Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam Was,

Zebralismy sie tutaj, aby doradzic mi co kupic za kwote 350 zl, jesli by byla jakas dobra karta to moze i 400.

 

Co Panstwo sadzicie o temperaturze pod obciazeniem grzalki gtx 550ti oc jak i calej karty?

overclock.pl/articles/show/id/350,9,14,temperatury-i-glosnosc

Mam przyjemnosc kupic karte za 300-320zl w wersji gtx 550ti oc od Gigabyte. Na rocznej gwarancji.

 

 

Bardo prosze o polecenie czegos dobrego ;) Najlepiej, zeby mialo jakas gwarancje bo znaczyloby to, iz byla krotko uzywana i posluzy mi jeszcze.

 

CPU Core 2 Duo e6550

MOBO P5kc

PSU Corsair gs 800

 

 

*procesor bede musial zmienic, na Core 2 Quad jakis bo ten ma mnoznik x7, ale to raczej pod koniec roku.

 

Wiecej danych chyba wam nie trzeba, a jak trzeba to napiszcie jakich ;)

 

Z gory Bog Zaplac za wszystkie dobre porady.

Link to post
Share on other sites

Nowe:

http://www.morele.net/karta-graficzna-sapphire-radeon-hd-7770-ghz-edition-1g-ddr5-128-bit-hdmi-dp-dvi-lite-11201-17-20g-536491/

http://www.morele.net/karta-graficzna-msi-radeon-hd7770-1gb-ddr5-r7770-pmd1gd5-483331/

 

A używka to:

http://allegro.pl/karta-graficzna-radeon-xfx-hd-6870-i3434882327.html

 

ps. Sprawdź jak wygląda wykres sprawności twojego zasilacza pod małym obciążeniem bo może okazać się że żre dużo mocy.

Edytowane przez Arekabat
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie opłaca się, 7770 jest od niej jakieś 20-30% mocniejsza a za 375zł+ masz nówkę.

Natomiast 6870 jest już jakieś 30-45% mocniejsza, ale trochę mało gwarancji ma.

 

Zawsze możesz poszukać dokładniej czy to na forum czy gdzie indziej jakiejś fajnej taniej 7770/6870 ewentualnie GTX 560.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/corsair-cx600-v2-i-gs800-v2-test-ceny-i-opinie/strona/18759.html O to chodzilo ?

No to nwm czego szukac :) chce sobie pograc we wszystko co bym chcial na full minimalnych ;)

 

Wzial Pan o pod uwage, ze mam PCI 2.0 to bedzie ograniczac ta karte?

Edytowane przez karwan014
Link to post
Share on other sites

Na full minimalnych to nawet i na moim podkręconym 5670 sobie pykam, nieraz nawet i lepiej niż na minimalnych (grid 2 np wszystko prawie na ultra, Metro LL średnie) w FHD oczywiście. Ta 6870 się nada i jest dobra (tylko ta gwarancja), jak nie masz wymagań to 7770 od Sapphire Ci styknie.

Zasilacz jednak jest ok.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Fakt.. Tylko te nowki sklepowe sa 128bit ' owe pod PCI 3.0 , wiem pasuje pod PCI w P5kc, ale czy pchac sie w nowke ze sklepu? Nwm 2 lata gwarancji bym mial na nowke, na niektore to i 3. Tylo czy taka technologia nie bedzie bardzo ograniczana pod 775 i jaka ta karte wybrac ? Niechcialbym vertex ' a , ani powercolor 'a.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...