Skocz do zawartości

Roccat Kave + integra. Realtek ALC898?


Recommended Posts

Witam. Ostatnio zamówiłem słuchawki gamingowe Roccat Kave-używki kilkutygodniowe ;-) za 199zł (jeszcze nie doszły :/ ) i mam do was małe pytanko czy interga z płyty Asrock z77 extreme6 będzie wystarczająca do "zadawalającego" odsłuchu w grach(fps, rpg, sportowe) czyli całkiem przyzwoite pozycjonowanie i przyzwoity poziom szczegółowości dźwięku. Nie jestem audiofilem i mój słuch jest lekko przytępawy  :rotfl: .Oraz mam pytanko, czy warto dokupić kartę Asusa xonara DG, a dokładnie chodzi mi oto czy będzie "przepaść" między integrą a xonarem. Dzięki i proszę nie hejtować słuchawek, mnie za wybór ich itd itp... Pozdrawiam 

 

 

 
Link to post
Share on other sites

Jeśli ich jakość jest na poziomie podobnych konstrukcji Gamingowych to wątpie żeby była przepaść w jakośći dźwięku po przjeściu na xonara. Może lepiej przycelować w używkę audigy 2 ,lub coś podobnego.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Przyuważyłem dwa rodzaje Audigy 2 oraz 2 ZS, czymś poważnym się różnią poza złotymi stykami chinczy? A druga sprawa to Roccaty wyposażone są w system "true" 5.1 czyli po trzy 40'sto milimetrowe membrany w jednej słuchawce  :ups:  . Wiesz co, jutro lub w piątek dostane je w swoje ohydne łapska i przetestuję pod kątem gier/filmów. Jeśli będą grały gorzej od soniaczy xb700 to postaram się wyrwać po taniości używkę audigy 2 zs ;-)

Edytowane przez Novicky96
Link to post
Share on other sites

Dzięki Panowie jeszcze tak off-topic ;-) Posiadam głośniki 5.1 i niedługo takowe słuchwki i obydwa sprzęty zawierają odpowiednio 3 i 4 chincze i boję się, że będę zmuszony przypinać i odpinać kable za każdym razem przy przejściu na głośniki/słuchawki i w drugą stronę... czy jest na to jakaś rada ? A drugie pytanko to jak adivxv5 oceniasz Roccaty (jeśli miałeś z nimi styczność lub coś na ich temat wiesz ;-), bo musze przyznać brałem je trochę ogłupiony pozytywnymi/negatywnymi opiniami na ich temat. Pozdrawiam 

Edytowane przez Novicky96
Link to post
Share on other sites

 

 

Oraz mam pytanko, czy warto dokupić kartę Asusa xonara DG, a dokładnie chodzi mi oto czy będzie "przepaść" między integrą a xonarem. Dzięki i proszę nie hejtować słuchawek, mnie za wybór ich itd itp... Pozdrawiam

 

Wybór słuchawek należy do ciebie,na temat Roccat Kave nie będę się wypowiadał.Natomiast różnice między integrą a choćby DG lub podobnej karcie będą duże,przy zastosowaniu różnej maści przetworników (słuchawek).Integra i słuchawki to Scheiße. Odwrotnie sprawa wygląda gdy podłączymy integre pod jakiś wzmacniacz i zewnętrzne głośniki/kolumny tu zacierają się różnice w stosunku do tańszych kart dzwiękowych jak DG/DS/DX.

Jak ktoś chce korzystać z integry to niech się rozgląda za plytami ASUS reszta to shit w końcu padnie decyzja na kupno dodatkowej karty dzwiękowej..

 

 

nie będziesz słyszał różnicy po przejściu z integry na kartę dzwiękową, o ile masz wybitny słuch. :) Nie te słuchawki, bo są za słabe ;)

Chyba Najlepszy dowcip ;)  Może słuchawki nie są jakieś super ale nie one są słabe lecz integra, a przejście na kartę dzwiękową da mu słyszalną różnicę.

