Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Asus HD 7770 DirectCU na XFX HD 7700 lub w ostateczności Gigabyte HD 7770 (bez dwóch złącz DVI-jedno na drugim)

hd 7770 7770 xfx gigabyte

• Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 bujok

bujok
  • ?

• 476 postów
  • GG:3355381
  • Miejscowość:Sosnowiec

Napisano 17 sierpień 2013 - 12:45

Witam,

z okazji, że chciałem zmienić chłodzenie na pasywne (Xigmatek Bifrost) w moim HD 7770, powstał duży problem. Niestety mój Asus HD 7770 posiada dwa złącza DVI, jedno na drugim i nie mam możliwości zamontowania chłodzenia bez uszkodzenia heatpipe. Dlatego chciałbym zamienić swojego Asusa na jedną z pozycji poniżej:

- XFX HD 7770 w wersji bez podwójnego złącza DVI (jednego na drugim)

- w ostateczności mogę zamienić się na Gigabyte HD 7770 w wersji bez podwójnego złącza DVI (jednego na drugim)

Moja karta jest na gwarancji od grudnia 2012, więc jest jeszcze spory zapas. Mogę zamienić się za kartę z gwarancją/bez gwarancji, BOX, a nawet w wersji OEM (kwestia do dogadania). Moja karta nie sprawia problemów. Gwarancja 36M w Agito, pełen komplet. Asus, czyli ładne czarne PCB (dlatego szukam XFX), bardzo dobre chłodzenie DCU. Wymiana, najlepiej bezpośrednia (jestem z Sosnowca, woj. śląskie) lub inna (do ustalenia).

Kontakt: PW, GG (3355381), tel. kom. (784 602 202)

Zdjęcia Asusa:
GzC1LnFl.jpg

maFt4ofl.jpg

dDBQ8zbl.jpg?1

UP

Użytkownik bujok edytował ten post 15 sierpień 2013 - 16:35

Spoiler

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: hd 7770, 7770, xfx, gigabyte

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych