Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.

Szukam słuchawek do gier i muzyki (wymienionej w temacie). Chciałbym żeby słuchawki miały wbudowany mikrofon (najlepiej aby dało się go odpiąć czy wsunąć tak jak w Siberiach czy Razer kraken). Mogę wydać na nie 200 zł, ale mogę dopłacić jeżeli w zestawie będzie karta dźwiękowa ;) 

Link to post
Share on other sites

Bardziej wytjuningowanych (wieśniackich) jak obudowy AeroCool. ;)

 

Może Plantronics GameCom 367 lub Creative Tactic 3D Alpha?

Ewentualnie SteelSeries Siberia V2, ale to byś musiał trochę do nich dozbierać.

Edytowane przez Banjo
Link to post
Share on other sites

Chodzi mi o to, żeby nie miały 1000 kolorów, oraz jakiś "wygibasów". :P

Ewentualnie jeszcze jak chcesz, możesz brać pod uwagę - Creative Fatality Gaming HS-1000

Edytowane przez Banjo
Link to post
Share on other sites

Poszukałem trochę na allegro i bardzo zajarałem się słuchawkami Razer Electra. Czy wartro ?

Jeżeli nie to które najlepsze: Plantronics GameCom 367, PHILIPS SHG8000 czy Creative Tactic 3D Alpha ?

Biorę też pod uwagę także jakość mikrofonu.

Edytowane przez Fliso888
Link to post
Share on other sites

Nie warto żadnych z wymienionych powyżej w postach, (oprócz pionierów które są w porządku) .

 

Zadaj sobie pytanie, czy chcesz mieć plastikowe grajki czy słuchawki. Jeśli chcesz mieć słuchawki to zapraszam do około 3-5 innych tematów założonych w ciągu ostatnich 3 dni- słuchawki do 100-200 zł mają praktycznie tego samego faworyta.

Link to post
Share on other sites

Kup Creative Aurvana Live i do tego Zalmana zm-mic1, a twoje uszy doznają orgazmu :D a w czasie dozbiera ja jakieś neutralne lub lekko ciepłe źródło a będziesz w niebie. Słucham tylko i wyłącznie Dubstepu/Chillstepu/DrumNbassa/glitch Hopa/ 110 bpm a niekiedy elektro i moje uszy nie chcą rozkleić się z moimi uszami. Warto dozbierać na źródełko ,ale możesz pójść tańszym rozwiązaniem i kupić superluxy hd 661 lub 668b i do tego np. Xonara DG. Ja miałem kiedyś SSSv1 i SSSv2, a także inne steelseriesy, odradzam nabywania Creative Fatality bo są to bardzo słabe słuchawki jak za takie pieniądze ( miałem ), jedynym dobrym GAJMINGOWYM rozwiązaniem są Roccaty, ale są bardzo drogie. Ja posiadam Creative aurvana live + xonar D1 + wzmacniacz techniksa i gdy słucham tego rodzaju muzyki, a nie słucham innego to poprostu jestem w raju. Moja mała gablota Audio pięknie się komponuje z RRRadiotechnika s-30b, teraz się biorę za moje midltony 150. Pozdrawiam :). Rozejrzyj się także za AKG albo może Koss ale one potrzebują źródła.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

nie ma się czego bać, po za tym możesz zrobić recabling na coś innego, sam się muszę za to zabrać :), szkoda że masz laptopa, źródła ciężko jest tam zmienić, a forma usb to syf

Edytowane przez Aress
Link to post
Share on other sites

Nie warto żadnych z wymienionych powyżej w postach, (oprócz pionierów które są w porządku) .

 

Zadaj sobie pytanie, czy chcesz mieć plastikowe grajki czy słuchawki. Jeśli chcesz mieć słuchawki to zapraszam do około 3-5 innych tematów założonych w ciągu ostatnich 3 dni- słuchawki do 100-200 zł mają praktycznie tego samego faworyta.

 

Nie raz się przejechałem na Wygląd ≠ Jakość dźwięku.

Link to post
Share on other sites

Nie raz się przejechałem na Wygląd ≠ Jakość dźwięku.

 

Akurat polecone przez Ciebie HS-1000 to doskonały przykład  :D 

 

Moje propozycje to HD681 Evo, HD330 lub CAL. W calach kabel faktycznie nie robi wrażenia, ale w reszcie jest podobnie - izolacje ciut grubsza najczęściej.

CAL to najczęściej recablowane słuchawki i nie chodzi o jego podatność na uszkodzenia, ale fakt, że po tym zabiegu poprawia się ich brzmienie, a dodając do tego wytłumienie mamy na prawdę świetnie grające i wygodne słuchawki na lata (o ile ich nie połamiemy ;p).

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Myślę, że już nic więcej nie znajdę :D Więc ostateczny wybór AKG K514 MKII vs. SUPERLUX HD681 EVO. Powtarzam, że słuchawki nie tylko będą używane do muzyki, ale też do gier. Mam jeszcze zamiar kupić  kartę dźwiękową, ale za jakiś czas. Czy Maya U5 to dobry wybór  ?

Edytowane przez Fliso888
Link to post
Share on other sites

Dobra to SUPERLUX HD 681 EVO i Zalman mic-m1 sprostają moim wymaganiom ? Mam narazie integre w laptopie.

Edit:

Wybrałbym Creative Aurvana Live, ale boje się o ten tandetny, cienki kabel...

EVO to dobry wybór, Aurvana to zamknięte słuchawki.W przyszłości zakup jakiegoś DACa.

Powtarzam, że słuchawki nie tylko będą używane do muzyki, ale też do gier

To nie ma znaczenia. Jeśli coś jest dobre do muzyki, to i do gier.

Więc ostateczny wybór AKG K514 MKII vs. SUPERLUX HD681 EVO

Jeśli chcesz ciemno-ciepłe grające słuchawki to EVO, a jeśli jasne, przejrzyste granie to akg-k514mk2. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...