Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Co test z tym dyskiem.

dysk 500GB TV komputer

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 adziozone

adziozone
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 30 lipiec 2013 - 16:58

Mam dysk 500 GB, i od samego początku używam go, jako dysk przenośny miedzy komputerami. I pewnego dnia kolega chciał go pożyczyć żeby sobie ogrodnic film i go pożyczyłem, ale nie byłem świadom tego ze go chce podłączy do TV, kiedy do oddał okazało się ze nic na min nie ma. TV widzi wszystko, co mamin jest, czyli wszystkie fliki i filmy a za to komputer nie widzi nic. Nie wiem, co jest grane, wiec pisze do was.

http://www.mediastud...udio/1111/1.jpg

http://www.mediastud...udio/1111/2.jpg

• 0

#2 wojciechpiwo

wojciechpiwo
  • Amiga Forever

• 5634 postów
  • Miejscowość:Wolbrom k/krak największy targ w Małopolsce
  • 3DMark 06:100%

Napisano 30 lipiec 2013 - 17:10

Otwórz przystawkę Zarządzanie komputerem, klikając przycisk "Start", kolejno polecenia Panel sterowania, System i konserwacja, Narzędzia administracyjne, a następnie dwukrotnie klikając polecenie Zarządzanie komputerem. Wymagane uprawnienia administratora - Jeśli zostanie wyświetlony monit o hasło administratora lub potwierdzenie, wpisz hasło lub potwierdź.

W okienku nawigacji kliknij pozycję Zarządzanie dyskami.

Kliknij prawym przyciskiem myszy partycję lub dysk, którego ustawienia chcesz zmienić, a następnie kliknij polecenie Zmień literę dysku i ścieżki.
Tyle  Przyjemnego użytkowania

• 0

Spoiler

#3 adziozone

adziozone
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 30 lipiec 2013 - 17:29

Otwórz przystawkę Zarządzanie komputerem, klikając przycisk "Start", kolejno polecenia Panel sterowania, System i konserwacja, Narzędzia administracyjne, a następnie dwukrotnie klikając polecenie Zarządzanie komputerem. Wymagane uprawnienia administratora - Jeśli zostanie wyświetlony monit o hasło administratora lub potwierdzenie, wpisz hasło lub potwierdź.

W okienku nawigacji kliknij pozycję Zarządzanie dyskami.

Kliknij prawym przyciskiem myszy partycję lub dysk, którego ustawienia chcesz zmienić, a następnie kliknij polecenie Zmień literę dysku i ścieżki.
Tyle  Przyjemnego użytkowania

Nic to nie dało, zmiana literki dysku.

Użytkownik adziozone edytował ten post 30 lipiec 2013 - 17:29

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: dysk, 500GB, TV, komputer

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych