Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać do 1100 zł na Allegro ?


Recommended Posts

Xperia SP wydajnością przebija SGS3, ma lepszą nakładkę systemową od Samsunga, a bateria tej Xperii jest naprawdę ogromna i pozwala na 2 dni normalnej pracy bez ładowani. Fajnym dodatkiem jest przycisk aparatu, który na chwilę obecną jest już raczej rzadkością. Sam aparat nie jest zły, jak software zostanie unowocześniony to będzie jeszcze lepiej.

 

Natomiast wiele osób narzeka na ekran, wagę i brak Gorilla Glass.

Ekran faktycznie ma słabe kąty widzenia, ale to problem osoby, która jest obok ciebie i próbuje podejrzeć co ty robisz na swoim telefonie. No chyba że korzystanie z smartfona pochylonego o duży kąt sprawia ci frajdę i jest sensem twojego życia.

Co do wagi - mi ona zupełnie nie przeszkadzała gdy oglądałem SP.

No i brak GG - większość osób i tak kupuje folię bezklejową, aby ekran się nie rysował. Ciekawą opcją jest folią matowa, anty-refleks.

 

Co do różnych wersji - jedna jest z LTE, a druga bez.

Edytowane przez Tabalan
Link to post
Share on other sites

Xperia SP wydajnością przebija SGS3, ma lepszą nakładkę systemową od Samsunga

 

Znowu wchodzimy na terytorium gustu.jednym bardziej podoba się nakładka Samsunga , drugiemu Sony.Nie pisz komuś że jest lepsza,będzie dla kogoś lepszą ggdy weźmie porównywalny sprzęt do dłoni i sprawdzi przez kilka dni która mu bardziej pasuje.Znó wg. mnie nakładka Samsunga jest dobra lepsza niż sony,lecz najlepszą ma HTC.Więc jest to pole manewru tzw. gustu.

Link to post
Share on other sites

Od siebie polecam Motorole RAZR xt910 gdyz mozna tam wsadzic baterie od maxxa oraz tylnia klape takze od maxxa. No i ta jakosc wykonania, Telefon stoi na podobnym poziome co sgsII w niektorych testach wygrywa z sgsII. A XDA bardzo lubi DROID RAZR wiec ma duzy support z ich strony. Jedyna wada to matryca pentile, ale jak wiadomo nikt sie nie gapi na wyswietlacz z odleglosci 2 cm.

Edytowane przez Aress
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Bierz Xperię SP, byłem wczoraj w salonie Orange i się nią trochę pobawiłem, super telefon, ten pasek u dołu może zmieniać kolory, a wydajność wyższa niż SGS3. Na minus nieco ekran, ale po chwili zapomnisz o jego czerni i kątach widzenia. 

 

@ostry.77

nakładka Sony jest o tyle lepsza, że nie zapycha telefonu tonami niepotrzebnego syfu.

Edytowane przez idzpro100
Link to post
Share on other sites

 

@ostry.77

nakładka Sony jest o tyle lepsza, że nie zapycha telefonu tonami niepotrzebnego syfu.

 

Ile ludzi tyle opinii.Wolę mieć przydatną i rozwinięta nakłądkę i dobry telefon który zdzierży to mulenie niż nakładkę brzydką żeby mi tylko sprzętu nie muliło ( i nie mówię tutaj o nakładce Sony).Każdy wybiera to co mu przypadnie do gustu.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360
Xperia T w swojej cenie nie jest zła, ale ma trzeszczącą obudowę

 

Odesłałem swoją "T" na gwarancję i mają to naprawić, razem z inną usterką. Dam znać co z tego wyjdzie. Serwis tych telefonów przynajmniej jak na razie, działa według mnie bardzo przyjaźnie.

 

 

 

słaby ekran i ekran z tandetną folią

 

O WIELE za dużo powiedziane.... Słaby ekran, do ma nokia 6021, której teraz używam. ;) Nie twierdzę, że wyświetlacz w T jest jakiś najlepszy bo pewnie lepsze są, ale ja podczas użytkowania nie odczuwam żadnego dyskomfortu a jakośc obrazu mnie w zupełności zadowala.

Ogólnie, bardzo przyjazny telefonik. Myślałem nad One X ale podobno bateria strasznie słabo w nim trzyma. W T spokojnie 24h przeleci a przy rozszerzonym trybie gotowości - dwa dni jak nic.

Link to post
Share on other sites

 

ja mam akurat do sprzedania HTC One S. Jeśli się zdecydujesz, napisz a sprzedam CI go za niższą cenę, niż Twój budżet

 

 

//Takie rzeczy to zamieszczamy w dziale OGŁOSZENIA lub wysyłamy BEZPOŚREDNIO poprzez prywatną wiadomość - a nie zaśmiecamy tematy na forum. //Igorrodz

Edytowane przez Igorrodz
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...