Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

"Rozmazywanie" się ekranu, XBOX360

błąd XBOX360 ekran

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Yosssarian

Yosssarian
  • Amator

• 72 postów

Napisano 27 lipiec 2013 - 14:00

Witam!

Mam problem, a mianowicie kiedy ustawiam wyższą rozdzielczość niż 640x480, ekran się rozmazuje (dodam link do zdjęcia) Sprawdziłem prawie wszystkie możliwe rozdzielczości i tylko na tej wymienionej wyżej obraz jest normalny. Dodam, że konsole podłączam do monitora od komputera. Może musze coś ustawić/zmienić w monitorze? może w xboxie? Z góry dzięki za pomoc, pozdrawiam.

http://imgur.com/WKVns9J              - link do zdjęcia 

• 0

#2 jaax023

jaax023
  • Nowicjusz

• 21 postów

Napisano 27 lipiec 2013 - 15:24

Jakim kablem podłączoną masz konsolę? Ja tak miałem na słabej jakości Componencie w rozdzielczości wyższej niż SD.
  • 0

#3 Yosssarian

Yosssarian
  • Autor tematu
  • Amator

• 72 postów

Napisano 27 lipiec 2013 - 16:43

Mam kabel VGA, kupiłem go za kilkanaście złotych więc jakość wykonania może być kiepska.

• 0

#4 jaax023

jaax023
  • Nowicjusz

• 21 postów

Napisano 27 lipiec 2013 - 18:10

W takim razie zapewne nie masz w monitorze wejścia HDMI/Component, a tylko PC. Niestety, ale na tym kablu raczej lepiej nie będzie. Jedyne co mi jeszcze przychodzi do głowy to VGA-Box, który po swojemu przerabia sygnał na VGA z HDMI/Component. Tyle, że koszt takiego urządzenia to bodajże wydatek z min. 350zł i też nie wiadomo jak tak naprawdę będzie działać. Ewentualnie możesz pobawić się ustawieniami monitora, żeby choć trochę wyostrzyć obraz.
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: błąd, XBOX360, ekran

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych