Skocz do zawartości

Zasilacz do GTX 680 SLI


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez owoce morza,

Recommended Posts

Witam mam pytanie do entuzjastów zasilaczy :).

 

Czy GTX 680 SLI  wykorzstuje swój cały potenciał z zasilaczem  Tacens RADIX IV 700W 85+ , czy lepiej go wymienić na jakiś inny ??

 

Czy zasilacz jest wystarczający , bo jak narazie wszystko działa stabilnie ;) (gdzieś czytałem , że potrzebna jest moc 750w , żeby wszystko chodziło stabilnie).

 

Za wszelką pomoc serdecznie dziękuje.

Link to post
Share on other sites

 Niestety nie posiadam miernika , ale mogę zanieść komputer do serwisu , przed chwilą grając w BLACK OPSA 2 zauważyłem spadek fps  przy vsync , czego wcześniej nie było ;/. Wina zasilacza , czy sterowników beta ?? 


Osobiście do SLI GTX 680 nie brałbym nic co ma poniżej 750W na samej linii 12V (np. Seasonic X-760, XFX Core 850)

Do jakiego procka chcesz te SLI?

Osobiście wziąłbyś seasonic czy xfx z tego co mi wiadomo seasonic robi lepsze zasilacze , ale wole zapytać eksperta.

 

Kurcze strasznie drogi ten seasonic ;-0

Edytowane przez PlayForHD
Link to post
Share on other sites

Osobiście wziąłbyś seasonic czy xfx z tego co mi wiadomo seasonic robi lepsze zasilacze , ale wole zapytać eksperta.

 

seasonic to xfx  to znaczy  np: ( xfx 550w )Ten zasilacz jest oparty o konstrukcję Seasonica S12II 520w, więc jest dobry a nawet jeszcze lepszy od niego.  Teraz seasonic cierpi na piszczenie cewek osobiście bym  go odmówił i zamówił coś ze stajni (enermax) lub (fractala) ewentualnie (Super-flower)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

seasonic to xfx  to znaczy  np: ( xfx 550w )Ten zasilacz jest oparty o konstrukcję Seasonica S12II 520w, więc jest dobry a nawet jeszcze lepszy od niego.  Teraz seasonic cierpi na piszczenie cewek osobiście bym  go odmówił i zamówił coś ze stajni (enermax) lub (fractala) ewentualnie (Super-flower)

Ok jaki konkretny model polecasz ?? 

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Enermax Platimax 850W

Fractal Design Newton R3 800 W

be quiet dark power pro 10 850w

Corsair AX860 bez literki ( i ) a czemu tak bo pierwszy robiony jest przez Seasonica, drugi robiony jest przez Flextronica

Super Flower 850W Golden Green PRO

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Enermax Platimax 850W

Fractal Design Newton R3 800 W

be quiet dark power pro 10 850w

Corsair AX860 bez literki ( i ) a czemu tak bo pierwszy robiony jest przez Seasonica, drugi robiony jest przez Flextronica

Super Flower 850W Golden Green PRO

Ok dzięki , temat do zamknięcia ;)

Link to post
Share on other sites
Gość t.luk
Czy GTX 680 SLI  wykorzstuje swój cały potenciał z zasilaczem  Tacens RADIX IV 700W 85+ , czy lepiej go wymienić na jakiś inny ??

Sprawdź czy masz odpowiednią ilość wtyczek PCI-E. Zasilacze tej marki słynęły swojego czasu z żenująco kiepskiego okablowania...

Link to post
Share on other sites

Sprawdź czy masz odpowiednią ilość wtyczek PCI-E. Zasilacze tej marki słynęły swojego czasu z żenująco kiepskiego okablowania...

Oczywiście , że tak ;) inaczej bym tego nie podłączał , już wszystko gra wymieniłem zasilacz i chodzi , aż miło ;p

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...