Skocz do zawartości

Far Cry 3 - mody na poprawę grafiki


Recommended Posts

Witam.Mam do Was pytanie odnośnie jakichś modów poprawiających grafikę w Far Cry 3.Co byście polecili aby Far Cry 3 wyglądał jak na tym filmiku o ile to w ogóle możliwe.

http://www.youtube.com/watch?v=6iRg9FjN7uE

 

Czy istnieje ewentualnie jakaś inna alternatywa jeśli nie ma gotowych modów , np. wpisanie odpowiednich komend w konsoli poleceń gry lub stworzenie pliku konfiguracyjnego dla tej gry ? Mam nadzieję , że wyjaśniłem dokładnie o co mi chodzi.

Link to post
Share on other sites

Czy na taką grafikę jak na tym renderze można liczyć w Far Cry 4 (oczywiście jeśli mówimy o FC4 mam na myśli taką grafę podczas gry) , jeśli ten wyjdzie na nową generację konsol ? Jeśli przyjąć , że taką grafę miałby Far Cry 4 to jakiego wymagałby sprzętu (procesor , karta graficzna , pamięć RAM) ? Czy dzisiejsze pecety byłyby w stanie uciągnąć coś takiego podczas rzeczywistej rozgrywki a nie na przerywnikach filmowych ? Nie ukrywam , bardzo mnie to ciekawi kiedy taka grafika zacznie pojawiać się w grach.

Link to post
Share on other sites

Ty tak na poważnie?

Odpowiedzi na te pytania pojawia się pewnie za kilka lat. Obecnie może i najmocniejsze kompy z 4xTitan i jakimś i7 udźwignęły by coś takiego. Ale zanim przeciętnego Kowalskiego będzie stać na taki sprzęt, minie kilka ładnych latek :P

 

A jak chcesz zobaczyć bardzo rzeczywistą grafikę to zmoduj sobie CRYSIS 1:

 

Pozdro :)

Link to post
Share on other sites

Znam tą mapkę z Crysisa 1.Czy ta mapka wymaga połączenia z internetem ? Crysisa mam i mapkę ściągnę , ale grał będę na blaszaku a neta mam tylko na laptopie.W sumie grafa na tej mapce miażdży wszystko oprócz innej jakże zacnej mapki z Crysisa jaką jest Hunter`s Life - tą mapkę odpalałem i wyglądało super a i działało przyzwoicie płynnie.


Odpaliłem w końcu tą mapkę.Okazało się , że może działać bez neta.Wygląda naprawdę imponującą a i działa dość płynnie.Może nagram z tego filmik jakbyście chcieli zobaczyć jak mi to działa i na jakim sprzęcie.Wcale wymagania nie są takie straszne.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...