Skocz do zawartości

Recommended Posts

proszę, to stworzyłem w paincie przy 600 dpi...podkładka to Goliathus Control Edition Omega

http://img159.imageshack.us/img159/7628/69989419.png

a ja nie mówię, że testy Cię fascynują, tylko pytałem czy ten co wysłałem przed chwilą Cię satysfakcjonuje

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Tutaj DeathAdder na 1800 dpi dla porównania. :cenzura: (podkładka to Qck)

http://img33.imageshack.us/img33/109/beztytuupt.jpg

 

Taka mała uwaga z mojej strony (mogę się mylić ale...):

Chcąc uzyskać największą dokładność to ustawia się w myszce największe dpi, dopiero potem ustawia się odpowiednie dla siebie sensivity. Uzyskujesz wtedy największą dokładność przy odpowiedniej czułości. :>

Link to post
Share on other sites

A jak tam Ci zeratul nią gra ? przeskakuje wskaźnik ?

jak mi się gra to zależy jak mi idzie i czy lagi są :cenzura:

generalnie nie uświadczam z nią problemów (albo ich nie zauważam) wynikających z jej samego nieprawidłowego działania....czasem mam tylko problem z ułożeniem sobie na niej ręki, ale to też trochę wina biurka

jak trzymam myszą snajpę w MW2 na wstrzymanym oddechu to nie zauważyłem aby się przesunął celownik bez mojej pomocy w postaci trącenia myszą....

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Jak masz jakiś tam pusty serwer to wbij i popatrz się np na wierzchołek budynku i przesuń myszkę na czułościach 600, 800 i 2000 z lewego dolnego rogu podkładki prosto do drugiego rogu na dole, w każdej czułości zrób to szybko i powoli i napisz czy się gdzieś zgubił ;p

 

Jak chcesz to możesz nakręcić film jak ten ziomek co w csa grał ;p

Link to post
Share on other sites

Ok trochę przesadzam jak coś to dam sobie najwięcej dpi w grze zmniejszę ;p

To tak jak plastik w mx518 mi nie będzie przeszkadzał to kupie mx518

jak będzie przeszkadzał to g5r, no chyba że mnie zauroczy g500 ;p

 

Narazie tematu proszę nie zamykać może ktoś jeszcze coś doda od siebie ;p

Link to post
Share on other sites

Nie tak całkiem odstawiłem, mam podobną myszkę kształtem do DA - a4tech x-748k i w grze ET gra mi się świetnie, jednak musiałbym to przetestować dajmy na to w cod4 ponieważ jak grałem kiedyś to bardzo mi było nie wygodnie, wtedy wziąłem sobie myszkę brata(mx518) i grało mi się lepiej ;p

Jeszcze się zastanawiam jak coś to się zobaczy pomiędzy DA a mx518 ;p

Link to post
Share on other sites

Ja może zaproponuję jeszcze jednego gracza ze stajni Logitecha: mysz G9 - mysz ma dobrą czułość, świetne sterowniki, zmienne obudowy (przy czym osobiście wolę małą - chyba oficjalnie nazywa się ona grip), regulację wagi, dobrą rolkę, a akceleracja raczej nie występuje (a przynajmniej ja jej nie zauważyłem).

 

Jest właściwie tylko jedno ale: do tej myszki należy się przyzwyczaić (a już najlepiej to pomacać ją przed zakupem).

Link to post
Share on other sites

Sam kształt (dla mnie) nie

firma tracer nie

przycisk 2x nie potrzebny mam teraz i mogę ustawić 2x, 3x a nawet 4x i jest to niepotrzebne, no chyba że ktoś w Cs przy 3 strzałach umie heda trafić ;p

 

 

A jak tam są we Wrocławiu gdzieś w media itp myszki dla graczy wystawione ?

 

A co myślicie o Steelseries Kinzu i XAI ?

DA odpada kształtem :>

MX518 może być tak samo jak G5r i G500

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Ja używam XAI i jest to najlepsza i najbardziej uniwersalna mysz jaką miałem do tej pory...

a miałem ich do tej pory z 50...

Ustawić da się wszystko a najlepszą rekomendacją niech będzie ostatnie Intel Extreme Masters 2010 gdzie w finale CS'a na 10 zawodników 8 grało na SteelSeries XAI ...

 

PS. Fx teraz też gra na XAI...

Link to post
Share on other sites

generalnie którąkolwiek myszkę z tych wybierzesz to powinieneś być zadowolony...

G500 jest z wierzchu plastikowa, więc teoretycznie bardziej będzie Ci się spocona ręka po niej ślizgać, G5R jest pokryta gumą, która IMO zwiększa "trakcję" (jak miałem A4Techa X-750F cały plastikowy to mi się łapka bardziej ślizgała)

o MX518 wiem tylko tyle, że jest bardzo chwalona :rotfl: ale to też chyba plastik z wierzchu

rozwiązaniem mogą być naklejki teksturowane na myszkę, ponoć dobrze się spisują...

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Na XAI to kasiury nie mam :rotfl:

na tych zrzutach co zrobiłeś kolego zeratul widać jakby g5 miała akceleracje i nie wiem jak jest w rzeczywistości

 

G500 jest niby lepsza niż g5 a tańsza więc na chropowatym plastiku będzie mi się łapa pocić ?

Tym bardziej że jestem w takim wieku że ręka się poci ;p

Brałbym coś między MX518, G5r, G500

Wersja 1800dpi mx518 jest ponoć gorsza ale dlaczego ludzie tak sądzą ?

 

Którą z tych myszek wybralibyście ?

Link to post
Share on other sites

IMO ręka pocić się będzie na każdej myszce...kwestia jest tylko taka jak się to będzie odbijać na kontrolę myszki....chropowaty plastik powinien trzymać przyczepność, ale nie wiem

nie będę do niczego namawiał, ja raczej akceleracji nie odczuwam w G5r albo się już do niej przyzwyczaiłem :menda:

poczekaj jeszcze może ktoś coś napisze a jak nie to zdaj się na intuicję :rotfl:

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...