Skocz do zawartości

Recommended Posts

http://winningelevenblog.com/files/2013/06/MyImage_59.jpg

W związku z powoli zbliżającą premierą nowej odsłony piłki kopanej od KONAMI zakładam ten temat. Gra ukaże się na konsole obecnej generacji oraz PC. FIFA 14 natomiast zostanie wydana w dwóch wersjach:

-current geny oraz PC

-nexy geny

 

FIFA na PC będzie się różnić niewiele od tego co mamy teraz w 13'stce. EA tłumaczy się , że przez ich nowy zaawansowany silnik sugerowany PS4 i XONE gra w tej psotaci nie będzie mogła zostać wydana na PC . Że niby większość ludzi nie posiada komputera , który by to uciągnął  :rotfl:  . Dla mnie osobiście jest to śmieszne i uważam to za czysty zabieg marketingowy. Sytuacja taka miała miejsce też kilka lat temu. Okazuje się jednak , że FIFĘ 13 z powodzeniem uciąga karta o osiągach 8800GTX.

 

KONAMI stworzyło nowy silnik. Oprawa oraz fizyka uległy znacznej poprawie. Najprawdopodobniej w sierpniu zostanie udostępnione demko . Tymczasem jednak polecam zapoznać się z Gameplay'em (radzę obejrzeć w 720p na pełnym ekranie.

 

TRAILER

 

 

 

Na mnie gameplay zrobił duże wrażenie. Zawodnicy nie są tak bardzo przyklejeni do piłki. Przez to będziemy mieli większą kontrolę nad ruchami danego piłkarza. Podania, strzały i animacje nie są już tak "drewniane ? " . Ja dla mnie król w postaci PES'a na PC wróci w tym sezonie.

 

Jakie są Wasze odczucia?

Edytowane przez R-Koniu
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Oficjalne nowości w PES 2014:

- Dodane trzecie kitsy
- W pełni zmodyfikowana kamera
- Dodany śnieg
- Zabrudzenia na koszulkach
- Edycja części kitsów: logo na spodenkach, skarpety/getry itp.



LICENCJE

Primera División, Ligue 1 i Eredevisie powinna być w pełni licencjonowana, a wszystkie drużyny w Serie A powinny być indywidualnie licencjonowane.
Podczas gdy większość angielskich zespołów zobaczymy z fałszywymi nazwami i koszulkami (tak długo, jak liga angielska utrzymuje ekskluzywny kontrakt z EA SPORTS), inny zespół, który może być dodany do PES 2014 jako licencjonowany klub (Aktualnie jest nim Manchester United), nie może być jednym z zespołów, które mają indywidualną współpracę z EA (Są to kluby takie jak: Arsenal, Aston Villa, Chelsea, Everton, Fulham, Newcastle, Manchester City, Tottenham Hotspur).
Niemiecka Bundesliga pozostanie tylko dwoma licencjonowanymi klubami. Jednym z nich powinien być Bayern Monachium, drugim z nich prawdopodobnie będzie druga najlepsza drużyna Bundesligi oprócz Borussii Dortmund, która również ma ekskluzywny kontrakt z EA.




Były też doniesienia o wielu brazylijskich stadionach, aby były dodane w grze, w tym nową Arena do Grêmio. Konami również zadeklarował,  że pragnie dodać kolejną ligę z wszystkimi licencjonowanymi stadionami oprócz La Liga, Ligue 1 i Eredevisie.

Link to post
Share on other sites

Czekam z niecierpliwością na demo, jeśli gra mi się spodoba, na pewno stanie na mojej półce. Mi tam brak licencji nie przeszkadza, i tak gram głównie Realem Madryt :) Poza tym jak było pisane wyżej- fanowskie mody zlikwidują ten problem. Teraz mam FiFĘ 11 i chyba najwyższa pora na coś nowszego :D 

Link to post
Share on other sites

W grze będzie Player oraz Team ID , które pozwolą nam rozpoznać m.in. charakterystyczne ruchy najsławniejszych piłkarzy. Jak na pewno pamiętacie coś takiego było już w FIFIE 11 na X360 i PS3. Konami wprowadza również coś takiego jak  Heart dzięki któremu wpływ na zawodników mają mieć takie czynniki jak gra na wyjeździe lub w domu czy przebieg meczu. Kopiują to co dobre z FIFY, jak dla mnie to dobry zabieg.
 
Nie mogę znaleźć daty wyjścia dema :sciana:

 

zmiany



Na szybko skleiłem porównanie 2013 i 2014 ;)

http://www.youtube.com/watch?v=IuYT9GVT1ls&feature=youtu.be

Edytowane przez R-Koniu
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...