Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Procesor + płyta główna + ram do 1000 zł

zestaw komputerowy procesor płyta główna ram zasilacz 1000 zł

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 dr_MroZZ

dr_MroZZ
  • Dyskutant

• 158 postów

Napisano 24 lipiec 2013 - 13:16

Witam

Pomagam koledze zmodernizować jego już mocno stary komputer, tak by mógł pograć w miarę możliwości swobodnie w League of Legends czy World of Warcraft bez jakiś atomowych ścin itp. Chciałby zakupić nowy procesor, płytę główną oraz ram i ewentualnie zasilacz, bo z tego co wiem to ten który aktualnie posiada jest chyba na czarnej liście. Kolega może przeznaczyć na ten cel około 1000 zł, (ewentualnie troszkę więcej jeżeli było by to warte świeczki). Ze starego komputera zostaje mu karta graficzna (GeForce GT 430), dysk twardy, obudowa i zasilacz (Fever 400W).

Prosił bym o doradzenie czegoś sensownego tak, aby się to wszystko jakoś kupy trzymało.
Dodatkowo chciałby, żeby te wszystkie części były nowe i na gwarancji, ponieważ ma złe doświadczenia

z używkami.

Pozdrawiam,
MroZZ.

Użytkownik dr_MroZZ edytował ten post 24 lipiec 2013 - 13:18

• 0

#2 wujashek

wujashek
  • Maniak

• 7175 postów
  • Miejscowość:Wejherowo

Napisano 24 lipiec 2013 - 14:38

Zasilacz do wywalenia.

Grafe mozna w sumie sprzedac (około 120 zł) i do takich zastosowan zrobic komputer na APU.

Dałem tez nowa obudowe, bo pewnie kumpel ma jakiegos starego klamota.

http://www.arest.pl/...iguracja-692184

• 0

#3 lxxer

lxxer
  • lol

• 174 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 24 lipiec 2013 - 15:02

Trochę bardzo poza budżet, ale myślę, że to będzie lepsze rozwiązanie niż APU.

http://www.morele.ne...ry/info/uAwS1r/

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zestaw komputerowy, procesor, płyta główna, ram, zasilacz, 1000 zł

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych