wolę, choćby nawet było gorsze.

toś się sam podsumował teraz... bo widzisz, ja stawiam na to co lepsze - ot, taki pokręcony jestem.

 

Zamknięty system oznacza, że nie można tworzyć wolnego oprogramowania, aplikacji wg własnych preferencji czy wg potrzeb użytkowników.

no tak... o to mi chodziło:

 

WP8 nie jest ograniczony per se... on poprostu działa jak iOS - KAŻDA aplikacja musi być zweryfikowana przez Microsoft, tak jak w iOS przez Apple

 

 

 

 

No i zamknięty ma luki oraz wady, których sam nie mogę uzunąć - na Androidzie nie ma tego problemu bo w przypadku problemów czy faktu, że mi się nie podoba wizualnie - wgrywam całkiem innego moda i już.

bo mody nie są wolne od wad? I to pewnie dlatego pod każdym ROM'em w xda pisze Known Issues?

 

WP8 to tylko i wyłącznie to, do czego przymusza mnie M$: przykładowo przymusza do używania jedynie słusznej przeglądarki internetowej (bo przecież inne są złe, co nie? ).

jak już 3 razy było pisane - IE nie jest jedyną przeglądarką... swoją drogą czepiasz się jej strasznie ale wad nie wymieniłeś... ojj sorry, napisałeś przecież że IE na PC cię zawiódł... lol

Edytowane przez ArioX
Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

przecież na komputerze masz Windows'a...

Na laptopie mam MacOS X ale co to zmienia? :P

 

nie ma za mnie decydowac gdzie mam sie przesiedlić!

Ale ma mi pozwalać na swobodny wybór oprogramowania dodatkowego - a nie narzucać z góry używanie tylko jedynej słusznej aplikacji :P

 

MOŻESZ zmienić system...

Na jaki inny SYSTEM mogę zmienić WP8 w Lumii albo w Samsungu Active? na Androida czy na FirefoxOS? A może na Ubuntu Mobile? :P

 

ja stawiam na to co lepsze

Ty stawiasz na to, co Ci Microsoft narzucił z góry, bez możliwości zmiany - a nie na to, co lepsze - a to jednak różnica. :P

 

bo mody nie są wolne od wad? I to pewnie dlatego pod każdym ROM'em w xda pisze Known Issues?

Jak stwierdzę, że aktualnie użytkowany przeze mnie mod Androida ma wady lub mi się znudził to łatwo mogę go zmienić na inny. A na co Ty możesz zmienić swojego ukochanego WP8? :P

 

IE nie jest jedyną przeglądarką...

Tak. Druga jest taka, która ma połowę funkcjonalności... A trzecia i kolejne to jakie? A pod Androida mogę wybrać i używać dużo więcej przeglądarek, zależnie od moich preferencji i zachcianek. Ty zaś nie możesz, musisz używać tylko tego, co Ci Microsoft narzucił z góry. :P

 

lol

LOL fanboju (imo) :P

 

Z mojej strony EOT bo nie da się z Tobą gadać, to jak rzucanie grochem o ścianę czy walenie głową w mur, masz klapki na oczach i przyjmujesz bezkrytycznie tylko to, co Ci Microsoft narzuca, bez praktycznie żadnej możliwości wyboru (nawet tapety czy kształtu, wyglądu ikonek zmienić nie możesz - nie mówiąc już o głębszej modyfikacji systemu pod swoje upodobania i preferencje). :>

 

Tyle.

 

 

 

Edytowane przez Igorrodz
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Taka dygresja:

Widzisz dobrze z kontekstu że chodziło mi o "przeglądarkę" a nie o "system", a mimo to się czepiasz...(poprawiłem to już)

Na jaki inny SYSTEM mogę zmienić WP8 w Lumii albo w Samsungu Active? na Androida czy na FirefoxOS? A może na Ubuntu Mobile?

- swoją drogą - pisałem Ci już to w innym poście na forum - nie wycinaj wypowiedzi z kontekstu bo go tracisz... takie coś prowadzi dyskusję w martwy punkt - ale jako moderator powinieneś to chyba wiedzieć, no nie?

 

Więc:

idąc twoim rozumowaniem to właśnie powinieneś zainstalować Windows Phone bo przecież na komputerze masz Windows'a?

 

Na laptopie mam MacOS X ale co to zmienia?

idąc TWOIM rozumowaniem jeśli coś na PC się nie podoba to na smartfonie też tego nie chcesz... czyli jeśli coś się na PC podoba to na smartfonie też to chcesz... taka twoja pokręcona logika:

Zawiodłem się na IE na zwykłym pececie (szybkość działania, luki) więc nie chcę go też w urządzeniu mobilnym.

 

 

 

 

Ale ma mi pozwalać na swobodny wybór oprogramowania dodatkowego - a nie narzucać z góry używanie tylko jedynej słusznej aplikacji

puki działa lepiej niż odpowiedniki na androida nie narzekam, ale dziekuje za troskę

 

Ty stawiasz na to, co Ci Microsoft narzucił z góry, bez możliwości zmiany - a nie na to, co lepsze - a to jednak różnica.

miałem android-fony od kilku lat - wybrałem coś lepszego - WP8 z IE - i zrobiłem to świadomie. Puki tak będzie to będę go użytkował.

 

Tak. Druga jest taka, która ma połowę funkcjonalności... A trzecia i kolejne to jakie? A pod Androida mogę wybrać i używać dużo więcej przeglądarek, zależnie od moich preferencji i zachcianek. Ty zaś nie możesz, musisz używać tylko tego, co Ci Microsoft narzucił z góry.

toś się przyczepił do tej przeglądarki... rozumiem jakby była zła, wolna czy coś w tym stylu... ale cóż... nie możesz mieć innej... to ten twój wielki problem - deal with it - ja wolę szybszą niż wybór pomiędzy wolniejszymi

 

LOL fanboju (imo)

przecież tutaj lecisz z pełną krytyką najlepszych cech WP8... mam się zgodzić z tobą żebyś mnie od fanbojów nie wyzywał?!?

 

Myślisz że nie widzę wad WP8? Widzę... i jak ktoś o nich pisze to nie bronie tego systemu:

- wciąż brak wielu aplikacji

- 3 guzik przypisany na stałe do Bing'a bez możliwości zmiany na Google

- inni producenci niż Nokia - psujący (jak dla mnie) wrażenia z WP8

- to że taka minimalizacja nie każdemu odpowiada

- tylko matryce Amoled stosowane w ostatnich modelach Lumii (nie liczac 920-tki)

- nie można przypisać różnych poziomów dźwięków do konkretnych zadań (!)

- skomplikowanie ustawienia GMail'a (niżej opisałem)

- muzyka na pasku zadań (niżej opisałem)

 

 

Ale TY twierdzisz że jestem fanbojem bo od kilku postów piszesz, że nie podoba ci się monopol IE w WP8 a ja się z tym nie zgadzam?

Czlowieku - jakby IE dzialala gorzej w WP8 niż cokolwiek w Androidzie myślisz że nadal bym jej bronił? A w życiu nie! Ale działa wzorcowo... jak tego nie bronić?

 

Androida miałem kilka lat - WP8 mam od kilku dni - jestem w szoku że na takich podzespołach jakie ma Lumia 920 coś może lepiej działać niz na 2x lepszych podzespołach w smartfonie z androidem (a ZAWSZE miałem tylko High-Endy)... to jest jedyny powód dla którego założyłem ten temat!

 

Różnica między nami jest taka, że ja stawiam na jakość a ty... pozwól że Cię zacytuję:

 

[kontekst: mówimy o tym, że w WP8 jest tylko IE] No i podpada to pod monopol. A takiego na Androidzie nie ma - mogę wybrać to, co chcę, co lubię i co wolę, choćby nawet było gorsze. Bo mogę!

ja nie czuję potrzeby używania czegoś "gorszego"

 

P.S. Txty w stylu że rozmowa ze mną to "rzucanie grochem o ścianę czy walenie głową w mur" są śmieszne - zobacz jakie moje wypowiedzi są długie - wiesz dlaczego? UZASADNIAM JE

Edytowane przez ArioX
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Prawda Salem

 

Jakby ktoś potrzebował jakieś konkretnej odpowiedzi nt Windows Phone 8 to piszcie tutaj albo na PM'a - w obu przypadkach odpiszę tak samo szybko.Więc jakbyście chcieli się zapytać czy jakaś opcja jest w WP8, ile bateria mi trzyma w 920-tce czy jak jakaś opcja działa to chętnie odpowiem. Pamiętajcie tylko jestem tylko zwykłym użytkownikiem - nie oczekujcie że odpowiem na wszystkie pytania :)

Link to post
Share on other sites

Mój tata ma 55 lat i kupił Lumie 920 przede mną :) - nie wiem ile twój ma lat.

