Skocz do zawartości

Problem z Office Starter 2010


Recommended Posts

Witam.

 

Mam problem z Office Starter na kilku komputerach firmowych. Właściwie na wszystkich, które są na preinstalowanym Win7 PRO + Office Starter 2010.

 

Mianowicie, podczas gdy zablokuję port 8080 lub po prostu wypnę kabel internetowy z komputera pliki Office (doc;docx;xls;xlsx) uruchamiają się strasznie długo, nawet koło 2 minut a Office sam w sobie pokazuje śliczny napis "Program przestał odpowiadać".  

 

W sumie bez różnicy czy otwieram pusty dokument, zajmujący X MB, czy tylko uruchamiam cokolwiek z Office. Dolegliwość ta nie występuje, jeśli mam już otwarty dokument i otwieram kolejne.

 

Próbowałem już to naprawiać przez panel sterowania, odinstalować, zainstalować, przywracać system sprzed X czasu i niestety ale nie pomaga. 

 

Co najdziwniejsze, dzieje się tak po pewnym czasie od postawienia na nowo systemu. Na początku wszystko śmiga pięknie. (format C: wiecznie żywy).

 

Miał ktoś może taki przypadek lub zna rozwiązanie?

Link to post
Share on other sites

Może jeszcze coś z innych forów:

 

„Jesli uzywasz NAV, to wejdz w option / miscellaneos / i odhacz enable office plug–in"

 

lub

 

„dzis mialem podobny problem i u mnie okazalo sie, ze domyslna drukarka jest drukarka podpieta do innego komputera, ktory w momencie otwierania dokumentow byl wylaczony (drukarka udostepniona nie sieciowa). Zmiana domyslnej drukarki na np. pdf creator lub drukarke aktywna w danej chwili rozwiazala problem"

 

u niektórych szybko się otwierają jeśli kliknie się prawym klawiszem myszy na pliku i wybierze otwórz.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...