Skocz do zawartości

Komputer za 6400 zł ( skrzynka + monitor 120hz + myszka )


Recommended Posts

A więc myślę, że wezme

 

2x Karta graficzna MSI GeForce GTX 760 2GB DDR5 (256 Bit), HDMI, DVI (N760 TF 2GD5/OC) 

Fractal Design Define R4 USB 3.0 White

SeaSonic SSR-650RM 650W

a żeby to jeszcze schłodzić to zabiore wiatraczek z przodu, dam go na bok a na przód i na górę dam 4x Noctua NF-A14 PWM 

 

Czytałem, że karta pomiędzy prockiem, a drugą kartą może być nawet gorętsza o 20 stopni. Jak wygląda sytuacja u Ciebie Bastruk ?

Link to post
Share on other sites

O to akurat się nie bój. Wystarczyłoby dać trzy dodatkowe wentylatory (Bok, przód, góra) i wyrzucić koszyki HDD.

 

Jak się czyta Twoje komentarze w różnych tematach na tym forum to można się jedynie za głowę złapać bo nie masz pojęcia o czym piszesz ale to pół biedy... najgorsze jest to że rozpowszechniasz swoją "wiedzę" gdyż zamiast pomagać szkodzisz...

 

Tak wywal wszystkie maty i to byłoby na tyle z wyciszonej obudowy... R4 nie jest dobrym wyborem pod SLI bo jeśli kupujemy wyciszoną obudowę zakładam że zależy nam na ciszy... podwyższona temperatura podzespołów będzie wymagała wyższych obrotów wentylatorów aby zachować dobre temperatury co zwiększy generowany hałas.

Link to post
Share on other sites

Tak wywal wszystkie maty i to byłoby na tyle z wyciszonej obudowy... R4 nie jest dobrym wyborem pod SLI bo jeśli kupujemy wyciszoną obudowę zakładam że zależy nam na ciszy... podwyższona temperatura podzespołów będzie wymagała wyższych obrotów wentylatorów aby zachować dobre temperatury co zwiększy generowany hałas.

 

Ale dokładając te wentyle, o których mówiłem to ściąga się tylko 2 wkładki na górze i 1 na boku.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...