 

Pozdrawiam.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Cholera mamy tu dwa rozbieżne zdania xD, chyba jednak zdecyduję się na zakup takowego Xonara w ciągu miesiąca ;-). A propo słuchawki właśnie testuję pod kątem gier i wypadają dobrze "chodź" liczyłem na więcej :/. BTW: widzę, że jesteś profeszjonalistą :D w układach audio więc może dorzucę moje pytanko. Obecnie do słuchania muzyki używam HK avr 347 + 2x JBL'ki es90 oraz do poprawy basu subwoofer Magnata i mam mały problem otóż bass który dają kolumny jest jakby sztywny i niezbyt miękki trochę tą sytuację poprawił (mam takie wrażenie) subuferek ale nie wystarczająco :/ czy kupno equalizera Pioneera GR 777 załatwiłby problem na tyle, że nie byłbym zmuszony do korzystania z subuferka i mógłbym z czystym sumieniem słuchać muzyki w stereo ? Dzięki za pomoc ;-)

Edytowane przez Novicky96
Link to post
Share on other sites

JBL'ki es90 to dobre kolumny i jakie byś nie podłączył to dla każdych subwoofer będzie elementem dopelniającym taki zestaw kolumn.

Moim zdaniem jeśli próbujesz coś zmieniać equalizerem to znaczy że zestaw jest niedopasowany a wszelkie niedobory mocy lub przenoszenia pasma chce się uzupełniać przez korekcję.Nie bawię się w takie rzeczy i raczej jest złym pomysłem kupno equalizera do kina dla stereo.

 

czy kupno equalizera Pioneera GR 777 załatwiłby problem na tyle, że nie byłbym zmuszony do korzystania z subuferka i mógłbym z czystym sumieniem słuchać muzyki w stereo ?
  Tu załatwi całą sprawę wzmacniacz nawet (z wł. funkcją direct) + twoje JBL'ki es90.Jakość w stereo poprawi się znacząco ale nie licz,że kolumny będą nawalać basem tak samo czy lepiej od suba.

Przy obecnym zestawie możesz się jeszcze bawić w wymianę głośników frontowych i subwoofer o parę klas wyżej i eksperymentować :)

Link to post
Share on other sites

Wiesz JBL'ki takowe były zalecane do amplitunera Harmana Kardona i bez wątpienia jest to dobry zestaw ale mam dziwne wrażenie, że brakuje mu duszy xD  , lecz z opinii niektórych es 80 mają bardziej miękki bass i chyba to była lepsza opcja. Kiedyś własnie zastanawiałem się nad zmianą tego amplitunerka i dvd'ka na wzmaka Pioneera za chyba 2,5k i po specyfikacjach widziałem, że przy stereo pioneer lepiej sobie radzi i daje mięcej mocy na kanał. Kiedyś jak załapię pracę w Rządzie i się nakradnę to zobie zainwestuję w lepszy sprzęt audio :D Pozdrawiam i zamykam temat.

Edytowane przez .daft
cytowanie
Link to post
Share on other sites

 

 

Chyba Najlepszy dowcip ;) Może słuchawki nie są jakieś super ale nie one są słabe lecz integra, a przejście na kartę dzwiękową da mu słyszalną różnicę.

 

Odnosząc się do Twojej wypowiedzi - jaką różnicę mu da przejście z zintegry na jakąkolwiek kartę dźwiękową? Po przejściu z Realtecka 889 na Xonara DX na Roccatach Kave 5.1 nie ma jakiejkolwiek różnicy. Żadnej. Nie ma i tyle. Nic to nie daje. Nie wiem skąd wysuwasz taki wniosek, że coś tam daje - skoro nie daje nic. Nie wiem, czy miałeś je na głowie, słuchałeś, testowałeś - ale ja to miałem niezły kibel jak na siłę chciałem usprawiedliwić wydane przez siebie pieniądze na kartę DX'a podłączając pod nie właśnie te Roccaty. Próbowałem na wszystkie możliwe sposoby, wmawiałem sobie że jest lepiej, że GX coś daje - ni chuya. Nic to nie dawało. Więc proszę nie pisz takich rzeczy, bo chłopak kupi sobie kartę muzyczną za zarobione pieniądze, zacznie słuchać, kombinować i dojdzie do jednego wniosku - i nie będzie inny niż mój.

 

Co do Roccatów - za te pieniądze, bez kupowania karty muzycznej - pod warunkiem,że nigdy nie będziemy przez nie słuchać muzyki - do gier owszem mogą być kozackie. Są wręcz efekciarskie. We FPSach słychać dobrze strzały, wybuchy - samoloty, kule latają z przodu do tyłu - wszystko jest ekstra - do czasu jak się usłyszy naprawdę dobre słuchawki na dobrym układzie muzycznym. Wtedy Roccaty stają się tak niechciane jak pryszcz przed studniówką (lekko ujmując).

