Skocz do zawartości

GTX 550 Ti vs. HD 7770 X-Edition


Recommended Posts

Witam.

Otóż mam zamiar zakupić nowy komputer i mam dylemat , który z tych dwóch będzie dobrym rozwiązaniem do grania .

 

1. 

http://allegro.pl/phenom-black-4x3-4ghz-4gb-500gb-gtx-550ti-1gb-192b-i3389159094.html

 

2.

http://allegro.pl/mega-quad-12ghz-4gb-500gb-hd7770-1gb-ddr5-oc-dvdrw-i3395490962.html

 

 Nie mam raczej zamiaru nic dopłacać nie należe do ludzi przy kasie .

 

 

Czy lepszy jest GTX 550 Ti czy HD 7770 X-Edition ?

 

Link to post
Share on other sites

Mam 1500 zl max.

Chce po prostu wiedzieć , który będzie lepszym wyborem .

Po za tym wole kupić komputer w sklepie najlepiej w Warszawie nie przesyłką czy z jakiegoś zadupia .

Edytowane przez Fikumikuz
Link to post
Share on other sites

 

 

Chce po prostu wiedzieć , który będzie lepszym wyborem .
 

 

Absolutnie żaden z nich. Gotowce z Allegro to w 99% złomy, wciskane ludziom, którzy nie mają pojęcia o sprzęcie. Opisy tych aukcji z jednej strony są wyjątkowo zabawne, ale z drugiej - przyczyniają się do szerzenia komputerowej ignorancji.

Link to post
Share on other sites

Niestety nie moge złożyć bo kasa tak naprawde nie moja po prostu komp będzie kupiony przez mojego ojca itp... trudno to wytlumaczyc bo mam wujka , który potrafi składać komputery ale mój ojciec nie dał by mu kasy żeby mi złożył . Muszę się niestety tylko kierować takimi z allegro albo dalej będę grał na 1 x 2,2 ghz 2gb Geforce 7300 GT 258 mb .

Link to post
Share on other sites

Nikt Ci nie powie, który gotowiec lepszy, bo później powiesz, że ludzie z tego forum polecili komputer  który kupiłeś, a tutaj nikt gotowców nie poleca, bo to hańba, porażka i wstyd na cała Polskę.

7770 jest zdecydowanie lepsza od GTX550ti.

Co to za różnica dla Ciebie, czy komputer będzie "gotowcem", czy złożą w sklepie z wybranych części? I tak przyjedzie gotowy do pracy przy czym będzie zdecydowanie lepszy i wydajniejszy niż te twoje zestawy z allegro.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

co do zestawów, to podzielam zdanie kolegów wyżej, co do kart, to hd7770 to wyższa liga, około 30-50% wydajniejsza od gtx550ti, w zależności od gry, hd7770 to konkuruje , ale z gtx650ti ;)

Edytowane przez k0chan
Link to post
Share on other sites

Składanie komputera jest dziecinnie proste, to jak zabawa klockami lego. Wszystko do siebie pasuje, godzina roboty i masz z głowy, a do tego wiesz że jest dobrze złożone.
A nie możesz zamówić podzespołów i poprosić wujka o to żeby przyjechał i pomógł Ci złożyć?
Zresztą są sklepy które oferują złożenie zestawu za "złotówkę".

Link to post
Share on other sites

 trudno to wytlumaczyc bo mam wujka , który potrafi składać komputery ale mój ojciec nie dał by mu kasy żeby mi złożył .

Zapraszamy tatę na forum . Wytłumaczymy mu to i owo . Gotowce z allegro chamsko uderzają w nieświadomych konsumentów sprzętu komputerowego.

 

Polecam najpierw dać to tacie do przeczytania a po lekturze odesłać go do nas - http://stopgotowcom.pl/

Edytowane przez R-Koniu
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...