Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Które słuchawki firmy Sennheiser są lepsze?

słuchawki sennheiser sennheiser które lepsze słuchawki do gier sennheiser do gier

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 MisterBorou

MisterBorou
  • Amator

• 44 postów

Napisano 31 lipiec 2013 - 11:45

Witam, otóż moje stare słuchawki są już dla mnie za słabe i za poradą znajomych postanowiłem wybrać firmę Sennheiser (wszystkie opinie znajomych były dobre). I tu zaczyna się moje pytanie: Znalazłem kilka interesujących mnie modeli modeli który z nich będzie lepszy do dość długich sesji gier (sam i ze znajomymi) i słuchania (głośno) muzyki.                                                     http://www.sennheise...iser-pc330.html

• 0

#2 Ozored

Ozored
  • Zapaleniec

• 1032 postów
  • Miejscowość:Sc

Napisano 31 lipiec 2013 - 12:11

Linki nie działają.

a jaki budżet ? musi być doczepiany mikrofon ? musi być sennheiser ?

Z tych wszystkich najlepszy by był raczej PC350 . PC333d wygląda jak HD 205 + mikrofon, jeśli to ta sama jakość dźwięku to odpada plus nie należą do najwygodniejszych

• 0

#3 speed97

speed97
  • Nowicjusz

• 8 postów

Napisano 31 lipiec 2013 - 13:46

Ja polecam HD-25, mam je już 7 lat i nadal działają bez zarzutu, najwygodniejsze jakie miałem kiedykolwiek na głowie i głośność...

cóż - położone na biurku mogą robić za małe głośniczki ;)

• 0

#4 MisterBorou

MisterBorou
  • Autor tematu
  • Amator

• 44 postów

Napisano 31 lipiec 2013 - 14:29

Linki nie działają.

a jaki budżet ? musi być doczepiany mikrofon ? musi być sennheiser ?

Z tych wszystkich najlepszy by był raczej PC350 . PC333d wygląda jak HD 205 + mikrofon, jeśli to ta sama jakość dźwięku to odpada plus nie należą do najwygodniejszych

Budżet to około 650. Było by dobrze gdyby był mikrofon. Nie musi być sennheiser.

• 0

#5 adivxv

adivxv
  • Penetrator

• 7552 postów
  • Miejscowość:Las Vegas

Napisano 31 lipiec 2013 - 17:17

dobrze, to byłoby gdybyś posiadał kartę dźwiękowa, bo bez tego nie ma co się pchać w słuchawki za 600zł.  Z takich bardzo wygodnych słuchawek nadających się do grania, to otwarte Sennheiser HD 518 + Xonar DX bądź jakiś DAC.Z mikro można polecić tez otwarte Sennheiser PC320.

• 1

Aune S16 - Final Audio Sonorous VI
Ekspert działów: Głośniki, słuchawki i urządzenia audio / Pełne zestawienie Ekspertów

#6 zwierz_ak

zwierz_ak
  • Dyskutant

• 183 postów

Napisano 02 sierpień 2013 - 14:39

W styczniu 2012 kupiłem świetnie dobrany komplet do gier słuchawki + karta muzyczna ASUS XONAR XENSE.

http://www.asus.com/...rs/Xonar_Xense/

W tym zestawie są słuchawki Sennheiser PC 350 Xense Edition, które świetnie wpływają na czas reakcji w grach.

Szczerze polecam :D

• 1
Spoiler

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: słuchawki sennheiser, sennheiser, które lepsze, słuchawki do gier, sennheiser do gier

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych