Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dla osób którym obce jest OC lepszym wyborem jest GTX 650Ti Boost od Gainwarda 1Gb, dla osób które wiedzą co to OC lepszym wyborem jest HD7850 - tutaj też trzeba dobrać sobie kartę która dobrze się kręci czyli np Asus
 
Jeśli byś się pokusił o podkręcanie to nie bierz , Vertex się praktycznie nie kręci bo jest dupnie robiony. Jak kupisz kartę od dobrego producenta to kreci się pięknie.

Co tu dużo gadać Vertexach - śmieć.
 

Link to post
Share on other sites

Awruko, pragnąłbym uświadomić wszystkich nieoznajmionych z tematem. O/C jest wykonane softwareowo przez oprogramowanie dodawane przez producenta i do tego przeznaczone. Nie ma żadnego niebezpieczeństwa w overclockingu, chyba że z 1ghz na rdzeniu dasz 2ghz to się komputer zresetuje najwyżej.

Link to post
Share on other sites

nawet się nie zresetuje, obecnie częściej wychodzi do windy w takim przypadku z informacją, że "sterownik graficzny przestał działać itd..." inna sprawa jak przesadzi na pamięciach - tutaj żadnych zabezpieczeń nie ma i pojawiają się arty, ale jak się za ostro da to i można pamiątki uwalić (arty na stałe mogą zostać)

Link to post
Share on other sites

Myślę że do mojego zestawu wybiorę GeForce GTX 650 Ti BOOST(2GB), niezależy mi na OC a ta karta spełnia moje oczekiwania;)

 

 

Jeszcze jedna rzecz mnie ciekawi jak myślicie według tego rankingu za ile lat ta karta będzie umiejscowiona w przedziale "ekonomiczne"?

Wiem że to takie gdybanie może się minąć z tym co przyniesie przyszłość, ale chciałbym wiedzieć jak obstawiacie:)

Link to post
Share on other sites

7850 będzie starczyć swobodnie na next gen w tej rozdziałce 1980x1080 lub 1680x1050 na mid/high biorąc pod uwagę to że najnowsze konsole będą zbliżone wydajnością do właśnie tej karty (sam dzisiaj zamówiłem radka 7850 2GB OC od MSI w promocji z myślą o next genach).  Szczerze polecałbym ci Radka biorąc pod uwagę to że mają oni lepsze sterowniki od Nvidii, sam do niedawna byłem Fanboyem Nvidii jednak gdy zobaczyłem skok wydajności u znajomego pomiędzy jedną wersją sterowników a inną, zdębiałem, w przeciwieństwie do zielonych których nowe wersje sterowników są wypuszczane często ale praktycznie nic nie zmieniają pod względem wydajności, no ale to moja osobista opinia więc nie każdy musi się zgadzać :). A co do tego OC, to nie ma się co bać, sam mam zamiar robić OC swojego egzemplarza w przypadkach wymagających gier, jeśli martwisz się że coś przekombinujesz to zawsze możesz napisać na forum w dziale OC i otrzymasz pomoc :)

Link to post
Share on other sites

Czytając Twój post miałem ubaw po pachy AMD ma lepsze stery od NV buhahaha  :rotfl:

 

Do autora bierz GTX 650Ti BOOST jest pod każdym względem lepszy od HD 7850 nawet po OC 

 

http://pclab.pl/art52766-6.html

:) naucz się czytać wykresy, Znawco, http://pclab.pl/art52766-16.html

pierwsza trójca, to m.in. hd7850 tez po OC

w bf3  prawie  10 kl/s, w MP3 20 kl/s , chłopie, to już jest przepaść przy kartach o podobnej cenie

Edytowane przez k0chan
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...