Skocz do zawartości

Przejściówki do dźwięku - połączenie 2 żródeł


Recommended Posts

Witam. Chciałbym połączyć swoje głośniki z komputerem i telewizorem jednocześnie.

Wygląda to tak, że na ścianie wisi TV, a z drugiej strony pokoju stoi komputer. Do tego mam głośniki 5.1
Chciałbym jakoś jednakowo podłączyć komputer i TV do tych głośników, ale nigdzie nie mogę zbytnio znaleźć odpowiednich przejściówek... Tym bardziej, iż jest to 5.1 i mam 3 końcówki sygnałowe jack. http://forum.pclab.pl/public/style_emoticons/default/smilies/tongue.gif

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Kompa wiesz jak podłączasz a TV musisz podłączyć czymś takim jak na focie. Będzie to tylko stereo ale będą grać wszystkie.

 

http://i27.tinypic.com/25t9evn.jpg


Jak chcesz bez machania kablami to niestety tylko switch audio i stereo z kompa na stałe. Bez 5.1.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Da się to podłączyć bez żadnego problemu. Mam te głośniki w domu i miałem trzy rzeczy do nich podłączone, nie wiem w czym Ty masz problem. Jak dla mnie ci się nie chce po prostu 15 min w google poszukać. Jak nie chcesz się pi*******ć z kablami i przejściówkami to sobie kup geniusy 5050v2. One mają wejścia na 4 źródła i będziesz miał sprawę załatwioną.


Niebo lepiej grają od x530 tak BTW.

Link to post
Share on other sites

Odpuść sobie przy tych głośnikach (X530) bo nic dobrego z takiego połączenia nie wyniknie a dodatkowo będzie to szumiało i buczało (pętla masy).

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Jak ma dobrą instalację to nie powinno być problemu. Ja podłączałem do nich na raz lapka, xa i ps3. Przez switcha, coś podobnego co on podał.


Już wiem skąd mam tą przejściówkę. :D Skoro on ją ma. :D Zastanawiało mnie to. Ona jest nie do kupienia osobno.

Link to post
Share on other sites

Wyraziłem swoją opinię, czym się może skończyć takie podłączanie sprzętów.

 

Jak będzie buczało i szumiało albo zbierało radzieckie radio to niech potem nie zakłada tematów z płaczem, żeś mu doradził takie łączenie :P

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Ostrzeżenie popieram, bo sam miałem taki problem ale winią była linia i buczały wszystkie głośniki w domu nie tylko x530. Po rozwiązaniu tychże problemów, problem znikł. Teraz mam 5050v2 i wszystkie wejścia w nich zapchane. Cisza. Zero zakłóceń. Było nie było, rozwiązanie jakie proponuję, jest najtańsze. Jak będzie buczeć to ile straci ? 20zł ?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...