Skocz do zawartości

Smartfon 400-700


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez fantomaz,

Recommended Posts

Witam

Chciałbym kupić smartfona za 400-700zł, duża rozbieżność ceny bo nie mam pojęcia w jakiej cenie będzie telefon spełniający moje wymagania a do tej pory używam telefonu w810i który można powiedzieć jest zabytkiem ;D

Miałem okazje pobawić się smartfonem "Huawei Move Balance" który ma slot na kartę pamięci, ale problem z nim taki, że choć ma dużą kartę pamięci to aplikacji i tak nie da się instalować, tak jakby pamięć z karty mógł przeznaczyć tylko na filmy, muzykę i zdjęcia oraz inne normalne pliki prócz aplikacji, czy tak jest z każdym smartfonem ? Że tylko na pamięci wbudowanej można instalować aplikacje nie na karcie sim ?

Wymagania:
1. ekran 3.7 Cala, nie większy niż 4 cale (żeby zmieścił się do kieszeni)
   choć pewnie na 3.5 Cala też dałoby się oglądać filmy.
2. nagrywanie filmów 1280x720@30fps
3. WiFi

   do domowej sieci wi-fi
4. W miarę mocną baterie
    Mocną, czyli mocniejszą od mojego obecnego telefonu, który wytrzymuje średnio 24-36 godzin przy 3-4 telefonach i 20-30 smsach ;D
5. Możliwość wrzucenia karty pamięci

    Chyba, że wbudowana pamięć będzie miała 8GB lub więcej

6. Wejście z mini-jackiem na słuchawki

co do systemu to nie mam zielonego pojęcia, żadnego nie znam
Interesują mnie nowe jak i używane(prawie nowe) telefony

z góry dzięki za pomoc :)

Edytowane przez fantomaz
Link to post
Share on other sites

Przejrzałem opinie i podobno ma tendencje do przegrzewania się, a pracuje w piekle(tzn gorącym pomieszczeniu :D)
i wolałbym żeby mi się tam nie wyłączył z przegrzania. Mnóstwo osób skarży się na jego baterie która działa nawet nie dzień.

Zastanawiam się czy ta bateria jest rzeczywiście marna czy raczej multum osób nie potrafi wyłączyć aplikacji działających w tle które miażdżą baterie ?

 

Link to post
Share on other sites

Wymagania:

1. ekran 3.7 Cala, nie większy niż 4 cale (żeby zmieścił się do kieszeni)

   choć pewnie na 3.5 Cala też dałoby się oglądać filmy.

Sprawdź że nawet 5" wchdozi do kieszeni bez problemu.No chyba że się chodzi w rurkach ;).

Co do wejścia na jacka czy WiFi to już każdy telefon w dziesiejszych czasach to ma - jesli mówimy o smartfonach.

 

Co do postu wyżej...każdy telefon się przegrzewa - nie posiada chłodzenia także wiesz... :).

Jeśli pracujesz w 30 stopniach to mu się nic nie stanie - nasze ciało wydziela ok 35-37stopni w zależności od miejsca oraz warunków.Jak więcej to szkoda telefonu...z resztą nie powinno mu być nic gdyż jak sam się nagrzeje do 60-70stopni to żyje a często nawet kilka godzin w takich warunkach przebywa np. podczas grania czy intensywnego i użytkowania.Także nie bójta się :).

Edytowane przez ostry.77
Link to post
Share on other sites

nokia: n8 (symbian), e7 ze sprzętową QWERTY(symbian), n9 (MeeGo/NTdroid/chyba ubuntu/będzie ubuntu os, tizen itd.), n900 ze sprzętową QWERTY (Maemo 5/NTdroid/chyba ubuntu/inne)

Sony Ericsson: Vivaz (symbian), Vivaz Pro ze sprzętową QWERTY (symbian), neo v (android), arc s (android)

Sony: xperia u (android), xperia j (android)

HTC: HD2 (wszystkie systemy mobilne i nie tylko), Desire x (android)

Samsung: s advance (android), używany s2 (android), ace 2 (android)

 

Najlepiej HTC HD2 tyle, że ma ekran 4.2 cala

Edytowane przez CoJaPacze
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Z wszystkich podanych najlepiej wypada Samsung galaxy s advance i ze specyfikacji i z opinii
arc s zaraz po nim

 

a klawiatury QWERTY odpadają

dzięki za odpowiedzi :)

Edytowane przez fantomaz
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...