 

Jeśli ma tutaj ktoś jeszcze podobne doświaczenie - tzn miał Roccaty przez prawie 3 lata, przeszedł z nimi przez 5 różnych układów dźwiękowych i kupił później średniej półki słuchawki stereofoniczne i zmienił kartę dźwiękową na coś lepszego - to zapraszam do dyskusji, inaczej to nie ma sensu.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

jaką różnicę mu da przejście z zintegry na jakąkolwiek kartę dźwiękową? Po przejściu z Realtecka 889 na Xonara DX na Roccatach Kave 5.1 nie ma jakiejkolwiek różnicy. Żadnej. Nie ma i tyle. Nic to nie daje.

 

 

 

Jeśli ma tutaj ktoś jeszcze podobne doświaczenie - tzn miał Roccaty przez prawie 3 lata, przeszedł z nimi przez 5 różnych układów dźwiękowych i kupił później średniej półki słuchawki stereofoniczne i zmienił kartę dźwiękową na coś lepszego - to zapraszam do dyskusji

 

 Zaraz się okaże że integry są lepsze od kart dzwiękowych :rotfl:

 

Integry do tanich kart dzwiękowych nie ma co porównywać może nie jest to high-end ale różnice są między nimi i to dość wyrazne,nie wymieniając droższych i jeszcze lepszych kart.Między innymi potwierdzają to różne serwisy w testach,poszukaj sobie i poczytaj bo ja nie muszę ja to słyszę.

 

Zaś co do samej muzyki jak miałem płytę asus było ok.Wymieniłem platforme na Asrock nie dało się sluchać z integry a o braku wzmacniacza sluchawkowego nie wspomnę,którą już posiada tani xonar DG.W skrócie różnica JEST.

 

 

 

 

Po przejściu z Realtecka 889 na Xonara DX na Roccatach Kave 5.1 nie ma jakiejkolwiek różnicy. Żadnej. Nie ma i tyle. Nic to nie daje.

To żaden argument.

A tu coś co znalazłem,przy okazji wydaje mi się że masz kosg83 nadmiar woskowiny w uszach dlatego nie slyszysz różnic.

 

http://pclab.pl/art39650-27.html

Link to post
Share on other sites
Chyba Najlepszy dowcip ;) Może słuchawki nie są jakieś super ale nie one są słabe lecz integra, a przejście na kartę dzwiękową da mu słyszalną różnicę.

To nie dowcip, tylko ocenienie przydatności sprzetu do Kave 5.1 .No dobra ,coś tam może się poprawić, ale to już lepiej jest kupić pewne słuchawki do 150zł, bardziej opłacalna inwestycja i jakiś tam jest krok do przodu, a nie polecaniu mu dźwiękówki, które i tak będą ograniczane przez sprzęt. Sam posiadłem takie słuchawki , które po przejściu z jednego układu na drugiego dawały wątpliwy przyrost jakości. Jakości, nie inności, bo komputerowcy na takich forach wiecznie to mylą.

To żaden argument.

A tu coś co znalazłem,przy okazji wydaje mi się że masz kosg83 nadmiar woskowiny w uszach dlatego nie slyszysz różnic.

 

http://pclab.pl/art39650-27.html

Ta laicka recenzja to żaden argument.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o muzykę używam "tylko" i "tylko" sony xb700 na amplitunerze  harmana kardona avr 347 więc po cholere mi piszecie o jakości muzyki w roccatach ... przecież to 5.1 więc z muzyką to nawet nie powinno się testować. Kolejną kwestią jest to, iż roccaty kupiłem z myślą o grach  a szczególnie cs:go czy l4d2 więc moje pytanie brzmi, czy    będzie   różnica    podczas    grania    na   tyle    spora   aby    dokupywać    xonara DG/DX ? I tyle w temacie. Pozdrawiam i proszę o  podejście do słuchawek pod względem gier a nie ogółu ... Bo to tak jakbym miał porównać jakość muzyki z kolumn stereo vs małe popierdułki w 5.1. PS: niech pan post wyżej (bez spiny :P ) nie myśli, że kupiłem Kave'y także do słuchania muzyki :D

Edytowane przez Novicky96
Link to post
Share on other sites

 

 

Zaraz się okaże że integry są lepsze od kart dzwiękowych :rotfl: Integry do tanich kart dzwiękowych nie ma co porównywać może nie jest to high-end ale różnice są między nimi i to dość wyrazne,nie wymieniając droższych i jeszcze lepszych kart.Między innymi potwierdzają to różne serwisy w testach,poszukaj sobie i poczytaj bo ja nie muszę ja to słyszę.

Mistrzu, Ptysiu Marmoladziany - proszę czytaj i odnoś się do tego co jest napisane, nie uogólniaj - bo później wychodzą głupoty. Różnice pomiędzy kartami/ układami muzycznymi jak najjbardziej są i nigdzie tego nie zaprzeczyłem i nigdy nie zaprzeczę.

Wyraźnie napisałem, że Roccat Kave 5.1 nie grają ani inaczej ani lepiej po podłączeniu do Realtecka 889, Xonara DX i kilku innych zintegrówek.  Wybacz, ale nie podłączałem ich do lepszego źródła, jakim jest Xonar STX (wraz ze zmienionymi konkretnymi wzmacniaczami operacyjnymi) - bo najzwyczajniej ten układ nie obsługuje Roccatów - a idąc dalej śmiem twierdzić, że żaden porządny układ dźwiękowy nie podoła ubsłudze Roccatów (wyjątkiem może byź ST wraz z przystawką), bo leci w STEREO.

 

Jeśli już robisz mi prywatne wycieczki - jestem jak najbardziej chętny do nawiązania tematu.

Zarówno ja jak i moje zapchane woskowiną uszy mamy się świetnie w kwestiach audio i jak najbardziej potrafimy rozróżnić dźwięki płynące z owego Realtecka, Xonara DX, Xonara STX i co więcej - wychwytujemy całkiem spore, czasem diametralne różnice po wymianie wzmacniaczy operacyjnych na STX. Różne słuchawki również mają dla nas różną sygnaturę dźwiękową (pod warunkiem że mowa tu o słuchawkach a nie po Roccatach), separację tonów, przestrzeń, różne pasma przenoszenia - barwy ciepłe, zimniejsze - więc proszę Cię, naprawdę, nie pisz mi że jestem za przeproszeniem brudasem i nie myję uszu - bo słyszę wszystko co powinienem.

 

Jeszcze jedno:

 

Po przejściu z Realtecka 889 na Xonara DX na Roccatach Kave 5.1 nie ma jakiejkolwiek różnicy. Żadnej. Nie ma i tyle. Nic to nie daje.

 

To żaden argument.
  - co wg Ciebie oznacza żaden argument. To,że posiadam te słuchawki szmat czasu, to że codziennie je użytkowałem (do czasu), to, że sam dobrowolnie dokupiłem sobie DXa w oczekiwaniu lepszego dźwięku i to że sam się na tym sromotnie zawiodłem? Wg Ciebie mam się sugerować tym, co jest napisane w tamtej recenzji a nie tym co sam słyszę - do czego metodycznie, długimi dniami sam dochodziłem? - aha, no tak, mam brudne uszy i nic nie słyszę.

Te recenzje z PcLaba (portal lubię, przeglądam, żeby nie było) - to na podstawie swoich własnych doświadczeń organleptycznych mogę sobie wsadzić razem na półkę z baśniami dla dzieciaków.

Czy masz 12 lat i nadal wierzysz w to co jest gdzieś napisane, nie myśląc o tym, że poniekąd może to być PR, marketing itp? Przeczytaj sobie tam o  niejakich słuchawkach Razer Barracuda HP-1 - tak się słada że Roccaty kupiłem w wyniku wymiany gwarancyjnej HP-1. Wiesz co powinni wpisać w podsumowaniu - jeden równoważnik zdania - (przepraszam, ale inaczej się nie da napisać) - ku..a z nędzą. Tyle - a jak się o nich rozpisali - najlepszy kawałek jest o ich komforcie - "wygodne" - cientymetrowa gąbeczka oddzielająca plastikową kratownicę od przetwornika, która to maksymalnie przez cały czas dotykała moich (niemytych) uczu powodując ich wręcz puchnięcie i obrzęki.

 

Rada na przyszłość - naucz się korzystać z internetu, jak czytasz o audio, to czytaj od ludzi, którzy się znają na temacie - inaczej sam możesz sie nigdy nie dowiedzieć, bo może czekać na Ciebie w świecie muzyki i audio.

