Skocz do zawartości

Recommended Posts

 

 

odsyłam do tematu posta (Windows Phone 8)

O WP7 mówiono to samo więc watpie by po MS wprowadził takie zmiany że zniweluja ten efekt,

 

 

 

zazdroszczę ci że masz do tego cierpliwość

Nie mam tyle kasy by co chwila zmieniać telefony to sobie zmieniam swój telefon :)

 

 

 

na rynku WP8-fonów liczy się tylko Nokia, co masz do zarzucenia Nokii?

Napisałem że gdyby Lumia miała Androida byłaby dla mnie ciekawą alternatywą i jej nic nie zarzuca ale to jesty zaleta Nokii a nie WP. Mówimy tutaj o "wyższości" WP nad Androidem a to nie jest argumentem w tej dyskusji

 

 

 

na WP8 poprostu instalujesz... swoja droga po co na androida sa programy antywirusowe?

Większość osób instaluje programy antywirusowe na Androida bo mają funkcje lokalizacji telefonu a nie w obawie przed wirusami. 

 

 

 

np aparat...

Kolejna zaleta ale Nokii nie WP. To że Nokia ma dobre matryce co co to tam jest (nie znam się na fotografii) nie oznacza że to zaleta WP. 

 

 

 

wystarczy samemu przetestować i się wie... zrób to - polecam

Cały czas rozważam żeby jednak spróbować tego, jednak mam wielkie obawy przed tymi kafelkami i mam obawy że po miesiącu mi się znudzi i trzeba będzie sprzedać i tylko na tym stracę. 

Link to post
Share on other sites

Odseparujmy wypowiedzi o producentach jak i systemie. Czy samsung z WP8 jest solidniej wykonany od samsunga z androidem?

Niewątpliwie dla fanów ciągłego zmieniania tapet, motywów czy czego tam jeszcze dającego nowy wygląd WP8 nie do końca sprosta takim wymaganiom. Być może zostanie to ulepszone ale teraz ogranicza się do wprowadzenia kolorów lub wykorzystania jakiegoś programu.

Link to post
Share on other sites

O WP7 mówiono to samo więc watpie by po MS wprowadził takie zmiany że zniweluja ten efekt,

różnice pomiędzy WP7 a WP8 są KOLOSALNE

http://www.windowsphone.com/pl-pl/how-to/wp8/start/whats-new-in-windows-phone

 

Kolejna zaleta ale Nokii nie WP. To że Nokia ma dobre matryce co co to tam jest (nie znam się na fotografii) nie oznacza że to zaleta WP. 

Napisałem że gdyby Lumia miała Androida byłaby dla mnie ciekawą alternatywą i jej nic nie zarzuca ale to jesty zaleta Nokii a nie WP. Mówimy tutaj o "wyższości" WP nad Androidem a to nie jest argumentem w tej dyskusji

oczywiście że to jest argument - NOKIA to jeden z większych plusów WP8

 

Większość osób instaluje programy antywirusowe na Androida bo mają funkcje lokalizacji telefonu a nie w obawie przed wirusami. 

nie zgadzam się z tym

 

Cały czas rozważam żeby jednak spróbować tego, jednak mam wielkie obawy przed tymi kafelkami i mam obawy że po miesiącu mi się znudzi i trzeba będzie sprzedać i tylko na tym stracę. 

dlatego właśnie ja kilka lat męczyłem się z androidem - i dlatego tak wiele osób boi się przejść na WP8 - niepotrzebnie z resztą

 

Odseparujmy wypowiedzi o producentach jak i systemie.

da się tak? Jak pisałem wyżej - Nokia to chyba jedna z kluczowych zalet WP8

Edytowane przez ArioX
Link to post
Share on other sites

 

 

Jednak nie można przekreślać innych producentów.
ja to robię i mówię innym żeby też to robili

 

 

 

są też inne urządzenia, które wcale nie wydają się gorsze pomimo braku znaczka fińskiej firmy ;)
dobrze że buźkę na końcu dodałeś bo już myślałem że mówisz poważnie.

 

 

 

Nokia dla WP to jak Iphone dla iOS
nic dodać, nic ując!!! :)
Link to post
Share on other sites
Szkoda tylko, że wiele nowszych Lumii posiada poroniony pomysł Samsunga jako matrycę (AMOLED).

ja kupiłem 920 właśnie dlatego że nie ma Amoled  :) też nie przepadam za tego typu ekranami :)

z resztą dużych różnic pomiędzy tymi telefonami nie ma - więc kupując 920tke masz to co w 925 czy 1020*

 

*poza 41Mpix aparatem :)

Edytowane przez ArioX
Link to post
Share on other sites

Wracając do tematu postu, powiem szczerze że nie spodziewałem się że w tak szybkim czasie temat będzie miał 2 strony i będzie podpięty. Mam jednak nadzieje że przekonałem Was chociaż do przyjrzenia Windows Phone 8 i Nokii zarazem... ja dopiero co oderwałem się od Androida i już jestem zadowolony z wyboru  :P

Jakby ktoś miał pytania nt Windows Phone 8 to w tym temacie zawsze mu chętnie pomogę... tzn tyle ile będę umiał przynajmniej.

 

P.S. Swoja droga rozwalila mnie dzisiaj jedna opcja (nowo-odkryta przeze mnie w WP8) - smartfon czyta moje SMS'y - bedac offline :) taka bzdura a cieszy :P

Edytowane przez ArioX
Link to post
Share on other sites

Mnie przed przejściem z iOS na WP8 powstrzymuje brak dosłownie kilku aplikacji (ING Mobile, moBILET i kilku apek Runstastic) oraz mam wątpliwości co do jakości odtwarzanej muzyki w stosunku do iPhone 4. Kuzyn ma 820 i jakoś strasznie to brzmiało. Ciekawi mnie jak to jest w przypadku 920 i 925 i czy to kwestia słuchawek.

 

Czy ktoś z was orientuje się czy w Warszawie są jakieś punkty / salony Nokii, w których można zrobić testy odsłuchowe? ;)

Link to post
Share on other sites

Czy ktoś z was orientuje się czy w Warszawie są jakieś punkty / salony Nokii, w których można zrobić testy odsłuchowe? ;)

 

Nie wiem czy są - ale jedno jest pewne , gdy pójdziesz do salonu T-Mobile i ładnie poprosisz to udostepnią Ci co będziesz chciał i mozesz włożyć swoją kartę i posłuchać jak sprzęt gra - nie wiem jak będzie z słuchawkami w zestawie czy Ci pozwolą ale gdy ja chodziłem oglądać te cudeńka to w T-Mobile skakali wokół mnie jak koło prezydenta.

Sprawdzone w kilku salonach w Polsce oraz Niemczech.nie wiem dlaczego ale w Play tego nie ma...nie będe obrażać osób pracujących tam ale co salon to gorzej - myślę że dają odzwierciedlenie to w swoich reklamach  :P

Link to post
Share on other sites

@2up Listę autoryzowanych sprzedawców znajdziesz tutaj: http://www.nokia.com/pl-pl/store-locator/?action=storeSearch&qt=warszawa&tags=Nokia_Store&country=PL

 

nie spodziewałem się że w tak szybkim czasie temat będzie miał 2 strony i będzie podpięty.

Jak by nie było to dość kontrowersyjny temat a tym forum. Pewnie jeszcze wpadnie kilku od androida i samsunga i dopowie swoje 3 grosze :P

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

 

 

nie wiem dlaczego ale w Play tego nie ma...nie będe obrażać osób pracujących tam ale co salon to gorzej

Play zbudował swoją sieć głównie na zasadzie franczyzy - salony Play to salony Play tylko z nazwy, prowadzone są przez odrębną firmę, mającą umowę z Play.

Dodać tu muszę, że Play ma bardzo kiepski wybór smartfonów a o cenach nie wspomnę. Taryfy w abo są spoko ale dodatki już nie bardzo, niestety. Lepiej zatem iść nie do Play pooglądać ale do choćby Media Marktu czy Media Expertu czy Avansa albo do innego operatora. Tak to już jest, coś za coś, co w tym przypadku wcale nie cieszy :/

Link to post
Share on other sites
Co masz na myśli, że czyta twoje SMS?

ma wbudowany syntezator który działa offline

 

Swoją drogą, jaka jest forma płatności z aplikacje w sklepie WP? Mozna płacić z Payback?

karta kredytowa/debetowa, bon MS, PayPal

 

Mnie przed przejściem z iOS na WP8 powstrzymuje brak dosłownie kilku aplikacji (ING Mobile, moBILET i kilku apek Runstastic)

http://www.windowsphone.com/pl-pl/store/app/runtastic/12017833-8a50-e011-854c-00237de2db9e

http://www.windowsphone.com/pl-pl/store/app/runtastic-pro/3413849c-1959-e011-854c-00237de2db9e

 

mam wątpliwości co do jakości odtwarzanej muzyki w stosunku do iPhone 4

na 920 bajeczny dźwięk :) (ASUS ROG Vulcan ANC)

 

Można w końcu przypisać różne poziomy dźwięku dla konkretnych zadań ?

nie (przynajmniej nie znalazłem tego nigdzie)

 

 

P.S.

Dlaczego temat został odpięty?

Windows Phone 8 jest praktycznie systemem o którym każdy słyszał tylko wierutne kłamstwa i mase bzdur, które straciły już dawno swoje znaczenie - ludzie go niedoceniają i taka jest prawda... myślę że temat zasłużył na podpięcie żeby ludzie otrzymywali konkretne informacje na jego temat od ludzi którzy go używają.

Edytowane przez ArioX
Link to post
Share on other sites

W kwestii Runstastic miałem na myśli te ;)

http://www.runtastic.com/pl/apps/roadbike

http://www.runtastic.com/pl/pumpit

 

Co do jakości audio - iPhone 4 / 4S są jednymi z najlepszych odtwarzaczy audio na rynku smartfonów dlatego zależy mi by po przesiadce na coś innego nie utracić tej jakości.

Link to post
Share on other sites
Czy w WP8 nadal pod lupką jest Bing i nie da się tego zmienić?

nadal, ale to sie chyba juz nie zmieni - generalnie explorer mozesz na google przestawic, ale ta lupka to jest już inna bajka - każdy promuje swoje :)

 

P.S.

Swoją drogą - pasek adresowy na dole ekranu w explorerze WP8 - genialny i jaki prosty przy tym pomysł   :) - o wiele lepiej się klika na niego

Edytowane przez ArioX
Link to post
Share on other sites

Są tematy które podkleja się po to żeby zatrzymać falę tworzenia setek identycznych tematów praktycznie każdego dnia. Tak jest w przypadku tych które podajecie. Kiedy fala spamu daje nam się we znaki podpinamy "gorące" tematy. Nie dewaluuję tego tematu. Keep up the good work. Koniec OT. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...