Skocz do zawartości

Recommended Posts

12 godzin temu, ALF napisał:

@up z jakiej konkretnie planety poza układem słonecznym jest to zdjęcie? ;) wyszło super-kosmicznie.

Planeta Szwajcaria :D polecam trasę Furka Pass i słynny hotel belvedere który niestety zamkneli ;/ chyba nie ma lepszej trasy z widokami, marzenie jakimś supercarem się tam przejechać :) naprzykład takimi jak szwajcarzy 23ZGKJR.jpg Wysokość lodowca jako ciekawostka była tam gdzie jest pasmo tych szarych skał... także ponad połowy już go nie ma.

Ps. Quba pamięta nadal czasy xfire i yoemana :P

 

Dzięki za opinie i lecim dalej 

 

Alpejski zmierzch - szczyt Eggishorn 2926 m n.p.m. Co możemy zobaczyć na zdjęciu ? panoramę Alp, niezwykły kawałek największego lodowca Alp, w oddali widać słynny szczyt Matterhorn a na środku kadru stacja. To miejsce było głównym celem wyprawy i myślę że nie zawiodło widokami :)

0JtPjHq.jpg

  • Lubię to 6
  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Jakbyś poszukał to zdjec tego typu w necie jest kilka tysięcy. Zrobiłem swoje, korzystając z pory dnia. Obawiam sie, że to nie jest zastrzeżony motyw.

 Temat jest już tak przeruchany jak zdjęcia człowieka bawiącego się ogniem na długim czasie naświetlania. Czy nieudolne, możliwe, mam zdjęcia z większym rozbryzgiem, bardziej okazałym, po prostu to mi się bardziej podoba. A zainspirowałem/za*******m inne zdjęcie akurat wykonane przez polaka, tj takie rzuciło mi się kiedyś gdzieś w oczy. O ile nie zgarniam za nie siana uważam, że wszystko jest w porządku.

 

14 godzin temu, jarrino napisał:

Mrozinho, chyba wstawiałeś gdzieś na foto FB czarno-białe i ja je "plusowałem"...:)

Na Canoniarzy wleciało w kolorze :)

 

  • Lubię to 2
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...