Skocz do zawartości

Wybór chłodzenia AMD Phenom II x4 965 BE


Recommended Posts

Witam,

Z góry przepraszam, korzystam tylko mobilnie. Potrzebuję porady w zakupie niedrogiego chłodzenie CPU(aktualnie BOX), procesor jak w tytule. Problemem jest mała ilość miejsca w budzie i budżet do 100 złotych. Względnie wydajny i cichy(przynajmniej cichszy niż BOX). Jestem zielony zupełnie, tak więc nie wiem jak podać wymiary jak duże chłodzenie wejdzie, mam nadzieje że da się w miarę ogarnąć ten zapis, mierzyłem od środka procesora, wybaczcie.

W górę, dół i w prawo 6 cm, lewa ścianka 9 cm, mam otwartą budę więc wysokość bez znaczenia, byle nie za ciężkie.

 

 

Procesor: AMD Phenom II x4 965 BE BOX

MB: ASRock N68-GE3 UCC

Ram: Kingston HyperX 8GB DDR3 1600

Zasilacz: Tacens Radix V-650

Grafika: Gigabyte GT 630 2GB DDR3

 

Rozważałem:

- AC Freezer 64 Pro

- SPC Spartan Pro HE924

Z góry dziękuje za wskazówki i rady.

Link to post
Share on other sites

Fery wygląda porządnie, a patrząć na już zamontowane, jest bardzo duża i może nie wejść. Jutro postaram się wrzucić zdjęcie budy od środka, obudowa jest wiekowa(ponad 8 lat), więc nie mogę znaleźć żadnego jej zdjęcia. A jeżeli chodzi o pasty termoprzewodzące, te już dołączone są wystarczająco dobre czy lepiej kupić np. Arctic Silver 5?

Link to post
Share on other sites

Pasta MX-2/4 jedne z lepszych Arctic Silwer 5 też dobra. Fera napewno ciekawsza bo ma wentylator 120mm, a spartan 92mm, przez co będzie cichszy. Jęśli nie zamykasz obudowy to wejdzie :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...