Skocz do zawartości

Jaki pokrowiec wybrać do samsunga galaxy s3 .


Recommended Posts

Witam , za kilka tygodni kupuję samsunga galaxy s3 lecz nie wiem jaki pokrowiec do niego kupić , jest ich tak dużo do tego telefonu że po prostu namieszały mi w głowie . 

 

Wymagania :

 

:right:  Chce aby telefon był dobrze chroniony (Tani telefon to to nie jest więc wolę go nie zniszczyć od razu ) , poprzednie urządzenie spadło mi tylko 2/3 razy i to jeszcze z około 60 cm ale wolę nie kusić losu .

 

:right:  Nie chciał bym żeby bardzo pogrubił telefon .

 

:right:  Co do rodzaju to nie mam za bardzo jakichś wymagań , raczej zrezygnuję ze zwykłych wsuwek bo przecież one są praktycznie po to żeby telefon nie uszkodził się w kieszeni a ja mam zamiar z telefonu korzystać na dworze a nie tylko na niego patrzeć ;D .

 

:right:  Oczywiście kupuję folię (możecie też podać jaką kupić) lecz nie wykluczam pokrowców z ochroną na wyświetlaczu .

 

To chyba było by na tyle :)

 

Link to post
Share on other sites

Ja mogę zaproponować co sam mam czyli Otterbox Commuter -

 

Ten defender to nie za bardzo ale commuter nawet nawet . Mógłbyś coś o nim powiedzieć ? Czy jest bardzo gruby ? Jak z komfortem użytkowania ? Czy telefon grzeje się w nim ? Chyba wybiorę albo ten albo  INCIPIO Protection Case .

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

Telefon troczę grubszy i cięższy jest. Ja mam Note II, który ma 5.5 cala więc sam w sobie nie jest mały - ale daję radę go użytkować. Zauważ, że Commuter ma dwie warstwy - silikonową miękką wkładkę wewnętrzną oraz zewnętrzną twardą obudowę z polikarbonadu. Daje to odpowiednią ochronę w połączeniu z folią ochronną na ekran, która jest dostępna w zestawie. SGS3 jest mniejszy i lżejszy zatem po użyciu Commutera waga będzie niższa niż w moim przypadku. Zresztą sam możesz sobie sprawdzić na stronie producenta wagę owego pancernego etui ochronnego. Ja nie narzekam na niego i jestem zadowolony.

Link to post
Share on other sites

Telefon troczę grubszy i cięższy jest. Ja mam Note II, który ma 5.5 cala więc sam w sobie nie jest mały - ale daję radę go użytkować. Zauważ, że Commuter ma dwie warstwy - silikonową miękką wkładkę wewnętrzną oraz zewnętrzną twardą obudowę z polikarbonadu. Daje to odpowiednią ochronę w połączeniu z folią ochronną na ekran, która jest dostępna w zestawie. SGS3 jest mniejszy i lżejszy zatem po użyciu Commutera waga będzie niższa niż w moim przypadku. Zresztą sam możesz sobie sprawdzić na stronie producenta wagę owego pancernego etui ochronnego. Ja nie narzekam na niego i jestem zadowolony.

A z takim silikonem na sobie telefon szybko się zetrze ? (farba/lakier)

Link to post
Share on other sites
  • 6 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Ja miałem wcześniej właśnie samsung s3. Kupiłem zwykły pokrowiec na stronce http://hurtel.pl/product-pol-4738-Etui-Samsung-Galaxy-S3-i9300-zelowy-pokrowiec-obudowa.html i jak na moje wymagania sprawił się dobrze. Upadł mi co prawdę parę razy, lecz nic mu się nie stało. Nie ślizgał się w rękach ani nic podobnego. Dodatkowo jak zamówiłem dostałem w zestawie folię ochronną i opakowanie strunowe, więc tym bardziej mi się to spodobało. :).

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Gdyby ktoś szukał oryginalnych etu typu flipcover do Galaxy to polecam zapoznać się z tym artem:

 

http://blog.witmedia.pl/2013/02/flip-covery-orygina-vs-podrobkaflip.html

 

Nawet nie wiedziałem, że skala podróbek akcesoriów do Samsungów jest tak wielka. Podobno pojawiła się nowa seria podróbek, która eliminuje część "niedociągnięć" poprzednich, dodatkowo znajomy ostatnio dostał "wała" w oryginalnym opakowaniu (pewnie po podmiance)

 

Mojego faktycznego oryginałą kupiłem w sklepie gościa od tego arta: etui do Galaxy S3

 

Co do samego Flip Covera, uważam, że to najlepsze etui do smartfonów. W zasadzie do każdego nowego telefonu kupuje FC. W przypadku nowego Note jak i Iphone są one praktycznie niezbędne z uwagi na małą sztywność konstrukcji.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...