Skocz do zawartości

Błędy i propozycje zmian


Recommended Posts

Dziś przeczytałem trochę szybko, bo było dużo do zrobienia, ale tak czytam każdy :) Nie wiem tylko czy wprowadzać zmiany, nadałem każdemu prawa moderacyjne do własnego bloga, więc w każdej chwili można wprowadzać poprawki do wpisów i usuwać niechciane komentarze (ale bez przesady) :P

Link to post
Share on other sites

Różny wygląd tek samej treści blogu w Chrome i Firefoxie.

 

http://img687.imageshack.us/img687/8614/ufy9.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

http://img543.imageshack.us/img543/4569/wlb1.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez cza12ster
Link to post
Share on other sites

A ja mam taką luźną propozycję, którą nad którą myślę warto byłoby podyskutować/zagłosować.

 

Pewnie w niektórych gazetach w dłuższych artykułach spotkaliście się ze specjalnie wyodrębnioną myślą/cytatem/podsumowaniem całego tekstu. Np. czytacie wywiad z trenerem klubu piłkarskiego, i w którymś momencie jest takie duże pole z powiększoną czcionką, cudzysłowem, i jakimś cytatem, który jest odzwierciedleniem całego tekstu, np. "Zgranie to nasz klucz do sukcesu".

 

Może można by zastosować takie coś w Blogach? Nie wiem, jak mogłoby to dokładnie wyglądać, nad tym trzeba się zastanowić. No i przed wszystkim co Wy o tym myślicie - czy to miałoby w ogóle sens i zastosowanie.

 

Czekam na propozycje.

 

PS Na razie nie znalazłem żadnej grafiki, ale jak tylko coś zobaczę to podeślę, żeby lepiej zobrazować moją ideę.

 

EDIT: ok, coś się udało znaleźć. powiedzmy, że byłoby to podobne np. do tego albo tego.

 

Tak, wiem, układ bloga jest trochę inny i ma tylko jedną kolumnę, ale myślę że wspólnie udałoby się coś zrobić. :)

Link to post
Share on other sites

Linki i paski będą, skórka ma tak jak forumowa status tymczasowej i będzie duża zmiana do końca tygodnia ;)

 

Tycha właśnie widzę, że wywaliło Ci wpis :/ Ogarnę to, albo dam prawa do samodzielnej publikacji w takich sytuacjach, albo trzeba nie edytować już opublikowanych wpisów, ale to słabe. Mi przy edycji nie cofa akceptacji, więc to pewnie wina uprawnień :)

Link to post
Share on other sites

Myślę że warto byłoby dodać możliwość (o ile jeszcze czegoś takiego nie ma) ustawienia publikacji danego wpisu w określony dzień i o określonej porze. Powinno to ułatwić nieco sprawę - TS aktualizując harmonogram w pierwszym poście ustawiłby przy okazji datę publikacji w gotowych do publikacji wpisach.

 

W późniejszym etapie (kiedy już zaufani blogerzy będą mogli sami publikować wpisy) takie rozwiązanie również by się przydało ;)

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

Mam jedną propozycję zmian dla administratora - chciałbym, aby odnośnik do blogów był bardziej widoczny na forum. Może specjalne ogłoszenie umieszczone w każdym z działów pod ogłoszeniem o regulaminie? Bo na razie jedynie przez to subforum można dowiedzieć się, że blogi w ogóle istnieją...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...