Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, ostatnio podczas grania na komputerze, zauważyłem, że w ciągu 5 minut ( na oko ) od uruchomienia gry, płynność animacji zaczyna drastycznie spadać. Zaktualizowałem wszystkie sterowniki, wyczyściłem cały komputer, a ponieważ i to nie pomagało, postanowiłem sprawdzić jakie są temperatury podzespołów w trakcie rozgrywki. Obecnie korzystam z karty graficznej NVIDIA GeForce GTX 590 i zauważyłem, że jedno GPU osiąga znacznie większe temperatury niż drugie. Jest to odpowiednio 105 * C dla pierwszego i 70 * C dla drugiego ( maksymalne wartości jakie udało mi się zarejestrować ). Zastanawiam się czy to może powodować spadki wydajności, o których mówię, a jeśli tak - co w takim razie mogę z tym zrobić ? Z góry dziękuję za wszelką pomoc. 

Link to post
Share on other sites

Hmmm wydaje mi się że nie mam już gwarancji, plomby chyba też nie. Pobawię się zatem w nakładanie nowej pasty, dzięki wszystkim :) FPS FAN no właśnie szukałem jakichś chłodzeń do tego już jakiś czas temu ale nic nie znalazłem... Poza blokiem wodnym, ale myślę, że w to się bawić nie będę.


Potraktowałem na początek samym sprężonym powietrzem i wystarczyło. Grafika jak nowa, dzięki jeszcze raz.

Edytowane przez JeżVarEmreis
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...