Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Battlefield 4 - BONUSY dla właścicieli Preorder-ów :)

Battlefield 4 Battlefield 3

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bakak

Bakak
  • :D

• 2123 postów

Napisano 26 lipiec 2013 - 12:28

Dziś przeczytałem taka oto wiadomość na swojej skrzynce e-mail :P

Witaj bakak001, 

W podziękowaniu za zamówienie w przedsprzedaży Battlefield 4 na PC, chcielibyśmy sprezentować Ci coś, dzięki czemu łatwiej doczekasz premiery gry, która będzie miała miejsce 29 października. Jeśli zamówiłeś edycję zwykłą BF4 na PC, otrzymasz pakiet ulepszeń pojazdów lądowych do Battlefield 3. W jego skład wchodzi 35 ulepszeń, takich jak kamuflaże termiczne i pancerze reaktywne dla Twoich czołgów, pociski kumulacyjne i celowniki optyczne dla Twoich BWP, a także wiele innych elementów. 

Osoby, które zamówiły Cyfrową Edycję Specjalną, otrzymają pakiet ulepszeń pojazdów do Battlefield 3, w którego skład wchodzą 73 ulepszenia pojazdów lądowych i powietrznych. Uzyskają również dostęp do nadchodzącej bety Battlefield 4. Nie ma jednak powodów do zazdrości – jeśli zamówiłeś w przedsprzedaży edycję zwykłą, w każdej chwili możesz ulepszyć ją do Cyfrowej Edycji Specjalnej i otrzymać wszystkie wymienione wyżej bonusy. 

Niezależnie od tego, którą edycję Battlefield 4 zamówiłeś, Twój bonusowy pakiet ulepszeń do BF3 zostanie w najbliższych dniach dodany do Twojego konta, a nowe wyposażenie będzie dostępne w menu dostosowania żołnierza. 

Masz jakieś pytania? Chcesz, abyśmy pomogli Ci ulepszyć zamówienie do Cyfrowej Edycji Specjalnej? Przejdź na stronę help.origin.com. spacer.gif

Nieskromnie się przyznam, że mam Preorder tej gry.

• 0

// i5 4690K @4,5GHz // Scythe Mine II // Sapphire R9 390 Nitro Tri-x // ASRock Z87 Killer // G.Skill RipjawsX 2x4GB 2400MHz // Kingston SSD 120 3K // Seagate 3T // Antec 1100 // Supremo M1 700W // Benq XL2411Z //

#2 mICh@eL

mICh@eL
  • Redaktor Overclock.pl

• 4578 postów
  • GG:brak
  • Miejscowość:Katowice
  • 3DMark 06:666 :E

Napisano 26 lipiec 2013 - 12:47

Już myślałem, że to ulepszenia do BF4 - napędzili by sprzedaż, ale gra byłaby nie fair :P

• 0

#3 JohnWoo

JohnWoo
  • BRO SHIELD

• 656 postów

Napisano 26 lipiec 2013 - 13:28

Ja zamówiłem Pudełkową Edycję Specjalną i niczego takiego nie dostałem.

Dokładnie tą: http://www.gram.pl/s...c/battlefield-4

Użytkownik JohnWoo edytował ten post 26 lipiec 2013 - 13:32

• 0

Lenovo Ideapad 320 

#4 Kubba_45

Kubba_45
  • Gaduła

• 392 postów
  • 3DMark 06:3DMark11 2500tyś :D

Napisano 26 lipiec 2013 - 15:52

A jeśli ktoś woli sam odblokować ? to co wtedy ? :P

• 0

Spoiler

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Battlefield 4, Battlefield 3

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych