Skocz do zawartości

Battlefield 3 Serwer - wyłącznie dla użytkowników Benchmarka


Gość JonathanArcherPL

Battlefield 3  

171 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy bierzesz udział ?



Recommended Posts

Grałem wczoraj, było fajnie, ogólnie poziom natsu odbiega od noobków, i chyba będzie to jeden z lepszych razem z Archerem xD

jacekgothic też grał :)

 

Pomysł na zmniejszenie HP jest beznadziejny -.- Każdy odłamek granata by zabijał, a to już nawet nie jest Hardcore, to jest jakieś RP :D

Link to post
Share on other sites

Wiesz ze cały czas mowie o CQ gdzie rozgrywka wygląda zupełnie inaczej ? 

Eee wszyscy chyba myśleli o Conquest a nie Close Quarters :P

Ciągle jest mowa że połowa nie ma premium to ciągle zmieniacie na jakieś dodatki :P

Ale Close Quarters dla każdego było za darmo w czasie E3 także może zostać razem z podstawką.

Link to post
Share on other sites
Gość JonathanArcherPL

W chwili obecnej od paru dni atakowane są dwa serwery BF3. Typ ataku DDoS. Są to ataki ukierunkowane dokładnie w tych dwóch użytkowników (celem ograniczenia popularności tych serwerów). Problemem zajmuje się dział bezpieczeństwa sieciowego firmy INEA. DDoSy zostaną ograniczone/wyeliminowane w poniedziałek/wtorek. Do tego czasu zbieramy kierunki z którego przeprowadzane są DDoSy. Doraźnie przed weekendem wytniemy Azję. Siła ataków nieco się ograniczy.


No to sobie pograliśmy, bo właśnie nam serwer odcięło xD, nie mogę się nawet na niego zalogować z Rcona

zlagowało się kompletnie wszystko xD

Edytowane przez JonathanArcherPL
Link to post
Share on other sites

dodx24, faktycznie masz racje ,sory zawsze grając w BF-a dawniej, jak ktoś pisał CQ to był to conquest :D

 

btw. jak z tym ts-em?

jbc to znajomy ma TS-a, na którym mam kanał, i nie widzę przeszkód, aby poprosić go o kanał w troszkę bardziej widocznym miejscu

 

37.59.30.1xx(tu pw do mnie bo nie podam tak ot sobie każdemu :D)

Kanał IchitX

password: bmk

 

 

Ktoś powie że serwer mały, ale kolega nie miał nic przeciwko sprowadzeniu bmk-wców, i poza tym biorąc pod uwagę, że nie każdy chce gadać na tTS-ie to wystarczy :D

Edytowane przez Ichit
Link to post
Share on other sites

Popatrz na tamtego TS-a, którego ja podałem(Jonathan albo ja ci podam całe IP, i zobaczysz ze będzie dużo mniej szukania kanaółw, gdyż kanał mam wysoko i widać go na wejściu :P

 

btw. Hayaku/Auukin prawdopodobnie zechce powiększyć TS-a, bo zazwyczaj miał 100slotowe, ale póki co nie ma żadnego serwera w MC(przynajmniej an o nim nie wiem), i tylko 32.

Link to post
Share on other sites

Dajcie spokój z tym HC. Sorry,ale to jest tryb dla ludzi, którzy nie potrafią się posługiwać kontrolerem/myszką. 

Takie rzeczy można grać, ale z komunikacją (tak graliśmy klanówki w PL lidze na konsoli a i to jedynie ograniczyło się do FF i niczego innego). 

Bez kombinowania, ustawić normalne tryby a nie zmiany na 70hp albo HC i niech ludzie grają bo na razie nie wiadomo czy wchodzić czy nie bo ciągle co innego.

Zrobić ankietę jaki tryb (tdm, cq, rush czy inne ścierwo) i mapy. HC jest dobry na ustawki z bolt action rifles i kampienie w zakamarkach. 

Edytowane przez natsu
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...