Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Tak jak w temacie, chciałbym zakupić słuchawki przeznaczone typowo do słuchania muzyki, zamknięte, do maksymalnie 200 zł. Przyznam, że nie znam się na tym najlepiej, przychodzą mi na myśl tylko bardzo znane marki (Creative, Sony) a według niektórych, w takim przypadku przepłacam płacąc za markę, więc wolał bym coś mniej znanego, a jednak dobrego. Muzyki będę głównie słuchał z komputera, ze zintegrowanej karty dźwiękowej (bodajże Realtek ALC892) z płyty głównej MSI Z77A-G43. Dodam, że zależało by mi na tym, by słuchawki w pełni wykorzystać bez zakupu nowej karty dźwiękowej. Co do muzyki, to słucham prawie wszystkiego, jednak głównie rock, metal i muzyka klasyczna/filmowa. Program foobar2000 a pliki przeważnie o rozszerzeniu FLAC (900kbps lub więcej), a nie w niskiej jakości empetrójki ;)

Link to post
Share on other sites

O słuchawkach bezprzewodowych nawet nie myślałem, wolę raczej tradycyjny kabel.. Zastanawiam się teraz jednak nad zakupem SL HD681 i karty Asus Xonar DG. Razem wyniesie mnie to około 200-210zł. Sądzicie, że to będzie lepszy wybór? 

SL są półotwarte. To znaczy, że będą słabiej tłumiły dźwięki z otoczenia? Jeżeli na przykład w tym samym pomieszczeniu co ja, ktoś będzie słuchał muzyki z głośników (powiedzmy, że nie bardzo głośno) to mogę to słyszeć? 

Edytowane przez lahcim7106
Link to post
Share on other sites

Po pierwsze najpierw szukaj podobnych tematów na forum bo takich tematów jest cały ocean (200zł do muzyki) a faworyt zwykle jeden (CAL!). Po drugie przeczytaj to : http://forum.mp3store.pl/topic/87462-polecane-suchawki-nauszne-co-wybra-temat-oglny/

Pozdro.

PS. Co do tych Superluxów (668b) to jeżeli celujesz w wygodę to strzał w 10 .

Edytowane przez Jubno
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Na CAL mnie raczej nie stać, bo do nich i tak musiał bym nadal dokupić kartę dźwiękową, więc razem to byłby koszt co najmniej 350 zł. 

Myślę, że kupię SL HD681 oraz Xonar DG (razem niecałe 220 zł). Czytałem w internecie wiele opinii i wydaje mi się, że będzie to dla mnie wystarczająca jakość dźwięku. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...