Skocz do zawartości

Czy kupować od tego sprzedawcy ?


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez bartek2202,

Recommended Posts

Witam , chciałem się zapytać użytkowników benchmarka czy czasem nie dam się wrobić ;) Przeglądnijcie tą ofertę http://allegro.pl/nowy-htc-one-x-32gb-2-kolory-i3457132521.html . Miałem już klikać " KUP TERAZ" ale jak zobaczyłem ceny innych 32GB HTC one x to mi dało do myślenia :P . Więc wiecie , napiszcie czy brać czy nie :) .

Link to post
Share on other sites

Osobiście bym nie brał ponieważ telefon będzie z importu przeczytaj jego zakładkę o mnie zwłaszcza, że w Polsce nie ma problemu z jego dostępnością. Po drugie niby nowy a ma tylko 12 miesięcy gwarancji normalnie masz 2 lata nawet jeśli miałbyś sprzedawać po roku to dodatkowy atut, że ma jeszcze drugi rok gwarancji. Po trzecie zobacz na jego komentarze. Po czwarte ostatnie możesz mieć problem z serwisem takiego telefonu, ale to zależy z jakiego kraju przyleci a z nim nie wiadomo. Polecam Ci się przejść po mieście i znaleźć u siebie w jakim sklepie.  

Edytowane przez olo_pop
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Te telefony to nie to samo co prawdziwe HTC, lokalizacja hong kog oznacza dodatkowe cło do zapłacenia, a same telefony są regenerowane, często z nieoryginalnymi ładowarkami. Było już o tym mówione i na forum i kiedyś na jakiejś stronce czytałem i nikt nie poleca takich urządzeń.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Niekoniecznie nawet z regenerowanymi ładowarkami. Możesz po prostu dostać cały oryginalny zestaw w pudełku (słuchawy, ładowarka itd), ale sam telefon tak jak wspomniałeś pochodzi z regeneracji, więc jest to telefon "z bagażem doświadczeń".

 

Moim zdaniem daj sobie spokój. Poczekaj aż potanieją, albo dołóż to 100 złotych. Sam sobie odpowiedz na pytanie czy warto potem walczyć ze sprzedawcą, jeśli coś się w telefonie stanie i będzie siedział w Chinach miesiąc. Sam waham się nad zakupem One X (może plus)/S3 i przeglądając Alledrogo wcale nierzadko można natrafić na takie pseudo oferty. 

 

//nie cytuj ostatniej wypowiedzi

Edytowane przez .daft
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Wyjaśniło się :) . Na wszelki wypadek wysłałem do tego gościa e-maila ( na pewno od niego nie kupie ) . 

 

PYTANIE : Witam , chciałbym się zapytać czy pan posiada tylko te 30 sztuk : http://allegro.pl/nowy-htc-one-x-32gb-2-kolory-i3457132521.html urządzeń HTC one x czy będą one dostępne za 3/3.5 tygodnia ? Byłbym zainteresowany kupnem . Jeszcze jedno pytanie , czy te telefony mają gwarancję , a jeżeli tak to jaką i czy obejmuje Polskę ?

 

ODPOWIEDŹ : ( Po samym nazwisku widać że nie polak : Anton Hrechukhin ) Bede mial, gwarancja 12 mies, poslka nie obejmuje

 


 
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...