 

Jeśli nie miał wcześniej innego smartfona to myślę że WP8 jest idealny na początek choćby z racji tego że przypomina telefon - niby ma ekran dotykowy - ale kafelki dają wrażenie (sorry za głupi słowotwór) "guzikowości" urządzenia. Poprostu wiesz ze masz przed soba komorke a nie komputer.

 

Jeśli miał robocika, to na początku ciężko przejść z androida - czuje się że wszystko jest takie... dziwne :)

Mnie początkowo (w zasadzie to wciąż jeszcze) denerwuje brak ikonek w menu ustawień - wszystko trzeba czytać - tyle tylko że jest to fajnie wykontrastowane i super-czytelne.

 

Sama Lumia 820 jest kapitalnym pomysłem - bateria w 820 trzyma dłużej niż w 920-tce, do tego jest mniejsza i zgrabniejsza (rzecz jasna też lżejsza), ekran Amoled (nie wiem czy dla ciebie to plus czy minus), rozdzielczość może i mniejsza, ale i ekran ma 0,2" mniej aniżeli 920. Co do podzespołów to niemal że te same.

Szczerze polecam.

szybkie porównanie modeli: http://uk.hardware.info/comparisontable/products/167205-167164

 

Podsumowując uważam, że jak najbardziej sie dla taty nadaje (wg mnie lepiej niz android), jednak zanim kupisz przeczytaj poniżej - bo jest kilka cech WP8 które mnie irytują:

 

1. Jak ciężko ustawić GMail'a pod WP8 :) - karkołomne zadanie - już tłumaczę dlaczego, rzecz jasna wszystko da się zrobić jak należy, ale to wymaga dłuższej chwili:

- otóż każdy usuniety mail przez WP8-fon w GMail'u nie trafia do kosza tylko dostaje nową etykietę "Deleted item" - bezsens - usuwamy to tak:

wchodząc na m.google.com/sync/settings/iconfig poprzez IE na WP8 ustawioną na mobilne otwieranie stron, logujemy sie tam na konto google, nastepnie wybieramy swoje urządzenie i klikamy Enable "Delete Email As Trash" for this device. Później Save i już.

- maile w trybie push od google - prosta sprawa, a ile czasu mi zajęła:

W momencie dodawania konta GMail mamy 2 opcje: 1)Synchronizuj tylko e-mail 2)Synchronizuj e-mail, kalendarz, kontakty.

I teraz zaznaczając opcję nr 1 (ja tak początkowo błędnie zrobiłem) później w opcjach częstotliwości odbierania poczty nie ma "po odebraniu" (czyli push-mail) a jedynie 15/30/60min lub ręcznie.

Kiedy jednak od początku wybierzemy opcję 2 to "po odebraniu" pojawia się w polu wyboru wraz z 15/30/60/recznie. Później można odhaczyć sobie synchronizacje z kalendarzem czy kontaktów i znikają one z WP8 pozostawiając nam opcję pusz-mail'a

 

2. Wiele usług ma jedno wspólne przypisywanie głośności dźwięku: :( (myślałem że aktualizacja "Amber" to naprawi, ale nie naprawiła)

- muzyka+głośność dzwonka

- bluetooth+głośnik+słuchawka

- głośności alarm'u chyba nie da regulować - cokolwiek bym nie zrobił z innymi głośnościami to alarm na to nie reaguje - jest za to głośny i donośny, więc nie jest źle

 

3. Muzyka na pasku zadań: :(

- włączasz muzykę sobie, a po jakimś czasie wyłączasz - player (jakikolwiek by to player nie był) pozostaje na pasku stanu kiedy go otworzysz - np poprzez zmiane glosnosci w komorce.

rozwiazanie - sciagnac aplikacje "Stop the Music!" z WP store - ona usuwa ten blad (lub poprostu idiotyzm)

