Skocz do zawartości

[S] Gigabyte Radeon HD5770 + Accelero Twin Turbo


Recommended Posts

Karta w pełni sprawna, mam do niej wszystko co było w zestawie razem z oryginalnym pudełkiem. Karta obecnie pracuje ze zmienionym chłodzeniem na   Accelero Twin Turbo + zestaw radiatorów na pamięci i sekcji zasilania + bardzo dobrze wentylowana obudowa więc karta nigdy na oczy nie widziała 70 stopni nawet w ostatnie upały.


Karta w rozdzielczości 1280x1024 ciągnie wszystkie gierki nawet na wysokich ustawieniach , grałem na niej w takie tytuły jak :
Call Of Duty Modern Warfare 3  - Full detale
Call Of Duty Balck Ops II   -Full detale
Need For Speed Most Wanted 2012 - full detale
Far Cry 3 - średnio wysokie detale
World Of Tanks - wszystko na max
Saints Row The Third - wszystko na max
Gta 4 - średnie detale 
i wiele wiele innych

Wszystkie gry w rozdzielczości 1280x1024 ( im wyższa tym bardziej będzie trzeba obniżać detale )

 

Ostatnio testowałem jaką także w FullHD( link do filmu na yt TUTAJ )  gdzie radziła sobie całkiem całkiem ale już z mocno zbitymi detalami:

World Of Tanks grafika Maksymalna śr FPS ok 40

Far Cry 3 średnie ok 25 FPS (dla porównania w 1280x1024 była na wysokich i ok 40 Fps-ów)

Need For Speed Most Wanted 2012 śr Fps ok 30

 

Link do kanału na YT gdzie są filmiki kręcone z użyciem tej karty ok 10 ostatnio dodanych filmów : YouTube

 

 

Kartę wysyłam od razu po zaksięgowaniu wpłaty na koncie. Ogólnie karta wysyłana w dniu zakupu do godziny 18.

 

 

 

Uwaga zależy mi na szybkiej sprzedaży: Wysyłka do środy za darmo, kartę sprzedaje razem z accelero twin turbo i radiatorkami na pamięci, jak ktość chce to może zamontować a jeżeli to może to sprzedać powinien dostać ok 50zł z tym że mocowanie chłodzenia jest przycięte do tej karty więc jest kompatybilne tylko z karta mającymi taki sam rozstaw otworów jak ten radeon.

 

Dokładne zdjęcia na Allegro.

 

Link do:Allegro , Tablica.pl  W raze pytań proszę pisać na emaila: barte55@op.pl , pisać na GG: 44516253  lub Sms :609233117


Nieaktualne zeszła w 2 godz :)

Edytowane przez dodo24x
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...