Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Słuchawki do gier za 300/400zł pod integrę+specjalne wymagania

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#21 rafalomizeria

rafalomizeria
  • Autor tematu
  • Gaduła

• 388 postów

Napisano 27 lipiec 2013 - 10:40

Wiem, ale są tam AKG, chcę sprawdzić czy będą mnie uwierały, mam małą głowę to może będą dobrze leżeć. Kusi mnie, że mają wbudowany dobry mikrofon, a do tego jest on stały. Dzisiaj pojadę, przymierzę akg i zdecyduję, jak będzie dobrze leżał to zamawiam, jeśli nie to biorę superlux. Zawsze można zwrócić.

Niestety nie miałem możliwości przymierzyć tych słuchawek bo nigdzie ich nie ma dlatego kupiłem w ciemno, w następnym tygodniu powinny być. Dziękuję wszystkim za pomoc i sugestie. 

Mam jeszcze jedno pytanie, głównie z ciekawości, mianowicie czy można podpiąć te słuchawki w taki sposób do telefonu, żeby rozmawiać z kimś przez mikrofon w słuchawkach i jednocześnie słysząc go w tych słuchawkach? Sorki, że tak zawile, ale starałem się jak najbardziej zrozumiale to napisać.

• 0

MB: MSI Z77A-GD55 CPU: i7 3770k CHŁODZENIE: HR-02 Macho Black-White RAM: Crucial Ballistix 2x4GB 1333MHz CL9 GPU: MSI gtx 970 TF V HDD: Seagate Barracuda 1TB SDD: Crucial mx500 500GB PSU: Be Quiet Purepower l8 730W OBUDOWA: Zalman Z9 U3 MONITOR: Benq XL2411T MYSZKA: Roccat Kova [+] KLAWIATURA: Qpad mk-50

#22 Ozored

Ozored
  • Zapaleniec

• 1032 postów
  • Miejscowość:Sc

Napisano 27 lipiec 2013 - 11:13

z tego co widze masz 2 osobne kabelki - od słuchawek i od mikro. Więc możesz je podłączyć pod telefon ale nie będzie działał wtedy mikrofon.

• 0

#23 rafalomizeria

rafalomizeria
  • Autor tematu
  • Gaduła

• 388 postów

Napisano 27 lipiec 2013 - 11:20

Czyli wychodzi na to, że nie można :(  Dzięki za odpowiedź

• 0

MB: MSI Z77A-GD55 CPU: i7 3770k CHŁODZENIE: HR-02 Macho Black-White RAM: Crucial Ballistix 2x4GB 1333MHz CL9 GPU: MSI gtx 970 TF V HDD: Seagate Barracuda 1TB SDD: Crucial mx500 500GB PSU: Be Quiet Purepower l8 730W OBUDOWA: Zalman Z9 U3 MONITOR: Benq XL2411T MYSZKA: Roccat Kova [+] KLAWIATURA: Qpad mk-50

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych