Skocz do zawartości

Którą kartę zakupić i czy będzie pasować


Recommended Posts

Witam zamierzam już zakupić ostatnie części do kompa lecz mam teraz problem z kartą nie mam pojęcia którą wybrać no i czy będzie pasować do mojego komputera (chodzi o miejsce czy się zmieści). Zastanawiałem się nad trzema kartami 

 


 


 


 

Ogólnie zamierzałem kupić tą od sapphire 7870 xt bo niby lepsza od zwykłego 7870 ale jest trochę ponad mój budżet i chyba będę musiał zakupić tą od gigabyte i nie wiem czy między nimi jest aż taka duża różnica w wydajności. Ta firma XFX to dobra ?? warto od nich ewentualni kupić kartę .

 

Reszta sprzętu:

 

Płyta główna ASRock P67 Pro3

Procesor Intel Core i5 3570K

Chłodzenie CPU Zalman CNPS 10X Performa

Zasilacz OCZ 550W

RAM Kingston Hyper X 2X4gb  

Obudowa Areo Cool X-Warrior

 

Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi.

Edytowane przez Mardok124
Link to post
Share on other sites

 

Ehh kolejny bezcelowy temat, przeciez sprawdzenie w necie ile wybrana przez Ciebie karta ma cm to zajecie na 1min, a i sprawdzenie chocby centymetrem jak jestes leniwy ilosci miejsca w obudowie to kolejna minuta....dżizas;x A tu zakladasz konto i piszesz 700znakow a bys 100 razy w tym czasie to sprawdzil

 

 

//e

Twój post również niewiele wnosi.

Edytowane przez dodo24x
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Za parę złotych mniej od powyższego Sapphir'a, można kupić wydajniejsze karty - np. HD 7950 lub GTX 760, jeżeli Twój budżet nie jest tak wysoki, to osobiście też skłoniłbym się ku HD 7870 od Gigabyte, ze względu na już wysokie taktowanie (fabryczne), ciche chłodzenie oraz 3 lata gwarancji.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Hmm teoretycznie ta GTX 760 mogła by być bo będę brać to na raty i akurat jeszcze w tej cenie co jest 760 bym się zmieścił. Z tego co widzę po teście co przedstawił dodo24x to jest lepsza od gtx 660 ti. Wartą tą kartę kupować czy nie ma sensu i lepiej sobie kupić tańszego gtx 660 TI od asusa. 

Link to post
Share on other sites

Jeżeli karta jest wydajniejsza, to zawsze warto, a tym bardziej w zakupie ratalnym, bo nie jesteś ograniczony co do złotówki.

Zakupy ratalne są dość specyficzne, a ja podchodzę do nich tak: jak kupuję coś na raty, to musi to być coś, co chcę mieć, ponieważ jak spłacam ten ciągnący się kredyt to wiem, że kupiłem rzecz dobrą, rzecz którą chciałem i spełniła moje oczekiwania, a nie rzecz, która jest tylko rzeczą wystarczającą.

Mam nadzieję, że zbyt zawile tego nie napisałem ;)

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...