Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Strumieniowanie audio-video z aplikacji

atrumieniowanie audio video fullscreen gry

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 KIciulek

KIciulek
  • Iä! Iä! Cthulhu Fhtagn!

• 881 postów

Napisano 17 lipiec 2013 - 16:33

Chciałbym przekazywać z komputera stacjonarnego na laptopa obraz i dźwięk z pulpitu jak i aplikacji pełnoekranowych w czasie rzeczywistym, tak, by moc obliczeniowa stacjonarnego była skupiona na wykonywanej aplikacji, natomiast laptop miałby za zadanie odbierać ten materiał w jaknajwyższej jakości i zapisywać na dysku. Chodzi mi o to, by jak najbardziej odciążyć stacjonarny komputer. Chciałbym ponagrywać trochę gameplay'i i video-tutoriali, a zapis materiału przez Frapsa podczas grania czy robienia czegokolwiek strasznie zamula komputer. Komunikacja może odbywać się po kablu, bo wifi to raczej byłoby zbyt wąskim gardłem ;)

• 0

#2 Łukasz Nawrotek

Łukasz Nawrotek
  • .

• 34 postów

Napisano 27 lipiec 2013 - 00:24

Z tego co wiem VLC oferuje takie opcje. Natomiast musisz sprawdzić jak wygląda sprawa z obciążeniem komputera oraz ewentualnymi opóźnieniami.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: atrumieniowanie, audio, video, fullscreen, gry

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych