Skocz do zawartości

YouTube - coraz gorsze dziadostwo


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Gość effendi360,

Recommended Posts

Witam. Drodzy koledzy, możecie mi powiedzieć co się dzieje z tym YouTube? Już tłumaczę - sam zmienia jakość filmu, jak chcę zmienić z 144p!!! na 480 to mam 480 zablokowane, po chwili zmienia mi na HD...jakim cudem... Jeszcze jeden problem - gdy chcę sobie z pobranego filmiku przewinąć trochę, bo np nudna część jest to ładuje od nowa - krew człowieka zalewa bo mam beznadziejny net od ORANGE 6 " mega "na łączu TP (dzięki Bogu kończy mi się umowa, w życiu więcej neta od nic) i zanim się pobierze wieczorem 2 minuty można zawału dostać. Jeśli chce sobie pobrać filmik na zapas, w pewnym momencie zatrzymuje pobieranie i stoi, dopiero jak puszczę filmik to on zaczyna pobierać dalej. W obecnej formie cały ten youtube to jedna wielka porażka. Kiedyś chodził dobrze, ale to co dzieje się teraz to katastrofa i to przez wielkie K. Help ;( 

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie
Gość effendi360

Może obaj panowie nowicjusze, zanim zaczniecie pluć na całkiem dobrego dostawcę usług multimedialnych u nas, oraz na całkiem niezły serwis z filmikami, skorzystajcie z google... :]

 

W ustawieniach DNS routera należy wbić dwa adresy. W pierwszym polu 208.67.222.222 a w drugim 208.67.220.220. Reset routera i po problemie. Po tym zabiegu nawet 720p z YT lata na moim siedmioletnim lapku bez zająknięcia. Wcześniej, nie dało się nic oglądać.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja jeszcze tylko dodam, że adresy DNS można przypisać do każdego komputera z osobna i wymusić łączenie przez konkretne serwery niezależnie czy komputer łączy się przez router czy bezpośrednio przez modem

Odpowiednie opcje znajdują się we właściwościach połączenia internetowego TCP/IP, dla przykładu podaje link jak skonfigurować dla Win 8
http://sieci-lan.pl/konfiguracja_protokolu_tcp_windows_8.pdf

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...