 

4. Skype :)

- generalnie działa perfekcyjnie na WP8, ale kontakty z niego wpisały mi się we wszystkie inne kontakty

Usunąć problem: Ustawienia>> Aplikacje>> Kontakty>> Filtrowanie

Edytowane przez ArioX
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Andek ma masę romów, fakt. Masę apek, fakt (kij,że używam tylko 4 czy 5). Te romy nie wzięły się z niczego, system jest kurew... wolny (nawet na tych romach, obecnie mam slim bean i czasami przeglądarka łapie freeza jak pisze post na forum, nie mówię już o tym ile trwa uruchamianie fejsa).

Tutaj chyba niektórzy bronią androida dla zasady a główny (albo jedyny) to wolność wyboru. Ja wolę ograniczenia i szybki system bez lagów niż wolność wyboru i lagowanie na całego. 

Nadal siedzę na andku,ale to niebawem się skończy

Link to post
Share on other sites

Tak myślę, że macie bardzo dużo wolnego czasu żeby wgrywać jakieś romy (cygany? ;) nie wiem co to jest), tapety, launchery apki itp. Trochę mi się nie podoba to że do wszystkiego musze mieć jakies aplikację. Kiedyś kupowałeś telefon to miał wszystko co potrzeba.

 

@Salem jeśli bateria jest ważna może pokaż tacie 720. Jest w dodatku zgrabniejsza niż 820.

Link to post
Share on other sites

Zmiana romu to dla wprawionego człowieka pół godziny z przywróceniem aplikacji :)

 

Ogólnie tata ma teraz Nokię N95 i nie narzeka, ale też trochę płakał jak się przesiadał z Nokii 6230i, że dziadowo się obsługuje itp. Dlatego nie wiem jak przeżyje przejście na dotykowy wyświetlacz.. Androida mu nie dam, bo będę słuchał narzekań, że coś skomplikowane :P Zauważyłem, że na Tablecie (z Androidem! sic) korzysta przeważnie z przeglądarki i appki youtube - czyli podstawowe czynności, więc pomyślałem o WP.

Wystarczy mu przeglądarka, dostęp do neta po WiFi, czy 3G, dostęp do youtube, łatwość pisania smsów, dobrej jakości rozmowy oraz w miarę długi czas działania na baterii :) Podoba mu się wykonanie iPhone, ale chyba wolałbym WP dla niego.

Jak się ma pod tymi względami Nokia Lumia 820 vs 720?

Edytowane przez Salem
Link to post
Share on other sites
Gość usunięty
Wystarczy mu przeglądarka, dostęp do neta po WiFi, czy 3G, dostęp do youtube, łatwość pisania smsów, dobrej jakości rozmowy oraz w miarę długi czas ładowania

To wszystko (a nawet więcej - przykładowo: świetne, lepsze niż w Lumiach wykonanie) spełnia Nokia E52, dlaczego jej jemu nie zaproponujesz?

 

 

 

 

 

BTW - "oraz w miarę długi czas ładowania"? Miałeś na myśli raczej "krótki", co nie? :wariat:

Link to post
Share on other sites

Teścik Lumii 720 http://komorkomania.pl/2013/07/30/nokia-lumia-720-lepszym-wyborem-od-lumii-820-test/specyfikacja-i-wykonanie/top

 

Ja bym brał 820kę - lepsze bebechy 1GB vs 512 MB,820ka ma darmową nawigacje,mapy offline na cały świat, a 720ka tylko dla Polski,IPS vs Amoled(820),wymienna bateria w 820ce,jakość rozmowy lepsza na 820ce.

Link to post
Share on other sites

Amoleda wcześniej wykrzyczeli więc plus dla 720 za IPS z clearblack. Jakość rozmów (jeśli opierasz się na teście) to raczej wada egzemplarza. Czytałem inne recenzje i zachwalali dobrą jakość rozmów. Wiadomo jeśli ktoś chce grać w najnowsze gry to tylko telefony z 1GB ramu. No i bateria.

 

@ArioX z jakich aplikacji korzystasz? Jakieś niedogodności z tym związane po przejściu z andka?

Tak zachwalasz WP8, że chyba kupie jakiś fon i zobacze co to ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...