Skocz do zawartości

Recommended Posts

To może zrobić jakąś specjalną rangę typu Bloger+. Osoby które będą mały tę rangę, będą mogły swoje wpisy publikować same - oczywiście recenzje publikowane byłyby ciągle przez kogoś "z góry".

Coś takiego było kiedyś chyba z minirecenzjami i zaawansowanymi użytkownikami, więc czemu tego nie powtórzyć??

Link to post
Share on other sites

Dlatego myślę, że ktoś jeszcze powinien mieć uprawnienia do publikowania wpisów innych. Coś na typ moderatora blogów.

Mam pytanie do Czastera i Jarka. Czaster, mógłbym porównać twoje wyniki z wynikami mojego Galaxy Tab'a? Jarek, podesłałbyś mi wyniki swojego Prestigio w benchmark'ach: Quadrant, AnTuTu, 3DMark, Epic Citadel, GPUMark i Linpack? :)

Link to post
Share on other sites

Dlatego myślę, że ktoś jeszcze powinien mieć uprawnienia do publikowania wpisów innych. Coś na typ moderatora blogów.

Mam pytanie do Czastera i Jarka. Czaster, mógłbym porównać twoje wyniki z wynikami mojego Galaxy Tab'a? Jarek, podesłałbyś mi wyniki swojego Prestigio w benchmark'ach: Quadrant, AnTuTu, 3DMark, Epic Citadel, GPUMark i Linpack? :)

 

 

Użytkownik kryjący się za nickiem cza12ster nie widzi żadnych przeciwwskazań, a wręcz zaleca takie porównanie.

Link to post
Share on other sites
Jarek, podesłałbyś mi wyniki swojego Prestigio w benchmark'ach: Quadrant, AnTuTu, 3DMark, Epic Citadel, GPUMark i Linpack?

 

Dzisiaj już chyba nie dam rady, ale jutro po mszy na 99% wyślę. 

 

EDIT: Wyniki poszły na PW.

Edytowane przez 14r33k
Link to post
Share on other sites

Do bani, edytowany wpis nie powinien iść do szkicu, bez sensu takie coś mi się wydaje. 

 

Wcale tak nie jest. Po edytowaniu wpis musi trafić wg. mnie z powrotem do sprawdzenia - wystarczy sobie przypomnieć akcje, kiedy aplikacje w Google Play były sprawdzane na początku - po aktualizacji nie. Tak i tutaj musi być podobnie - w przeciwnym wypadku, w momencie kiedy blog będzie ogólnodostępny, niektórzy będą to wykorzystywać. 

 

ps. fajnie, że ranga zostaje ;) szkoda tylko, że jedynie na forum. Normalnie w serwisie widnieje napis - benchmark_user :(

Link to post
Share on other sites

Tak, były uprawnienia na czas testów, teraz jestem w trakcie robienia z tym porządku (w końcu rang jest kilkanaście, wiele ukrytych) i trochę można się w tym pogubić, a wy już popsuliście :wariat: Wojtek też zauważył, że możliwość edycji bez akceptacji wymaga jakiegoś przemyślenia, bo blog jest w pośredniej drodze między forum, a portalem i jakichś niedozwolonych treści tutaj nie wystarczy tylko usunąć, bo trafi się drugi Sokołów i będziemy zamykać interes :-> Będę informować jeszcze co uda mi się z tym zrobić, mam pewien pomysł. Aktualnie mam szybkość ISDN internetu, bo się coś zrąbało, więc trochę afk :/

Link to post
Share on other sites

Właśnie zauważyłem, pogratulować :D

Panowie, przyznawać się, ile punktów reputacji żeście nachapali na samych tylko wpisach, oprócz komentarzy? :D

 

EDYTA:

 

Ja do tej pory 62pkt zarobiłem. 

Edytowane przez Zulaga
Link to post
Share on other sites

A zanosi się, że ten bon w sklepie będzie do wykorzystania niedługo bo ja chciałem kupić komuś z rodziny coś na prezent, ale czas się już zbliża więc nie wiem teraz czy jeszcze czekać dzień dwa, czy kupować gdzie indziej?

Edytowane przez Solomon
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...