Skocz do zawartości

Recommended Posts

Zastosowanie komputera : Gry, Programowanie
Maksymalna kwota : 3200 zł
Których części potrzebuję : CPU,MOBO,GPU,RAM,NAGRYWARKA,OBUDOWA,ZASILACZ,DYSK oraz MONITOR
Czy będę podkręcać sprzęt? : Nie
Rozdzielczość mojego monitora : Nie posiadam
Specjalne wymagania : Monitor FullHD, dobra karta graficzna oraz procesor
Części z poprzedniego komputera : Brak
Własna propozycja zestawu : Nie posiadam
Inne : Chciałbym ,żeby monitor nie przekraczał 500 zł najlepiej ,żeby miał matryce TN ,ponieważ matryce typu IPS nie są mi potrzebne

Link to post
Share on other sites

http://techplanet.pl/przechowalnia/zapisana/?s=62875&s=72453&s=71180&s=70215&s=73501&s=77392&s=73969&s=77873&s=73693

Czyli ten zestaw byłby najlepszy za taką cenę ?

A jeszcze jedno, do ilu złotych znalazłby się podobny model z monitor z HDMI ?


Co powiecie o tym zestawie?

http://techplanet.pl/przechowalnia/zapisana/?s=74696&s=77392&s=77873&s=75830&s=67056&s=73969&s=74537&s=73693&s=75607

Link to post
Share on other sites

Ale BenQ nie ma na morele.net a ja chce własnie morele ,gdyż przy karcie graficznej wysyłaja gratis gre Splinter Cell, pendrive za 1zł 4GB GooDRAM oraz darmowa wysyłka od 1500 zł ten kod zadziała oraz rabacik. Także chyba jednak bedzie lepiej zamówić w morele.net ;)

http://www.morele.net/inventory/info/1zdOD5/

Czyli mogłoby wygladac tak sensownie w tym zestawie ? Zmieniłem RAM, gdyż była polecalna oraz mocna wole doplacic kilkanascie złotych i mieć 1600mhz , no chyba ,że się opłaca ten Patriot!

 

PS. Proszę o opinie !

 

Z góry dziękuję :))


Jesli można to jaką Paste termoprzewodząca byście polecali ?

Opłaca mi się składać komputer? Mam 15 lat i chyba z 10razy ogladalem poradniki, chociaż dalej troszke sie boje ze mogę cos popsuć z przyszłosci zamierzam zostac programistą i chce juz uczyć się skladać ?

To jest coś trudnego ?


Widzę ,że na tym forum szybko lecą odpowiedzi (-.-) !

Link to post
Share on other sites

@up2 

 

rzeczywiście płyta z chłodzeniem na pewno będzie lepszym wyborem :)

 

@up

 

Zestaw możesz zamawiać już jest wszystko w porządku, a co do RAM to w grach nie odczujesz różnicy między 1333MHz, a 1600MHz więc to już Twój wybór. Pasta wystarczy  Arctic Cooling mx-2 lub Arctic Silver 5

W składaniu komputera nie ma nic trudnego, pooglądaj na internecie różne video, poczytaj poradniki dla pewnośći i wszystko pójdzie bez problemów, A w dodatku jeśli chcesz zostać programistą to przydało by się żebyś już jakieś obeznanie z komputerami miał. Powodzenia! ;)

Link to post
Share on other sites

Nie ma aż takiej dużej różnicy.

 

 

Przy składaniu nie rób niczego pochopnie, zanim zrobisz cokolwiek przemyśl to sobie, a na pewno dasz sobie radę. Poczytaj i odpowiednio się przygotuj. 

 

 

 

Jesli można to jaką Paste termoprzewodząca byście polecali ?

 

 

Sprawdzona.

http://www.morele.net/arctic-cooling-mx-2-pasta-termoprzewodzaca-159740/

Link to post
Share on other sites

A co powiecie na ten , zobaczyłem na testach miedzy Asus GTX 660Ti vs Gigabyte GTX 760 , to nie robi dużej różnicy w wydajności

I czy i5-4570S będzie lepsza od i5-3350p w moim przypadku ?

Co powiecie jeszcze na ten zestaw, chyba ,że zmienie na i5-3350p (chyba opłacalny) i płytkę na B75-G43 ?

http://www.morele.net/inventory/info/HPCGAf/


+ KOD PROMOCYJNY TO JAKIEŚ 3250 złotych :)

A i co lepiej wybrać płatnośc z góry na konto czy za pobraniem (trzeba zapłacic 11 zł)

Jesli płatnosc z góry na konto to kurier przywozi mi do domu , tylko juz nie płace bo zapłaciłem mu na konto ?


???????????????????????????????????????????????????????????????????

Edytowane przez perus.
Link to post
Share on other sites

 

 

Zastosowanie komputera : Gry, Programowanie
 

 

 

 

 

Specjalne wymagania : Monitor FullHD, dobra karta graficzna oraz procesor
 

 

Uważam, że oba wymagania zostały spełnione w moim zestawie, a teraz zmieniając grafikę na lepszy procesor starasz się pójść w stronę tego programowania, jednak wydaje mi się, że nie będzie to nic TAAAAK zaawansowanego, żeby ten Ivy nie dał sobie rady.

Jeszcze zapytam: czego będziesz używał? C++ note, sublime text, ew. jakiś dreamweaver? Wszystko powinno być w porządku, a biorąc 760 odczujesz pare % wydajności w grach.

 

 

 

???????????????????????????????????????????????????????????????????
 

 

Widzę, że się troszkę niecierpliwisz. ;P Wybacz ale miałem trochę zajęć i nie mogłem wcześniej odpisać.

Link to post
Share on other sites

Tzn ja nie wiem jeszcze na jakich dokladnie programach itp. Ale zamierzam być programistą bo poprostu mnie sie to podoba stworzyc cos co bedzie potrzebne/używane w przyszłości :)

 

Złożyłem końcowy zestaw za 3332 złotych. Co prawda troche przepłaciłem ,ale wole dopłacic te 50 złotych czy ileś na kartę oraz na budę niż w późniejszym czasie już dokupywać.

 

PS. Ten pendrive ,który jest to on po wpisaniu KOD'u jest za 1zł :) oraz przesyłka za darmo:)

Zestaw po wpisaniu kodu kosztuje 3313,73 złotych (z przesyłką kurierską)

 

A o to mój zestaw: LINK

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...