 

Tu masz sedno sprawy

 

 

To nie dowcip, tylko ocenienie przydatności sprzetu do Kave 5.1 .No dobra ,coś tam może się poprawić, ale to już lepiej jest kupić pewne słuchawki do 150zł, bardziej opłacalna inwestycja i jakiś tam jest krok do przodu, a nie polecaniu mu dźwiękówki, które i tak będą ograniczane przez sprzęt. Sam posiadłem takie słuchawki , które po przejściu z jednego układu na drugiego dawały wątpliwy przyrost jakości. Jakości, nie inności, bo komputerowcy na takich forach wiecznie to mylą.

 

Jak tego nie kumasz, to już nie wiem jak to można bardziej obrazowo określić...

http://i.ytimg.com/vi/23OUohR879s/0.jpg

 

Podepnij te oto wypasione monitory audio do poważnego stereofonicznego źródłą, z klasowym daciem, zepnij to najlepszymi interkonektami, siądź wygodnie i słuchaj audiofilskiego audio.

 

Myślę że wystaraczy już.


Aj jeszcze jedno małe zdanie - Roccaty Kave oczywiście słuchałeś, grałeś i wiesz to z własnego doświadczenia - oczywiście, tak?


 

 

Oraz mam pytanko, czy warto dokupić kartę Asusa xonara DG, a dokładnie chodzi mi oto czy będzie "przepaść" między integrą a xonarem. Dzięki i proszę nie hejtować słuchawek, mnie za wybór ich itd itp... Pozdrawiam

 

Odnośnie (rozwiązanego) tematu - przepaści nie będzie, stracisz tylko wydaną kasę. Wzmacniacz który jest w DG (jak do mniemam) działa tylko w trybie STEREO - więc nawet go nie użyjesz z Roccatami.

 

Jeżeli piszesz, że słuchasz muzyki na sony xb700 to zakładając że podpinałbyś je do jakiejś konkretniejszej karty dźwiękowej (DX i w górę) - to ja polemizowałbym nad atrakcyjnością Roccatów. Roccaty owszem są efekciarskie w grach, ale to pozycjonowanie jest super inne od pozycjonowania (właściwego) w dobrych słuchawkach STEREO. Sam to przerabiałem i odkąd zacząłem grać na stereofonicznych słuchawkach - lutuje pacjentów na słuch dość często. W Roccatach masz wyraźnie zaznaczony Przód i  Tył - to słychać, ale z resztą to już jest nieciekawie, W grach single, takich jak np Batman - robią fajnie wrażenie immersji - nie ma tak, że czegoś tam nie słychać, albo jest  coś nie tak - niemniej grając w tę grę na np. DT770 250 PRO i STX em - to dźwięk porowadzi akcję do przodu i w ogóle nie ma czego porównywać.

Miej jeszcze na uwadze, że Roccaty są w pytkę ciężkie. Te super ekstra kwadraty na pałąku to chyba efekt wrzucenia mocnego kwasa przez ich projektanta przy pracy nad nimi - bo jest to całkowicie chybiony pomysł. Ogólnie czaska kapituluje od ciężaru, ale jak jesteś bokserem, to dobrze będą robić na wzmacnianie mięśni karku.

 

W ogóle jak masz możliwość to zwracaj je -i sprawy nie było :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Siemka niestety też odczułem ucisk na głowie po dłuższej partyjce  :/ Miałeś na to sposób chodźby na lekkie zniwelowanie ucisku na łbie ? A propo roccatów to zostają bo pomimo słabego jak już wspomniałeś środka nie przeszkadza mi to (po paru godzinnej rozrywce).PS:przynajmniej na razie. Czy miałeś jakieś optymanlne ustawienie na korektorze czyt. pilocie ? 

Link to post
Share on other sites

Modu albo systemu jako takiego nie opracowałem nigdy. Co pomaga, to: dopasuj pałąk i później poluźnij go o jakie trzy stopnie z każdej strony, tak żeby słuchawki bardziej trzymały się na uszach a nie na czubku głowy - u mnie to pomagało. Przyzwczaisz się do ciężaru to też będzie lepiej.

Zwróć uwagę, czy słuchawki wibrują przy mocnych wybuchach i strzałach - jak nie, to pozmieniaj w sterownikach karty odcięcie basu.

Moim ulubionym ustawieniem na pilocie było wszystko na maks (czyli żadne) i suwak na GAME. Tyle :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja aktualnie korzystam z ustawienia center/front na środku, rear nieco powyżej a sub prawie max. Twoje ustawienie pałąka przetestuję dziś podczas nocki ;-) i faktycznie przy mocnych wybuchach czy strzałach wibracji tak nie czuć :/ przy poszukiwaniu odcięcia basu w sterownikach (realtek audio HD czy coś w ten deseń ) takowej opcji nie znalazłem. Pozdrawiam

PS: Mam podobną przypadłość co u tego klienya http://forum.pclab.pl/topic/641168-Roccat-Kave-Wibracje/ czy ktoś zna odpowiedź ?


Jeszcze takie małe pytanko czy słuchawki mają mieć zaznaczoną opcję subwoofera w sterownikach czy nie? Pytam się ponieważ zauważyłem, że przy klikaniu na ikonkę subwoofera wibrację generowane są tylko w lewym kanale.

Edytowane przez Novicky96
Link to post
Share on other sites

Nie dam sobie ręki uciąć za to, ale wydaje mi się, że za to odpowiadał suwak sub-woofera na pilocie. On włączał/wyłączał te wibracje. Idąc tym tropem jeżeli zostawisz we windzie max głośności, wszystko oprócz subwoofera na pilocie zniżysz prawie do dołu - to powino być dużo wibrowania a dźwięk cicho.

Jak masz wibracje tylko w lewym kanale to coś jest nie tak. Może upewnij się, czy wszystkie jacki są podłączone w odpowienie wejścia, wiem to troszkę tutorial dla idiotów - ale każdemu może się zdarzyć ;)

Link to post
Share on other sites

Nie dam sobie ręki uciąć za to, ale wydaje mi się, że za to odpowiadał suwak sub-woofera na pilocie. On włączał/wyłączał te wibracje. Idąc tym tropem jeżeli zostawisz we windzie max głośności, wszystko oprócz subwoofera na pilocie zniżysz prawie do dołu - to powino być dużo wibrowania a dźwięk cicho.

Jak masz wibracje tylko w lewym kanale to coś jest nie tak. Może upewnij się, czy wszystkie jacki są podłączone w odpowienie wejścia, wiem to troszkę tutorial dla idiotów - ale każdemu może się zdarzyć ;)

;-) podłączałem właśnie na wszelki jeszcze raz Jack'i i były wszystkie na miejscu :D Jutro przejdę się do kumpla i sprawdzimy czy słuchawki działają poprawnie, jeśli nie leci zwrot. (czy zwrot słuchawek może zostać dokonany do 10 lub 14 dni po dostaniu słuchawek od kuriera czy czas naliczany jest od wygrania licytacji ?).

WOOOW xD faktycznie jak zrobiłem tak opisywałeś "...wszystko oprócz subwoofera na pilocie zniżysz prawie do dołu..." to były takie wibracje, że maskara :D

Edytowane przez Novicky96
Link to post
Share on other sites

Dźwięk czystszy kosztem  słabszego pozycjonowania (nie są najlepsze  do grania ;-) No i bass naturalny a nie wymuszany. Rezultat Sony vs Roccat ? Sony wins xD. Ale roccaty brałem do grania i ts'a więc tu sprawdzają się dobrze ;-) O dziwo  najlepiej soniacze grają nie na wzmaku/PC'cie ale na smartphonie :D a dokładniej htc one oraz xperia z - Testowane :P. Podsumowująć :

Sony xb 700: 

Zalety:

+ WYGODNE PRZEZ DUŻE W

+ Świetny Bass

+Całkiem czysty dźwięk

+Idealne do muzgojebnej muzyki czyt. Dubstep, techno, house, electro bla bla bla

+Najwygodniejsze słuchawki jakie kiedykolwiek nosiłem

+ładny wygląd

Wady:

- wytłumione średnie tony ale to już chyba standard xD

- brak zbytniej mobilności

 

 

Roccat Kave 5.1 REAL AUCHAN LIDL Sound :

Zalety:

+ Pozycjonowanie

+ Pozycjonowanie

+ Całkiem przyzwoity mikrofon

+ Ładny wygląd

+ zdalnie sterowany pilot

+ zachwalane wibracje które działają mi tylko na jednym kanale/słuchawce :x

+ Ładnie się świecą

+ solidna konstrukcja

Wady:

-Jeśli ktoś kupuje je do słuchania muzyki to jest idiotą ...

-Ciężkie

-przekombinowany pałąk przez co jest uciążliwy po około 2-3 H grania po 5 godzinach już się w****iałem

- Tradycyjnie wytłumione średnie tony

- Jakość/Cena chodź za 200 zł nie jest źle

-Według jednego kanału bass był sztuczny w muzyce i nieprzyjemny

Edytowane przez Novicky96
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...