Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Wymiana słuchawek [200zł]

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jubno

Jubno
  • Jubno nie posiada znajomych

• 317 postów
  • Miejscowość:Knurów
  • 3DMark 06:Za dużo...

Napisano 21 lipiec 2013 - 21:24

Siemano.

Mam od jakiegoś czasu słuchawki AKG K450. Bardzo fajne lecz po przez swoje gabaryty nie wygodne (ucho cierpi).

Dlatego mam zamiar kupić inne słuchawki w tej samej cenie lecz aby zakrywały ucho (albo przynajmniej próbowały)

Słucham głównie muzyki Elektronicznej (dubstep,dnb,itp), folk metal, indie rock, ogólnie wszystkiego.

Moje propozycje:

-CAL! 

-Superlux HD681 EVO

-???

Oczekuje dobrych porad i ciekawych propozycji :) .

Pozdro.

• 0

#2 Ozored

Ozored
  • Zapaleniec

• 1032 postów
  • Miejscowość:Sc

Napisano 21 lipiec 2013 - 21:35

Superlux hd 681 Evo /Hd 668b. Przydałoby się do nich potem dokupić źródło ale na integrze też zagrają. Ewentualnie HD 681 +używka xfi/xonar dg.

Wszystkie te słuchawki są półotwarte i sam mam hd 681. Głowe mam dość potężną a nawet przy długim odsłuchu nie uciskają. Tylko troche się pocą uszy ale można to zniwelować tzw skapetkowym modem.

• 1

#3 Jubno

Jubno
  • Autor tematu

• 317 postów

Napisano 21 lipiec 2013 - 22:04

Dzięx.

Są jeszcze jakieś sluchawki ktore pasują do moich kryteriow? 

Pozdro.

• 0

#4 Ozored

Ozored
  • Zapaleniec

• 1032 postów

Napisano 21 lipiec 2013 - 22:08

Twoje kryteria to słuchawki które zakrywają ucho do ogólnie wszystkiego. do 200 zł nie będzie lepszych opcji niż wymienione.Superluxy deklasują słuchawki w podobnym przedziale cenowym.

• 0

#5 Jubno

Jubno
  • Autor tematu

• 317 postów

Napisano 21 lipiec 2013 - 22:29

Spoko.

A wiesz może czym różnią sie 681 od 681 evo ? ( bo cena jest widoczna :))

Pozdro.

• 0

#6 Ozored

Ozored
  • Zapaleniec

• 1032 postów

Napisano 21 lipiec 2013 - 23:31

evo mają troche inne brzmienie,są jakby utemperowaną wersją HD 681 , która ma troche ostrą góre. Mają też odpinany kabel przy słuchawce - można potem kombinować zmieniając kabel na lepszej jakości - zmieniając troche dźwięk.

Generalnie można z nimi dużo kombinować. Ale jak się wysokie tony utemperuje EQ w HD 681 to też grają bardzo przyjemnie. Z Obu opcji będziesz zadowolony, jeśli chcesz oszczedzić to możesz brać HD 681. Jeśli chcesz troche utemperowane i z większą możliwością zmian to EVO.

Jak masz kogoś sprawnego z lutownicą to nawet hd 681 można utemperować, ale trzeba sie znać troche. Są różne mody.

• 1

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych