Skocz do zawartości

Recommended Posts

Pytanie mam proste. Niedawno wyczytałem, że Google wydłuża do końca tego roku synchronizację swoich usług z platformą MS Windows Phone - rozchodzi się tu głównie o kontakty oraz kalendarz. Z kolei gdzieś indziej wyczytałem że to tylko dla starszych urządzeń, że niby aktualizacje Windows Phone 8 zastępują ten problem czy coś...

 

1) Możecie mi coś o tym powiedzieć? O co w tym chodzi? Czy to tyczy sie wszystkich urzadzen?

 

2) Czy można ustawić PUSH E-MAIL w urzadzeniach z WP8? (nie mowie o obchodzeniu tego poprzez przekierowanie poczty na outlock'a)

 

 

ROZWIAZALEM 2):

Wystarczy od poczatku zaznaczyc pelna synchronizacje - wtedy ta opcja sie pojawi.

Edytowane przez ArioX
Link to post
Share on other sites

 

Nic zapewne nie trzeba by przedłużać, gdyby MS uwinął się szybcjej z aktualizacjami a w zasadzie ich rozsyłaniem – nowe protokoły CardDav i CalDav są już bowiem gotowe od jakiegoś czasu i WP8 dostaje je z razem z GDR2, którego rozsyłanie ograniczyło się na razie jedynie do smartfonów HTC. Zagadką pozostaje na razie WP7, którego również owy problem dotyczy a o którego aktualizacjach nie słyszy się już w zasadzie od WP7.8.

 

Dzisiaj do Lumii dostalem aktualizacje tzw. Amber/ GDR2. Ale czy to rozwiazuje wszystkie problemy?

Pytanie więc pozostaje - co się zmieni dla mnie w nowym roku?

Czy jesli ktos kupi WP-fona to bedzie mial problem? Czy moze ten problem dotyczy juz tylko WP7.x?

Edytowane przez ArioX
Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

Czy jesli ktos kupi WP-fona to bedzie mial problem? Czy moze ten problem dotyczy juz tylko WP7.x?

Szczerze powiedziawszy to nie wiem, wiem tylko tyle ile jest w notkach, newsach. Może jednak na forum poświęconym WIndows Phone / Nokii a nawet Androidowi coś więcej będzie (jest) podane?

Link to post
Share on other sites

Ciężko przkopać się do konkretnych informacji... w tym problem... pozatym czuję się jakby ktoś ze mnie idiote robił (albo Google albo MS)

Google za utrudnianie życia poprzez izolowanie się od WP8 (co da sie przełknąć) no i MS za niedoinformowanie użytkowników (co też da się rade przełknąć)...

 

to moja ciekawość chyba bardziej domaga sie informacji... co w 2014r?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...